Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

Ar lt yra pirkti,kaip pasivadina?
Atsakyti
kur Vilniuje daretes hialurono injekcijas i ''pykcio raukšle'' ? gal galite rekomenduoti kosmetologa ar salona ar klinika? galima ir i AZ
Atsakyti
Ar tiesa, kad uzpildyti nosies - lupu rauksle hialiuronu negalima vasaros metu?Kolege pareuske,kad siltu metu gali ivykti atmetimas g.gif
Cia kiek suprantu butu hialiurono fileris,ar taip?kiek daugmaz laiko buna poveikis?(man reiktu uzpildyti rauksle)
aciu
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2014 05 25, 19:51)
Ar tiesa, kad uzpildyti nosies - lupu rauksle hialiuronu negalima vasaros metu?Kolege pareuske,kad siltu metu gali ivykti atmetimas g.gif
Cia kiek suprantu butu hialiurono fileris,ar taip?kiek daugmaz laiko buna poveikis?(man reiktu uzpildyti rauksle)
aciu


Atmetimas tai neiyks, bet tiesiog geriau darytis vakare ir bent para nebuti aktyvioje sauleje. O ar tai fileris sunku pasakyti, nes biorevitelizacija irgi "ispucia" rauksles, priklauso nuo amziaus cia turbut. o poveikis 6-8 men garantuotas smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

"Issivaiksciojo" jau mano hialuronas ir botulinas, noriu pries vasara vel pasigrazinti ax.gif Anksciau cia labai gyret gydytoja Julija Mozūraitiene. Ziuriu, kad ji VLN dirba 3-ose klinikose (gal ir daugiau kur). Kur geriausia pas ja eiti? Kur ejot? Pas Vitku, I Lazerines dermatologjos klinika, i Jaunatves namus? O gal galima kur nors asmeniskai pas ja? Gal galetumet pasidalinti info ar kontaktais. Jei ne viesai, tai i a/z.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas damos.
Galvoju išbandyti ERA ESTHETIC mimikos raukšlių naikinimą (nuo nosies iki lūpų kampučių kur eina). Ar kuri esat buvusi toje klinikoje? Kokie atsiliepimai? Baisoka, bet veidrodis byloja, kad daugiau laukti nebegalima nes tuoj atrodysiu kaip bobutė doh.gif

Suviliojo, kad gydytojo konsultacija nemokama atliekant lazerių ir kt. procedūras: plaukų, kapiliarų, randų, strijų šalinimą lazeriu, fotoatjauninimą, frakcinį odos atnaujinimą, estetines procedūras: botulino, hialurono, Radiesse, plazmoliftingo injekcijas, biorevitalizaciją, mezoterapiją, pilingus.
Kiek supratau, kad ten daro tik botoxo injekcijas. Ar nebus paskui po jo taip, kad net pati nesuprasiu ar šypsausi ar ne? Gal hialuronas šiek tiek neutralesnis ta prasme, kad neapmarina nervų raumenyje? Bet ar panaikins giloką raukšlę? (man 30, tai dar ne 60, bet vis tiek...)

Žodžiu HELP, nes nežinau kur eiti ir nenoriu už dvi raukšles sumokėti 750 Lt. Pagal šios klinikos kainininką panašu, kad viena raukšlė kainuos 100 LT, tai iš viso 200 Lt, tai dar normaliai.
Tik jei pigu, ar geri ten gydytojai?

Žodžiu nežinau kur eiti ką daryti, bet tų zarazų ant savo veido daugiau matyti nenoriu gun_bandana.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2013 11 22, 10:47)
Kartais sunku atsistebėti žonių mąstymu...O jei netyčia kokia infekcija, ar kokia reakcija...

Netyčia gali mašina partrenkti, ar plyta ant galvos užkristi. Žinoma gali visko būti, bet laukti kol tapsi panaši į suvytusią bulvę ar kumelės užpakalį aš nenoriu. Čia kiekvieno pasirinkimo reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Sahrazad @ 2014 06 16, 10:21)
Netyčia gali mašina partrenkti, ar plyta ant galvos užkristi. Žinoma gali visko būti, bet laukti kol tapsi panaši į suvytusią bulvę ar kumelės užpakalį aš nenoriu. Čia kiekvieno pasirinkimo reikalas.



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sahrazad, į nosiesk-lūpų botoksas neleidžiamas smile.gif ten leidžia filerius, hialuroną ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 06 16, 12:37)
Sahrazad, į nosiesk-lūpų botoksas neleidžiamas smile.gif ten leidžia filerius, hialuroną ir pan.

Ačiū biggrin.gif dar man mokytis ir mokytis...
Atsakyti
QUOTE(Sahrazad @ 2014 06 16, 09:43)
Gal hialuronas šiek tiek neutralesnis ta prasme, kad neapmarina nervų raumenyje? Bet ar panaikins giloką raukšlę?

Reik suprast kelis pagrindinius dalykus, kuriuos daznai daugelis maiso smile.gif
Tai, kad botulino toksinas palerizuoja raumeni, neleidzia mimikuoti, atpalaiduoja rauksle ir ji vizualiai sumazeja. Efektas islieka apie pusmeti.
O hialuronai yra dvieju tipu, laisvas ir stabilizuotas.

Laisvas - visiskai naturalus, naturaliai gyvenantis musu organizme. Ji leidziame, kad papildyti/padauginti atsargas, nes del jo mazejimo, atsiranda odos kritimas/dribimas ir formuojasi rauksles. O ileista laisva HR pasklinda po visa epidermi pridrekina oda, suteikia stangrumo, siek tiek iskelia rauksle - tai dar vadinama biorevitalizacija. Iprastai reikalingas kursas ar keli per metus. (tai puikus budas sustabdyti senejimo procesus).

Stabilizuotas, chemiskai perdirbtas ir lyg isuktas i kojine. Leidziamas i tuscias vietas, jau susiformavusias rauksles, ir tai vadinama fileriais. Paprasciau tariant, kur ileidai ten ir lieka. Pykcio rauksle, nosies-lupu kapuciu kloste, skruostu pakelimai ir t.t. rezultatas matosi iskart ir laikosi apie 2m.

Ir ju visu kainosdel to skiriasi smile.gif
Atsakyti
estetine, puikiai ir aiškiai viskas surašyta 4u.gif
Atsakyti