Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

QUOTE(bio @ 2013 12 02, 14:53)
Cia tas uzpildymas vadinamas? As tai visiskai zalia, sia tema doh.gif  gal butu galima placiau? blush2.gif

Va, radau labai gera aprasyma smile.gif

''Hialurono rūgšties biologiniai užpildai („fileriai“) – tai negyvulinės kilmės, stabilizuotos hialurono rūgšties, gelio pavidalo produktai, kuriais gali būti koreguojamos įvairaus gylio raukšlės ir veido kontūrai. Produktai yra panašūs į mūsų organizme esančią hialurono rūgštį ir, laikui bėgant, žmogaus organizme visiškai suyra. Tai suteikia ypatingo saugumo. Stabilizuotos hialurono rūgšties, esančios biologiniuose audinių užpilduose, poveikis odai gali išlikti net iki 1-2 metų.''
Atsakyti
http://beta.lt/Vilni...as/?show_more=1
Gal teko lankytis ir darytis kokią procedūrą?Ar rekomenduotumėte?
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2013 12 18, 01:42)
http://beta.lt/Vilni...as/?show_more=1
Gal teko lankytis ir darytis kokią procedūrą?Ar rekomenduotumėte?



Jau buvau susigundzius pirkt si kupona, bet pasiskambinau i klinika, ir suzinojau, kad cia tik i akiu kampucius suleidzia vaistukus, daugiau nieks nepriklauso mirksiukas.gif

Gal kas pas Ella ( Elstinos salone) leidotes botulina? g.gif
Atsakyti
Merginos, skaitau Jūsų pasakojimus, nors atskleiskit, kiek Jums metų - kada pradėjote tas procedūras ir kaip dažnai tenka hialurono injekcijas daryti?
Atsakyti
QUOTE(fanufane @ 2013 12 22, 04:56)
Merginos, skaitau Jūsų pasakojimus, nors atskleiskit, kiek Jums metų - kada pradėjote tas procedūras ir kaip dažnai tenka hialurono injekcijas daryti?

jei jau turit 30 smile.gif drasiai darykit tokias injekcijas, nepakenks kad ir 25butumet, kai jau veido oda bus panasi i sarpejaus oda, tikrai jau nepagelbes, cia palaikomoji jaunystes procedura, pati pradejau 34, metuose du kart nepamaisys , t.y po karstojo sezono, ziema - rudeni, kazkokio stebuklo aisku nera, visgi ne plastine operacija smile.gif , eina jau 4virti metai, jauciuos neblogai, kazin kaip butu jei buciau nedarius siu proceduru, gal atrodyciau taip pat, o visgi gal ir suveikia smile.gif , bet man patinka, tarpuose daraus ivairias kaukes (pas kosmetologe)
Atsakyti
Mergaitės,patarkit,esu irgi žalia tuose reikaluose,nors jau 40 blush2.gif Mano baisiai paburkę paakiai,aišku paveldėjau tai iš mamos,bet galvoju gal HR injekcijos padėtų kažkiek ax.gif Ir ar apsimoka pirkti tokį čekį
http://beta.lt/klaip...ory_id=45771596
Atsakyti
Naudoju tik į lūpas. Pradėjau 20ties blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fanufane @ 2013 12 22, 18:56)
Merginos, skaitau Jūsų pasakojimus, nors atskleiskit, kiek Jums metų - kada pradėjote tas procedūras ir kaip dažnai tenka hialurono injekcijas daryti?

Na, jau! Juk cia ne plastine operacija smile.gif cia tik hialiuronas, kuris ir taip ''gyvena musu odoje'' - juo papildome atsargas ir leidziame odai islikti jaunai. Del jo trukumo oda sensta, glemba, ir tampa negyvybinga.

QUOTE(sileste @ 2013 12 22, 21:39)
jei jau turit 30  smile.gif drasiai darykit tokias injekcijas, nepakenks kad ir 25butumet, kai jau veido oda bus panasi i sarpejaus oda, tikrai jau nepagelbes, cia palaikomoji jaunystes procedura, pati pradejau 34, metuose du kart nepamaisys , t.y po karstojo sezono, ziema - rudeni, kazkokio stebuklo aisku nera, visgi ne plastine operacija smile.gif , eina jau 4virti metai, jauciuos neblogai, kazin kaip butu jei buciau nedarius siu proceduru, gal atrodyciau taip pat, o visgi gal ir suveikia smile.gif , bet man patinka, tarpuose daraus ivairias kaukes (pas kosmetologe)

patikekite rezultatas, tikrai butu kitas mirksiukas.gif

QUOTE(krystiana @ 2013 12 22, 21:49)
Mergaitės,patarkit,esu irgi žalia tuose reikaluose,nors jau 40 blush2.gif Mano baisiai paburkę paakiai,aišku paveldėjau tai iš mamos,bet galvoju gal HR injekcijos padėtų kažkiek ax.gif Ir ar apsimoka pirkti tokį čekį
http://beta.lt/klaip...ory_id=45771596

Butent hialiuronas paburkusiems paakiams netiks, nes jo pagrindine savybe pritraukti dregme, kurios jusu paakiai turi perdaug, todel jums reiktu silicio, vitamino c ar kt. mezoterapinio kokteilio, priklausomai nuo tipo, kuris ir pasalins sia problema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2013 12 22, 07:49)
Mergaitės,patarkit,esu irgi žalia tuose reikaluose,nors jau 40 blush2.gif Mano baisiai paburkę paakiai,aišku paveldėjau tai iš mamos,bet galvoju gal HR injekcijos padėtų kažkiek ax.gif Ir ar apsimoka pirkti tokį čekį
http://beta.lt/klaip...ory_id=45771596

sveika, cia hialuronas nepagelbes, va kieno paakiai idube, tada galima juo uzpildyt tas vietas. cia efekta duotu tik plastikos hirurgas, pasidomekit plastiku hirurgu paslaugomis kaip pasalina paakiu riebaliuka 4u.gif
Atsakyti
Radau info,kad Jogailos g.grožio ir kosmetologijos centre taip pat daromos injekcijos.Gal kas domėjosi plačiau ar darėsi ten?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif As turiu taip vadinama pykcio rauksle. Kolkas ji nera tokia zymi, bet tikiu, kad kuo toliau, tuo ji ryskes verysad.gif Maciau, kad galima darytis uzpildyma, bet kuriam laikui jo uztenka?Kokios mazdaug kainos vyrauja Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2013 12 22, 18:39)
jei jau turit 30  smile.gif drasiai darykit tokias injekcijas, nepakenks kad ir 25butumet, kai jau veido oda bus panasi i sarpejaus oda, tikrai jau nepagelbes, cia palaikomoji jaunystes procedura, pati pradejau 34, metuose du kart nepamaisys , t.y po karstojo sezono, ziema - rudeni, kazkokio stebuklo aisku nera, visgi ne plastine operacija smile.gif , eina jau 4virti metai, jauciuos neblogai, kazin kaip butu jei buciau nedarius siu proceduru, gal atrodyciau taip pat, o visgi gal ir suveikia smile.gif , bet man patinka, tarpuose daraus ivairias kaukes (pas kosmetologe)

du kartus per metus darote taip?
Atsakyti