Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek gali rėkti vaikas?

QUOTE(Evi @ 2008 04 29, 21:32)
Musu berniukui dar tik 11 dienu, bet as jau nerimauju, kodel jis toks reksniukas... sad.gif Sakot pilvo diegliu tokiems maziems nebuna? Maniskiui tik Infacol (=Espumizan) padeda, tai itariu kad oras pilvuke ji kankina.... Nenorejau duoti pries kiekviena maitinima (o valgyt jis pas mane nori kas 2 val, maitinu misinukais), bet matyt teks, nes kitaip mums ramybes nera ir jau ir as kartu su juo verkiu...
Buvau issigandus, kad kokios rimtesnes priezasties nebutu, bet kadangi po Infacolo issibezdejo kaip garvezys ir uzmigo, tikiuosi, kad tai ir buvo priezastis...
O siaip toks maziukas ir gaila, ir pykstu, ir verkiu, ir vel gaila, ir kas blogiausia niekur nuo to verkimo nepasislepsi sad.gif reikia atvargti ta vargeli...

jau nuo pirmu dienu butina guldyti ant pilvuko,geriausia pries kiekviena maitinima.stiprina pilvo raumenukus ir maziau problemu buna su viduriukais.pradejom saviske nuo 1.5men.guldyti,nes nezinojom,kad reikia .mes kai pries maitinimus maze guldom ant pilvuko tai bezda kaip reikalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 04 29, 22:46)
jau nuo pirmu dienu butina guldyti ant pilvuko,geriausia pries kiekviena maitinima.stiprina pilvo raumenukus ir maziau problemu buna su viduriukais.pradejom saviske nuo 1.5men.guldyti,nes nezinojom,kad reikia .mes kai pries maitinimus maze guldom ant pilvuko tai bezda kaip reikalas thumbup.gif


Rimtaii? O kiek ji reikia laikyti ant pilvuko? Jo bambute dar neuzgijus, ar jam neskaudes ant pilvuko?
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 04 29, 20:01)
jei kudikis sausas,pavalges,nieko neskauda buna visada ramus.jei rekia vadinasi reikia ieskoti priezasties 4u.gif


tikra tiesa, mano vaikis du mėn. praklykė diena nakti valanda miegodavo ir valanda klykdavo ir vėl taip ratu, būdavo diena, kad nuo val. ryto iki val. klykldavo, tik koki min. ant ranku pasnausdavo ir vėl į dūdas, ir nieks nepadėjo, ir per kelis daktarus praėjom, kol vienas pagaliau nusiuntė pas neurologa, galyvtės echoskopija padarė ir tada nustatė, kad jam galvytėj aukštas spaudimas. laidiškai kalban vandenukas kaupėsi galvytėj, tai mėn. vaistukus pagėrėm ir nurimo vaikutis, dabar auksinis vaikas wub.gif atrodo, kad pakeitė kažkas vaikutį, kai rėkia tai net nudžiungu smile.gif galvoju, va mano mažius grįžo 4u.gif nepasiduokit mamytės, laikykitės ir viskas susitvarkys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2008 04 29, 23:25)
Rimtaii? O kiek ji reikia laikyti ant pilvuko? Jo bambute dar neuzgijus, ar jam neskaudes ant pilvuko?

mes palaikom kol jai jau pradeda reikalauti valgyti,apie 5min,gydytoja sake,kad jei vaikui nepatinka ir rekia vistiek reikia guldyti,mamytes,kurios neguldo ant pilvuko,ju kudikeliai nemoka sliauzti ax.gif siaip gali tarp googles pabandyti paieskoti KUDIKIO GULDYMAS ANT PILVUKO.suprasi kaip svarbu guldyti ant pilvuko 4u.gif pavojinga migdyti ar palikti mieganti kudiki ant pilvuko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimkutele: 30 balandžio 2008 - 12:48
QUOTE(Evi @ 2008 04 29, 21:32)
Musu berniukui dar tik 11 dienu, bet as jau nerimauju, kodel jis toks reksniukas... sad.gif Sakot pilvo diegliu tokiems maziems nebuna? Maniskiui tik Infacol (=Espumizan) padeda, tai itariu kad oras pilvuke ji kankina.... Nenorejau duoti pries kiekviena maitinima (o valgyt jis pas mane nori kas 2 val, maitinu misinukais), bet matyt teks, nes kitaip mums ramybes nera ir jau ir as kartu su juo verkiu...
Buvau issigandus, kad kokios rimtesnes priezasties nebutu, bet kadangi po Infacolo issibezdejo kaip garvezys ir uzmigo, tikiuosi, kad tai ir buvo priezastis...
O siaip toks maziukas ir gaila, ir pykstu, ir verkiu, ir vel gaila, ir kas blogiausia niekur nuo to verkimo nepasislepsi sad.gif reikia atvargti ta vargeli...


