Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

QUOTE(gretta @ 2013 08 30, 18:51)
O kaip del pirmos klausimo dalies - ar nereikia bijoti kaip atrodys ta vieta paskui (noriu tvarkyti vis gilejancia paakio rauksle)? Na suprantu kad galima vel susileisti bet nesuleidus neatrodo blogiau negu pries? sorry uz kvailus klausimus. Labai noriu, ilgai domejausi, bet ir neramu kazkiek.


mane irgi domina tas klausimas - ar issivaiksciojus HR nepasidaro rezultatas blogesnis nei buvo?
svarstau leistis, bet norisi isgirsti, kaip buvo praktikoj, kurios jau yra pasidariusios anksciau
Atsakyti
QUOTE(ELMO @ 2013 10 08, 18:25)
Tai taip, masazuojuos as, maigau pati smile.gif 

Buvau siandien pas savo daktariuka. Paziurejo, sako - tiek lupu esu padares, bet niekam taip nera buve blink.gif  doh.gif Skambino net Juvaderm atstovams pasitarti, ka daryti, nufotkino mano lupas ir nusiunte foto jiems. O tada uzsidejo pirstines, tepaliuka ir...emesi masazuot. Patino net, nemalonu buvo, bet rezultatas vis tiek tas pats unsure.gif Ta moteriske is Juvadermo sako, kad issimasazuos, bet tai KODEL man cia taip pasidare? Atrodo kaip beprasidedancio herpeso plotas, toksia iskelta lupa, lyg konturuota pusle. Poryt vel einu pasirodyti.

Kaip dabar atrodo? Ar sugijo jau?
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2013 10 14, 11:29)
Kaip dabar atrodo? Ar sugijo jau?



Jau jau apmajezo. Vakar buvo dvi savaites, buvau nuvaziavusi pas daktariuka. Dar truputi pamaige ir viename sone papilde..labai nedaug, du duriai. Palygino. rolleyes.gif Tikiu, kad viskas bus graziai ir gerai. biggrin.gif
Atsakyti
gal zinot kas ar nesciom galima leistis hialurona ? o ar botulina galima gal kas girdejot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2013 11 21, 03:01)
gal zinot kas ar nesciom galima leistis hialurona ? o ar botulina galima gal kas girdejot? 4u.gif

manau , kad nelabai, bet ar verta nesciai bunant atlikt tokias proceduras, juk pagimdzius pasikeis odos bukle , tada jau ir galima kazka koreguot.
Atsakyti
Kartais sunku atsistebėti žonių mąstymu...O jei netyčia kokia infekcija, ar kokia reakcija...
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2013 11 21, 17:01)
gal zinot kas ar nesciom galima leistis hialurona ? o ar botulina galima gal kas girdejot? 4u.gif

Dėl hialurono neklausiau daktaro, tik botokso pirmais nėštumo mėnesiais jokiu būdu, paskutiniais nėštumo mėnesiais jau ne taip pavojinga, bet rizika yra rolleyes.gif
Atsakyti
Botulino toksinas jau pats uz save daug pasako, toksinas - vadinasi toksiskas, nestumo ir zindymo momentais sakyciau nerekomenduotinas, mezoterapijos - priklauso nuo kokteiliu. Grynas hialuronas su CE logiskai mastant nera pavojingas, bet nestumas yra nestumas, nezinia kaip priims organizmas, o ir ne amzini tie 9 menesiai smile.gif ir ziurint i tai, kad po nestumo daug kas keiciasi, tai juo labiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2013 11 22, 08:47)
Kartais sunku atsistebėti žonių mąstymu...O jei netyčia kokia infekcija, ar kokia reakcija...

o as kartais neatsistebiu komentarais panasiais i jusu, klausimas buvo ikeltas,ne tam ,kad nustebintu jus kazkuo. Jei neturit ka pasakyt,nekomentuokit, praleiskit.

QUOTE(sm2002 @ 2013 11 22, 15:13)
Dėl hialurono neklausiau daktaro, tik botokso pirmais nėštumo mėnesiais jokiu būdu, paskutiniais nėštumo mėnesiais jau ne taip pavojinga, bet rizika yra  rolleyes.gif

aciu 4u.gif

QUOTE(Estetine @ 2013 11 22, 16:25)
Botulino toksinas jau pats uz save daug pasako, toksinas - vadinasi toksiskas, nestumo ir zindymo momentais sakyciau nerekomenduotinas, mezoterapijos - priklauso nuo kokteiliu. Grynas hialuronas su CE logiskai mastant nera pavojingas, bet nestumas yra nestumas, nezinia kaip priims organizmas, o ir ne amzini tie 9 menesiai smile.gif ir ziurint i tai, kad po nestumo daug kas keiciasi, tai juo labiau smile.gif

taip, del botokso jau issiaiskinau,kad negalima.

kazin jei jau yra ileistas botoksas/hialuronas, ar tai kaip nors itakoja nestumui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo latte.coffee: 01 gruodžio 2013 - 20:53
Sveikos, turiu pykcio rauksle, kuri pradejus tik formuotis, nera ji ryski, bet matyt giles, atrodo, kokiam botoksui kaip ir per anksti dar, tad klausimas gal yra kokiu svelnesniu priemoniu jos panaikinimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 12 02, 12:27)
Sveikos, turiu pykcio rauksle, kuri pradejus tik formuotis, nera ji ryski, bet matyt giles, atrodo, kokiam botoksui kaip ir per anksti dar, tad klausimas gal yra kokiu svelnesniu priemoniu jos panaikinimui? g.gif

Hialurono fileris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Estetine @ 2013 12 02, 14:49)
Hialurono fileris smile.gif

Cia tas uzpildymas vadinamas? As tai visiskai zalia, sia tema doh.gif gal butu galima placiau? blush2.gif
Atsakyti