Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

QUOTE(Estetine @ 2014 06 16, 21:09)
Reik suprast kelis pagrindinius dalykus, kuriuos daznai daugelis maiso smile.gif
Tai, kad botulino toksinas palerizuoja raumeni, neleidzia mimikuoti, atpalaiduoja rauksle ir ji vizualiai sumazeja. Efektas islieka apie pusmeti.

Stabilizuotas, chemiskai perdirbtas ir lyg isuktas i kojine. Leidziamas i tuscias vietas, jau  susiformavusias rauksles, ir tai vadinama fileriais. Paprasciau tariant, kur ileidai ten ir lieka. Pykcio rauksle, nosies-lupu kapuciu kloste, skruostu pakelimai ir t.t. rezultatas matosi iskart ir laikosi apie 2m.

paaiškinkite,o kodėl į pykčio raukšles botulinas populiaresnis?Pigiau ar kodėl paprastai rekomenduojamas tik jis?
Rezultatas tik iki pusmečio,o suleidus hialurono filerį gi būtų ilgiau...
Kiek kainuoja užpildyti pykčio raukšlę hialurono fileriu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 17 birželio 2014 - 20:30
QUOTE(xde @ 2014 06 17, 20:22)
paaiškinkite,o kodėl į pykčio raukšles botulinas populiaresnis?Pigiau ar kodėl paprastai rekomenduojamas tik jis?
Rezultatas tik iki pusmečio,o suleidus hialurono filerį gi būtų ilgiau...
Kiek kainuoja užpildyti pykčio raukšlę hialurono fileriu?

Jei teisingai suprantu, tai svarbiausia yra paralyzuoti raumenis, kurie susitraukdami ta rauksle ir sudaro, koks skirtumas, kad su filleriu uzpildysit, bet toliau raukysites?smile.gif Rauksle gi tik giles visvien per laika, nes raumenys susitraukines.

Noreciau, kad kuri pakomentuotu del botulino toksino injekciju del ''zasu kojeliu", ar jas galima pradeti net 30 nesulaukus? Ties viena akim jos tokios gan ilgos, nera labai gilios, bet ilgokos - beveik iki zando pradzios blink.gif Ant tos puses daugiausia miegu, gal todel, bet esme tame, kad nenoriu, jog giletu, ypac dar palyginus jaunam amziuje!
Atsakyti
QUOTE(Infusion @ 2014 06 20, 12:35)

Noreciau, kad kuri pakomentuotu del botulino toksino injekciju del ''zasu kojeliu", ar jas galima pradeti net 30 nesulaukus? Ties viena akim jos tokios gan ilgos, nera labai gilios, bet ilgokos - beveik iki zando pradzios blink.gif Ant tos puses daugiausia miegu, gal todel, bet esme tame, kad nenoriu, jog giletu, ypac dar palyginus jaunam amziuje!



jo man irgi nuo miego baisios rauksles i paakius susimete, nes miegot galiu tik ant sono, ant nugaros nepavyksta uzmigti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Infusion @ 2014 06 20, 12:35)

Noreciau, kad kuri pakomentuotu del botulino toksino injekciju del ''zasu kojeliu",

atejau uzduoti to pacio klausimo biggrin.gif
o jis jau uzduotas 4u.gif

as ir norejau truputi info, kaip ir girdejau, kad i "zasies kojeles" leidziamas haliuronas tik, ar maisau ka? Nes pas mane ir pakankamai gilios, idomu ar pades haliuronas? ar dar kokia yra pasiula? 4u.gif
Atsakyti
Ziurejau nemazai video youtube ir skaiciau internete uzsienio atsiliepimus, tad jei paralyzuojamas raumuo, del kurio susidaro zasu kojeles, tada ima kitas raumuo dirbti labiau - visada isijungia kompensacinis mechanizmas ir tuomet ima rysketi rauksleles PO akimis, kurioms botoksas netinka, tinka filleriai, bet tai gan sudetinga zona.

Idomu, kas atsitinka su tuo raumeniu po to, kai jis paralyzuojamas ir ilga laika ''nedirba"? Is bendro supratimo apie raumenis speju, kad jis turetu sumazeti kazkiek, suglebti, kas 10 metu zmogaus kuno raumenu mase sumazeja apie 10%, tai kas tada? Neramina mane sitos mano susigalvotos prognozes, butu 40, tai nedvejociau...

