Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

QUOTE(Ašara @ 2014 07 08, 16:09)
kodel napanaikins asimetrijos? i viena suleis siek tiek daugiau ir viskas…o man grazesnes dabartines lupos. bent jau nuotraukoje. atrodo gan naturaliai.

tai kad aš vistiek matau asimteriją, kartojuosi jau. Man tai toli gražu nenatūralios atrodo.
Atsakyti
skirtumas akivaizdus, neisivaizduoju, kaip galima nepastebeti, gal tiesiog nesake. Pati noreciau naturalesnio vaizdo, t.y. maziau ispustu lupu.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 07 09, 14:05)
tai kad aš vistiek matau asimteriją, kartojuosi jau. Man tai toli gražu nenatūralios atrodo.

kadangi lupos neatrodo nei kaip pas zuvi, nei kaip dvi pertemptos desreles, o tiesiog putnios, todel man atrodo naturaliai. tokiu lupu pilna ir be hialuronu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašara: 11 liepos 2014 - 07:47
QUOTE(Ašara @ 2014 07 08, 15:09)
kodel napanaikins asimetrijos? i viena suleis siek tiek daugiau ir viskas…o man grazesnes dabartines lupos. bent jau nuotraukoje. atrodo gan naturaliai.

Tai kad net labai imanoma, putlumas ir patinimas atlego, o vat simetrija isliko smile.gif Kai turesiu daugiau laiko imesiu foto kaip dabar lupos po 2sav atrodo wink.gif
Atsakyti
Pasakykit prašau kokia injekcijos kaina- nosies lūpų raukšlėms kur yra dvi iš abiejų pusių. Kaip suprantu ir no kiekio priklauso, na bet daug maž, kad oreantuotis kiek tas kainuos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,domintu info kas Klaipedoje ka rekomenduotumet nosies-lupu raukslei "patobulinti"
Atsakyti
QUOTE(BetaOmega @ 2014 07 08, 10:55)
Aš tokį gal kvailą klausimą užduosiu  blush2.gif  bet o kada hialiuroną įvedinėja kosmetologai, kada chirurgai? Nes kažkaip girdėjau, kad tai priklauso nuo aparato ir gylio
Teoriškai injekcijas gali daryti tik gydytojai praėję specialius mokymus ir kursus. Mezoterapines procedūras visame pasaulyje gali atlikti kosmetologės, tačiau su gydytojų priežiūra arba po gydytojo paskirimo.
Atsakyti
Mergaites, pritariu del injekciju ir keleta kartu teko leistis skruostu ir lupu srityje. Efektas idomus nes pradzioje tai jauciasi kazkas nenaturalaus ir prasivaiksto tik po kurio laiko. Zodziu man procedura ne pati maloniausia. Dabar atradau man rodos geresni buda, atsirado Lietuvoje kosmetika " Hialurono rūgšties serumas su vitaminu C, kolagenu ir botulinu (argirelinu) . Na geresnis ta prasme kad pigiau daug kartu , nera ten jokiu adatu ar nesijaucia jokie nenaturalus tempimai. Tiesiog naudoju kasdien ir patikekite kad ir ne is pirmos dienos bet po keliu savaiciu efektas tikrai geras ir aiskai matomas. Skaiciau daug internete moteru labai gerai atsiliepia . Pigiausia yra internete mandarinai LT arba netshop LT . Galima pabandyti ir su mezoterapiniu voleliu bet dar kol kas neteko
Atsakyti
Mergaitės, rekomenduokite prašau, kur profesionaliai ir ne už kosmines kainas lygina raukšles injekcijomis Klaipėdos mieste? gal turite asmeninės patirties?
Atsakyti
QUOTE(makalina @ 2014 05 06, 10:13)
Sveikutes,
Noriu pasidalinti savo patirtimi kovoje su raukslelemis. Turiu keleta probleminiu vieteliu veido srityje. Teko pabandyti Hialurono rugsties injekcijas Kaune pries daugiau nei metus . Kainavo nemazai , efektas buvo gana greitas ir neblogas taciau po poros menesiu viskas pasidare kaip ir buve pries injekcijas. Kadangi proceduru kaina didoka nusprendziau pabandyti HIALURONO RŪGŠTIES SERUMĄ kuris naudojamas tiesiai ant odos. Nusipirkau vienoje is Lietuvisku internetiniu parduotuviu 30ml buteliuka pagaminta Australijoje ir panaudojau mazdaug 3 savaites . Efektas pasimate jau po pirmos savaites - rauksleliu gylis pastebimai sumazejo o i pabaiga pasidare mazdaug tiek kiek buvo kai pasidariau hialurono injekcija. Kainavo sis malonumas gal 10 kartu pigiau ir nereikejo badytis. Draugei patariau - ji is to pacio pardavejo isigijo HIALURONO RUGSTIES SERUMA SU BOTULINU . Pas ja ant kaktos labai ryskios kelios istisines rauksles. Buvome nustebe nes tas serumas nors ir brangesnis uz paprasta bet tikrai labai gerai padejo jau po pirmos savaites . Sako butu dar geriau naudoti su mezoterapiniu voleliu. Mergaites patariu neskubeti leistis injekcijas , pabandykite paprasta arba su priedais HIALURONO RUGSTIES SERUMA . Yra ivairios Hialurono rūgšties  su botulinu, kolagenu ir vitaminu C


