Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

As ejau su tikslu darytis biorevitalizacija. Kiek zinau ja reikia 3- 4 kartus atlikti. Man kosmetologe ir sako, kad neverta tiek kankintis. Uztenka 1 sykio ir laikys metus. Pamirsau, bet atrodo haliurono ar tai 20 %ar kazkas ( bijau nusisneketi ). zodziu lygtais koncentracija didele. Darys visam veidui. Tai ir galvoju ar gali taip but..
Papildyta:
Paskui dar noreciau paakiu idubimus uzsipildyt blush2.gif Nes jau lb pajuode ir gilus. Tai su tuo paciu preparatu sako, tik leistu prie kaulo ir giliau. Zodziu taip noriu, bet ar neteks gailetis g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita sun @ 2015 02 01, 17:25)
As ejau su tikslu darytis biorevitalizacija. Kiek zinau ja reikia 3- 4 kartus atlikti. Man kosmetologe ir sako, kad neverta tiek kankintis. Uztenka 1 sykio ir laikys metus. Pamirsau, bet atrodo haliurono ar tai 20 %ar kazkas ( bijau nusisneketi ). zodziu lygtais koncentracija didele.  Darys visam veidui. Tai ir galvoju ar gali taip but..
Papildyta:
Paskui dar noreciau paakiu idubimus uzsipildyt blush2.gif Nes jau lb pajuode ir gilus. Tai su tuo paciu preparatu sako, tik leistu prie kaulo ir giliau. Zodziu taip noriu, bet ar neteks gailetis g.gif

Pirma kart girdziu, kad viena biorevitalizacija metams g.gif net plazmu keliu reikia, tai vienas kartas hialurono nemanau, kad duos efekta. O jei 20%, tai bus 2%, ji stipriausia, bet ir tai reikalingas kursas. Tuo paciu ir paakius susitvarkysite, as paprasau, man daugiau i paakius paleidzia smile.gif paklauskit su kokios firmos,net idomu pasidare, gal cia kokia naujove g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chloe255: 01 vasario 2015 - 20:47
QUOTE(Chloe255 @ 2015 02 01, 20:46)
Pirma kart girdziu, kad viena biorevitalizacija metams.

Kalbejausi su plastikos chirurge, kuri leidzia hialurona, ir man sake, kad uztektu vieno karto biorevitalizacijos visam veidu ir laikytusi metus. Cia kalbu apie Restylane Vital
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 01 vasario 2015 - 22:44
QUOTE(jovita sun @ 2015 02 01, 15:21)
Tai pasiule man 1 ml Restylane. Ir sako, kad uzteks vienos proceduros ir laikys metus. Ar gali taip buti???Cia visam veidui. unsure.gif

Man taip pat ta pati pasake.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 01 vasario 2015 - 22:33
QUOTE(jovita sun @ 2015 02 01, 16:25)
As ejau su tikslu darytis biorevitalizacija. Kiek zinau ja reikia 3- 4 kartus atlikti. Man kosmetologe ir sako, kad neverta tiek kankintis. Uztenka 1 sykio ir laikys metus. Pamirsau, bet atrodo haliurono ar tai 20 %ar kazkas ( bijau nusisneketi ). zodziu lygtais koncentracija didele.  Darys visam veidui. Tai ir galvoju ar gali taip but..
Papildyta:
Paskui dar noreciau paakiu idubimus uzsipildyt blush2.gif Nes jau lb pajuode ir gilus. Tai su tuo paciu preparatu sako, tik leistu prie kaulo ir giliau. Zodziu taip noriu, bet ar neteks gailetis g.gif