Dar del kaktos horizontaliuju ir vertikaliuju, vadinamu (11 / pykcio) rauksliu, pvz. jei paralyzuoja ne tik raumeni tarp antakiu, bet ir vos vos labiau per antakiu ilgi, kad ir iki trecdalio antakio, gaunamas tas nustebusiu akiu zvilgsnis - raumuo, esantis antakiu gale ima dirbti stipriau ir antakiu galas pakyla, kaip kad cia:

user posted image


Antakiai anksciau:

user posted image

Dabar:

user posted image


Aisku, ir forma pakoreguota, bet matosi, kad be injekciju neapsieita.

Ir dar, ka manot apie ''prevencija", kas susije su botoksu, kiek tai realu? Tie, kurie uzsiima injekcijomis, net nesitikeciau, kad atsakytu, jog taip nera, ir vardintu tik privalumus, bet logiskai mastant, tai visvien yra amzius, nuo kada normalu imtis tokiu proceduru (moksliskai nuo 25 m. organizme prasideda senejimo procesai) ir koks efektas ilgalaikej perspektyvoj? Galbut pradzioje uztenka bandyti stiprius ''chemical peel", ar tokius daro butent paakiu zonai?
Papildyta:
QUOTE(milukas @ 2014 06 21, 07:40)
atejau uzduoti to pacio klausimo  biggrin.gif
o jis jau uzduotas  4u.gif

as ir norejau truputi info, kaip ir girdejau, kad i "zasies kojeles" leidziamas haliuronas tik, ar maisau ka? Nes pas mane ir pakankamai gilios, idomu ar pades haliuronas? ar dar kokia yra pasiula?  4u.gif

Gan ispudingi pasikeitimai po proceduros su rugstimi:

CIA

Matosi, kad moteris vyresnio amziaus.
Atsakyti
Sveiki,

Ar kas nors esate bendravę bei daręsi procedūras pas Karoliną, nurodomas adresas Sėlių 29/Lokių 2?

Kokie ispūdžiai? Domiuosi lūpų didinimu.

Ačiū.
Atsakyti
Sveikos, aš jau kelintą kartą lūpas didinuosi hialuronu pas plastikos chirurgę Kristiną Vaišvilaitę. Dabar pastebėjau, kad jie turi naują preparatą lūpų didinimui Juvederm Volbella. Gal kuri jau išbandė? Kaip rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(kosmoone @ 2014 06 30, 14:37)
Sveiki,

Ar kas nors esate bendravę bei daręsi procedūras pas Karoliną, nurodomas adresas Sėlių 29/Lokių 2? 

Kokie ispūdžiai? Domiuosi lūpų didinimu.

Ačiū.

As buvau pries 5 dienas smile.gif Man labai patiko! Tokio tipo procedura dariau pirma karta, labai bijojau, bet dabar labai dziaugiuosi. Procedura nera skausminga, patepa nuskausminamu geliu, jaucias tik pats duris, bet tikrai pakenciamas. Mano lupu forma buvo nesimetriska (tiksliau pakritus virsutine kaire puse) taigi Karolina man padare simetriskas lupytes. Leidau tik puse dozes 0,3 uz 225lt smile.gif Ikeliu foto (cia ta pati vakara daryta foto tai patinusios dar, kita diena darbe niekas nepastebejo, taciau as pati jauciu skirtuma ir putluma) smile.gif
user posted image
Dar patinka Katerinos darbai Juozapaviciaus g. 3 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ambra*: 03 liepos 2014 - 14:01
Aš tokį gal kvailą klausimą užduosiu blush2.gif bet o kada hialiuroną įvedinėja kosmetologai, kada chirurgai? Nes kažkaip girdėjau, kad tai priklauso nuo aparato ir gylio
Atsakyti
QUOTE(*Ambra* @ 2014 07 03, 15:00)
taigi Karolina man padare simetriskas lupytes.

Tai kad nelabai ax.gif Asimetrijos tuo nepanaikinsite. Man prieš tai lūpos buvo daug gražesnės. Jei jau koreguočiau ką jūsų vietoje, tai nebent lūpų nosies raukšles, o ne pačias llūpas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 07 08, 09:58)
Tai kad nelabai ax.gif Asimetrijos tuo nepanaikinsite. Man prieš tai lūpos buvo daug gražesnės. Jei jau koreguočiau ką jūsų vietoje, tai nebent lūpų nosies raukšles, o ne pačias llūpas ax.gif

kodel napanaikins asimetrijos? i viena suleis siek tiek daugiau ir viskas…o man grazesnes dabartines lupos. bent jau nuotraukoje. atrodo gan naturaliai.
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Pagaliau prisiruosiau uzsirasyt pas Kaikari del botokso.Vakar paskambinau, tai sia savaite nera vietu, o paskui atostogaut iseina.Pasiule Maslauska.Ar daretes kuri pas ji? Kokie atsiliepimai?

Ar geriau Kaikario laukti? g.gif
Atsakyti