Nesamone, kad nebuna pilvo diegliu - jie gali prasideeti nuo pirmos savaites, kai gaminasi MP... Mano dukrytei buvo iki dvieju menesiu - taigi aiskiausiai matosi, kad raitos vaikas, o kai issibezda, nurimsta. Neramu buvo duoti vaistu, bet gydytoja patikino, kad tie vaistai veikia tik susikaupusias dujas, jas skaido, organizmui itakos neturi. Tai kam leisti vaikui kankintis? Puikiausiai isgyvevenom tuos du menesius, paskui pradejau reciau duoti ir visai nebereikejo...

Dar labai feno puciamas karstas oras padejo, tik reikia laikyti saugiu atstumu, kad nenudegintu. Ir skausmas apmazedavo, ir garsas ramindavo, maze ir nuluzdavo smile.gif Vystyklu lyginti neturejau kantrybes, o fenas buvo pats tas wink.gif

Na, o nevilties valandomis reik pagalvoti, kad viskas anksciau ar veliau baigiasi. Atsiranda kiti dalykai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Dar labai feno puciamas karstas oras padejo, tik reikia laikyti saugiu atstumu, kad nenudegintu. Ir skausmas apmazedavo, ir garsas ramindavo, maze ir nuluzdavo  Vystyklu lyginti neturejau kantrybes, o fenas buvo pats tas

biggrin.gif labai gera alternatyva fenui - gumine pusle pripilti silto vandens - nerealiai atpalaiduoja leliui visus spazmus ir ramina. Nuo to laiko kai ja nusipirkom Espumizano neprireike thumbup.gif Ir siaip profilaktiskai panaudojam, kai neaisku del ko lelka buna neramus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2008 04 29, 23:25)
Rimtaii? O kiek ji reikia laikyti ant pilvuko? Jo bambute dar neuzgijus, ar jam neskaudes ant pilvuko?

atsargiai, jei bambyte neuzgijus negalim ant pilvuko
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2008 05 01, 08:38)
atsargiai, jei bambyte neuzgijus negalim ant pilvuko

O kodėl? blink.gif Mums klinikose po gimdymo jau antrą dieną liepė guldyt ant pilvuko, taip ir darėm, ir viskas ok su ta bambyte buvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 04 26, 18:23)
Dviejų mėnesių vaikas ožių neturi ir bliauna tik su priežastim. Juolab ne iki pamėlynavimo ir kraujosrūvų blink.gif Kolikos be perstojo irgi nebūna. Nueik pas gydytoją. Mikliai tik. Ir tirk viską, kas įmanoma. Blogiau nebus.

Kokio dar dėmesio nekreipt, jeigu verkia? blink.gif  Čia tinka parduotuvėj užsiožiavusiam trimečiui, bet ne dviejų mėnesių kūdikiui... Aš čia kaip dviejų vaikų motina sakau g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na mes irgi pabliaunam nemazai. Seniau is viso prablaiudavom nuo 21 val iki 4 val ryto. Kiek pas gydytojus ejom, nieko nerasdavo, viskas gerai, pilvuko diegliai. Ir siaip vaikas neramus irzlus. Nenori gulet viena, bliauna, nori kad pasuptu - bliauna, karsta diena - bliauna, neuzmigo laiku - bliauna. Na labai jau daug visko. Kartais man atrodo, kad jau per daug. Bet gal cia tik man.
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2008 04 30, 00:25)
Rimtaii? O kiek ji reikia laikyti ant pilvuko? Jo bambute dar neuzgijus, ar jam neskaudes ant pilvuko?


ech...kad maniskis guletu ant to pilvuko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Edit_a @ 2009 08 12, 21:28)
ech...kad maniskis guletu ant to pilvuko sad.gif

as savo mazyli guldydavau ant pilvuko ant savo pilvo ir taip pasupdavau ir lbj greit uzmigdavo ir nusiramindavo thumbup.gif
Atsakyti