Jei ne paslaptis kiek kainuotu jums ta viena procedura ?
O siaip is tikruju gali uztekti ir 1 biorevitalizacijos,vien del to kad jus leistumetes su didesniu % haliuronu.
Man ta pati patvirtino kosmetologe ,kad su didesniu % nereik badytis 3-4 kart.Sake uztenka 1-2 kart,del to ir kaina buna zenkliai didesne ,nei su mazesniu %.Papuoliau pas labai nuostabia kosmetologe ,per viena vizita gavau neikainojama bagaza ziniu.Tik gaila kad jau pas kita kosmetologe pradetas biorevitalizacijos kursas ,tad nieko kito nebelieka kaip turiu uzbaigti.O tada po meteliu eisiu ten kur uzteks 1-2"proceduru ,plius paminejo dar paleistu mano riebiai odai vitaminus ,kuries reguliuoja riebalu veikla ir tttt...
Atsakyti
Salvince, kuo vardu naujoji kosmetologe ir kur dirba?
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2015 02 02, 08:00)
Salvince, kuo vardu naujoji kosmetologe ir kur dirba?

Ruta Mazeikiene ,superine kosmetologe garantuoju 100% jei apsilankysit nenusivilsit. ;)Pas ja lankosi musu Elitas.O ir siaip ji labai daznai vazineja svetur i seminarus,stazuojasi.Pasiskaitykit info jos psl.Dermaskin.lt
Tik pazadu pas ja eilute ne maza ,tad teks palaukti vizito ilgeliau wink.gif
Atsakyti
Na va, as jau po proceduru 4u.gif Pasidariau ir viso veido ir akiu idubimus ax.gif . Man suleido RESTYLANE VITAL 2 mililitrus. Tai cia ir yra tas stipresnes koncentracijos ir metuose vieno syk pakanka.Haliurono tuose 2ml - 20 miligramu. Sumokejau 260 eu, cia Klaipedoj. Kairiam paaky tai melyne nemaza, BET SIAIP ESU LABAI SAVIM PATENKINTA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita sun @ 2015 02 02, 16:38)
Na va, as jau po proceduru 4u.gif  Pasidariau ir viso veido ir akiu idubimus ax.gif . Man suleido RESTYLANE VITAL 2 mililitrus. Tai cia ir yra tas stipresnes koncentracijos ir metuose vieno syk pakanka.Haliurono tuose 2ml - 20 miligramu. Sumokejau 260 eu, cia Klaipedoj. Kairiam paaky tai melyne nemaza, BET SIAIP ESU LABAI SAVIM PATENKINTA 4u.gif


Labai lauksiu atsakymo dėl paakių,ar pagyvėjo,nes mane irgi domina..wink.gif
Atsakyti
Man RESTYLANE VITAL laikosi pusę metų, draugei irgi neilgai. Jau daug metų kartoju. Nėra taip, kad per dieną dingsta, bet po pusės metų jau efektas silpnas, todėl kartoju.
Atsakyti
QUOTE(ssmm202 @ 2015 02 02, 18:38)
Man RESTYLANE VITAL laikosi pusę metų, draugei irgi neilgai. Jau daug metų kartoju. Nėra taip, kad per dieną dingsta, bet po pusės metų jau efektas silpnas, todėl kartoju.

Kadangi pas mane rauksliu kaip ir nebuvo dar daug, o proceduros iskart norejau rimtos, tai gal islaikys ir tuos metus g.gif bus matyt. Labiausiai dziaugiuos del paakiu. Nors melyne baisi, bet nebeliko tu giliu idubimu. Kosmetologe sake, kad geriausiais vaizdas pasimatys po menesiu, bet man jau ir dabar gerai biggrin.gif Zodziu, buciau ir ansciau darius, bet vis bijojau.
Atsakyti
QUOTE(jovita sun @ 2015 02 02, 15:38)
Na va, as jau po proceduru 4u.gif  Pasidariau ir viso veido ir akiu idubimus ax.gif . Man suleido RESTYLANE VITAL 2 mililitrus. Tai cia ir yra tas stipresnes koncentracijos ir metuose vieno syk pakanka.Haliurono tuose 2ml - 20 miligramu. Sumokejau 260 eu, cia Klaipedoj. Kairiam paaky tai melyne nemaza, BET SIAIP ESU LABAI SAVIM PATENKINTA 4u.gif



kaip idomu butu pamatyt pries ir po blush2.gif
Atsakyti