Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

QUOTE(-Chloe- @ 2015 02 02, 20:22)
kaip idomu butu pamatyt pries ir po  blush2.gif

Zinokit nedasuto nusipaveiksluot biggrin.gif Dabar visa veida taip tempia, skauda. Kazi a cia taip turi but? O paakiu vaizdas tai taip pat kaip youtubej rodo suleidus i paakius helurono: viskas graziai uzssipilde. Tik sakau ta melyne baisi ir kur ne kur duriu vietos matosi kaip melynes.
Atsakyti
QUOTE(ssmm202 @ 2015 02 02, 18:38)
Man RESTYLANE VITAL laikosi pusę metų, draugei irgi neilgai. Jau daug metų kartoju. Nėra taip, kad per dieną dingsta, bet po pusės metų jau efektas silpnas, todėl kartoju.

man ir tik tiek laikydavo
jus radiesso nemeginot?
Atsakyti
Gal kas Kaune,ar iš bėdos Vilniuje parekomenduos kas tą Restylane Vital leidžia?
Atsakyti
ech gaila , kad Dermaskin tik Vilniuje , jauciu jau rytoj lekciau rando koreguotis doh.gif
Atsakyti
Leidausi hialurono rūgštį į nosies - lūpų raukšles, sunaudojo 1ml, pakankamai gilios jau buvo. Laikosi jau 4 metai, vienoj vietoj gal pradeda ryškėti, reiks pas gydytoją paklausti, ar reikia leisti, ar dar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 02 02, 21:11)
man ir tik tiek laikydavo
jus radiesso nemeginot?

Ne, dar nebandžiau. O kaip su savo riebalais? Ar ilgai laikė?

QUOTE(serija74 @ 2015 02 03, 09:40)
Leidausi hialurono rūgštį į nosies - lūpų raukšles, sunaudojo 1ml, pakankamai gilios jau buvo. Laikosi jau 4 metai, vienoj vietoj gal pradeda ryškėti, reiks pas gydytoją paklausti, ar reikia leisti, ar dar ne  smile.gif

Jei 1ml, tai dar negilios biggrin.gif Man irgi tiek suleido, net neatsimenu prieš kiek metų. Dabar visai plonytės raukšlės atsirado, bet biorevitalizacijos užtenka toje vietoje. Gerai, kad anksti pradėjau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ssmm202 @ 2015 02 03, 10:28)
Ne, dar nebandžiau. O kaip su savo riebalais? Ar ilgai laikė?

ne,prigijo maziau nei 30proc.as taip manau.dar ir issivaiksciojo.tai siuo metu jauciu gal net nieko ir nelike:)
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 02 03, 11:24)
ne,prigijo maziau nei 30proc.as taip manau.dar ir issivaiksciojo.tai siuo metu jauciu gal net nieko ir nelike:)

Nu pas mano draugę irgi taip buvo. Nors vaizdas buvo super, bet neprilakstysi juk kas tris mėnesius. Tik jai reikėjo po vokų operacijos būtinai darytis, bent jau daktaras taip sakė. rolleyes.gif
Atsakyti
laba diena visom patyrusiom ir nelabai 4u.gif
Mane nervuoja ne tiek raukšlės, kiek nusiledę lupų kampučiai verysad.gif , kurie labai prideda metelių.. Kal kas sprendėt šią problemą hilurono pagalba?
Atsakyti
Moterys, patarkit man! As tiek dziaugiaus, tiek dziaugiaus ant dienu pasdaryta paakiu biozevitalizacija hialuronu, o dabar man kazkaip neramu...Ar nebusiu kaip toj patarlej - negirk dienos be vakaro.. Zodziu, jau ketvirta diena, patinimas praejo ir man issryskejo duobute paaky. Ypac pasisukus sonu matosi. lyg nedapildytas hialuronas kazkur per viduri paakio ( kaip du kalniukai ). Ka man daryt tokiu atveju? Ar laukti gal dar issilygins ( kazkaip nelebai tikiu ) ar skambinti kosmetologei ir sakyti, kad ta duobute uzpildytu?
Atsakyti
QUOTE(jovita sun @ 2015 02 05, 18:38)
Moterys, patarkit man! As tiek dziaugiaus, tiek dziaugiaus ant dienu pasdaryta paakiu biozevitalizacija hialuronu, o dabar man kazkaip neramu...Ar nebusiu kaip toj patarlej - negirk dienos be vakaro.. Zodziu, jau ketvirta diena, patinimas praejo ir man issryskejo duobute paaky. Ypac pasisukus sonu matosi. lyg nedapildytas hialuronas kazkur per viduri paakio ( kaip du kalniukai ). Ka man daryt tokiu atveju? Ar laukti gal dar issilygins ( kazkaip nelebai tikiu ) ar skambinti kosmetologei ir sakyti, kad ta duobute uzpildytu?



Na tai kaip ir man atrodo, kad per mažai skruostukus užpildė rolleyes.gif Irgi svarstau apie korekciją...
Šiaip manau, kad aplinkiniams nelabai tos duobutės turėtų matytis... g.gif
Atsakyti
bet jei pati matai,nemalonu,visada atrodys,kad ir kiti mato,visai nesunku paskambinti ir pklausti
Atsakyti