Sveikos moterys ir merinos. As irgi vakar nusipirkau hialurono rugsties seruma, tik be jokiu vitaminu ir botulinu, ir labai tikiuosi gero efekto, nes labia bijau adatu ir skausmo, be to man kazkaip pinigu gaila, geriau jau as uz tuos pinigus nuvaziuosiu I kokia kelione, nes visko siam pasaulyje ipirkti ir nusipirkti negaliu. Labai idomu butu isgirsti ir daugiau atsiliepimu, kas koki hialurono seruma naudoja, kuris geresnis. As pirkau italiska, " ACIDO IALURONICO PURO "kaina 53Lt, tas mane siek tiek glumina, kodel jis toks pigus, ar gali buti, kad uz tokia kaina galima pasiekti bent minimalu efekta?

QUOTE(makalina @ 2014 08 05, 11:15)
Mergaites, pritariu del injekciju ir keleta kartu teko leistis skruostu ir lupu srityje. Efektas idomus nes pradzioje tai jauciasi kazkas nenaturalaus ir prasivaiksto tik po kurio laiko. Zodziu man procedura ne pati maloniausia.  Dabar atradau man rodos geresni buda, atsirado Lietuvoje kosmetika " Hialurono rūgšties serumas su vitaminu C, kolagenu ir botulinu (argirelinu) . Na geresnis ta prasme kad pigiau daug kartu , nera ten jokiu adatu ar nesijaucia jokie nenaturalus tempimai. Tiesiog naudoju kasdien ir patikekite kad ir ne is pirmos dienos bet po keliu savaiciu efektas tikrai geras ir aiskai matomas. Skaiciau daug internete moteru labai gerai atsiliepia . Pigiausia yra internete mandarinai LT arba netshop LT . Galima pabandyti ir su mezoterapiniu voleliu bet dar kol kas neteko


Tikrai tikiuosi to paties efekto ax.gif , nors ant dezutes raso, kad efektas pastebimas is karto po panaudojimi, tai tikiuosi bent po savaites pamatyti smile.gif. Gal butu galima suzinoti jusu serumo pavadinima?
Atsakyti
naudoju senokai situs serumus,kaitalioju.efekto tikrai nera.zinau tik,kad pamaitinu oda.tikrai nelygina rauksliu smile.gif
http://www.douglas.l...aukes/#brand:75
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo girene: 10 rugpjūčio 2014 - 18:32
http://www.delfi.lt/...a.d?id=60065079
Atsakyti