Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek gali rėkti vaikas?

pavydziu mamoms, kurios turi ramius leliukus. Maniskis vos 13 d. bet klykia kaip didelis. neziuri diena ar naktis. ir nuraminti greitai nelabai pavyksta verysad.gif
Atsakyti
Vaikiukai šeipsau neverkia. O dar toks maziukas... 2 mėn.. Maniškis tai buvo ramus visa laika. Tik po truputi jau prasideda ožiukai labai dideli. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arsua32 @ 2007 10 01, 14:18)
Vaikui nereiktu leisti isiverkti iki pamelynavimo, arba kukciojimo. Nes paskui yra zymiai sunkiau ji nuraminti ir verksmas gali vel kartotis doh.gif Todel reiktu stengtis nuraminti kuo greiciau smile.gif

drinks_cheers.gif sventa tiesa, o jei dar vaikiukas verkia del pilvuko diegliu- toks aplaidumas, kai kudikiui leidziama klykti, gali tik apsunkinti padeti: rekdamas mazylis prisiryja oro, jam pucia pilveli, taigi dar daugiau nemaloniu pojuciu ir skausmo, ar to reikia????? doh.gif

QUOTE(Karolina27 @ 2007 10 01, 14:43)
Bet va skaičius esu apie kažkokia ten programą,  kai vaikui verkiant nereikia jo ramnit, atseit tam kad nelauktų užaugęs kad kas jo pasigalės dėl ašarų, ir toks vaikas kiba būna protingesnis, stipresnis dvasiškai ir panašiai..

*****, kas per tuparizmas???... atsiprasau uz issireiskima, bet cia gal apie vyresnius- 2-3metu vaikus- kalbama toj programoj, o ne apie DVIEJU MENESIU KUDIKI????? doh.gif doh.gif doh.gif

QUOTE(trixi @ 2007 10 01, 15:05)
pavydziu mamoms, kurios turi ramius leliukus. Maniskis vos 13 d. bet klykia kaip didelis. neziuri diena ar naktis. ir nuraminti greitai nelabai pavyksta  verysad.gif


keista, siaip pilvuko diegliai prasideda kudikiams nuo 3 savaiciu doh.gif gal pieno mazai turi dar? pabandyk dazniau kruti duoti, tik prie misinio iskart nepulk mirksiukas.gif

QUOTE(onushkis @ 2007 10 01, 18:16)
Tik po truputi jau  prasideda ožiukai labai dideli. 4u.gif


aha, 11men jau pats laikas mama pasokdinti yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rikutis: 03 spalio 2007 - 09:41
aha, 11men jau pats laikas mama pasokdinti yahoo.gif

Jo lotuliukas.gif
Atsakyti
mano mazoji is pradziu ir paverkdavo ypac kai reikdavo eiti liulia, tai budavo iki 1-2 nakties verkdavo.Vyras vis sakydavo: tik nesok ir neimk is karto ant ranku, paskui rankinuka pasidarysi.Islepinsi, po to nesusitvarkysi.Ji sugebedavo per 10 min iki pamelynavimo uzsiklykti ir galiausiai net springdavo.Spjovau i visus vyro ir pazystamu sakymus, kad rankinukas bus ir daugiau neleidziu maziukei klykti.Dar tik 1,5 men, kaip tokia maziuke galima islepinti?O stovet ir klausyt savo vaiko varksmo yra nezmoniska.O po skiepu pradejo dar ir sirgti./kita diena po skiepijimo pakilo t-ra iki 37,4.O daktare sako kad nieko tokio, tipo reakcija i skiepus, liepe laukt 3 paras kaipo praeit turejo.Sirdis kuzda, kad ne del skiepu ta t-ra, kad maze ne del to taip daug verkia ir valgo kas 30 min.Nuveziau pas kita gydytoja, ta vel taip pat kalba.O dabar jau 6ta diena ir vakarais t-re pakyla.Vaziuojam pas trecia gydytoja, gal bent ta ras kas is tikro yra.Atrodo, Kaunas ne kaimas bet daktaru abejingumas tai stebina.Ypac kai kalbama apie tokius maziukus... verysad.gif
O tom kuriu leliukai labai verkia pabandykit paguldyt knubscia ant saves.Maniskei labai padeda.Ir pilvo diegliuku skausma apramina.Ir tikrai neverta jaudintis, kad namie nieko nespejat, kad indai neplauti ar dulkes nevalytos.Patiem maziausiem reikia demesio ir meiles.Vaikai uzaugs ir mus paliks, ir tada gailesimes, kad neisnaudojom viso mum kartu skirto laiko...
Atsakyti
QUOTE(Drasita @ 2007 10 16, 13:05)
mano mazoji is pradziu ir paverkdavo ypac kai reikdavo eiti liulia, tai budavo iki 1-2 nakties verkdavo.Vyras vis sakydavo: tik nesok ir neimk is karto ant ranku, paskui rankinuka pasidarysi.Islepinsi, po to nesusitvarkysi.Ji sugebedavo per 10 min iki pamelynavimo uzsiklykti ir galiausiai net springdavo.Spjovau i visus vyro ir pazystamu sakymus, kad rankinukas bus ir daugiau neleidziu maziukei klykti.Dar tik 1,5 men, kaip tokia maziuke galima islepinti?O stovet ir klausyt savo vaiko varksmo yra nezmoniska.O po skiepu pradejo dar ir sirgti./kita diena po skiepijimo pakilo t-ra iki 37,4.O daktare sako kad nieko tokio, tipo reakcija i skiepus, liepe laukt 3 paras kaipo praeit turejo.Sirdis kuzda, kad ne del skiepu ta t-ra, kad maze ne del to taip daug verkia ir valgo kas 30 min.Nuveziau pas kita gydytoja, ta vel taip pat kalba.O dabar jau 6ta diena ir vakarais t-re pakyla.Vaziuojam pas trecia gydytoja, gal bent ta ras kas is tikro yra.Atrodo, Kaunas ne kaimas bet daktaru abejingumas tai stebina.Ypac kai kalbama apie tokius maziukus...  verysad.gif 
O tom kuriu leliukai  labai verkia pabandykit paguldyt knubscia ant saves.Maniskei labai padeda.Ir pilvo diegliuku skausma apramina.Ir tikrai neverta jaudintis, kad namie nieko nespejat, kad indai neplauti ar dulkes nevalytos.Patiem maziausiem reikia demesio ir meiles.Vaikai uzaugs ir mus paliks, ir tada gailesimes, kad neisnaudojom viso mum kartu skirto laiko...
Kaip gaila taves ir tavo leliuko verysad.gif Toks maziuka sdar,o jau kankintis ir arsaryte slieti turi
Atsakyti
Mano dukra buvo rami,o sūnus tai rėksnys doh.gif Bet verkti stipriai bijau duot,nes prisiklausiau,kad bamba gali išsiversiti.Ką nors girdėjot?
Atsakyti
man atrodo tu pasikonssultuok su kokia kita daktare, be priezasties tikrai vaikas nerekaus sitaip.

as tai nesuprantu tu kurios leidzia vaikam rekti, kad neislepintu.. manau maziem vaikam tas netaikoma, jei jau rekia reiskias kazkas ne taip
Atsakyti
QUOTE(mergaite117 @ 2007 11 09, 14:33)
Mano dukra buvo rami,o sūnus tai rėksnys doh.gif Bet verkti stipriai bijau duot,nes prisiklausiau,kad bamba gali išsiversiti.Ką nors girdėjot?


Esu girdejusi, kad ilgas ir stiprus verkimas ypac pavojingas berniukams. Kazkas su seklidemis susije. Kas tiksliai nezinau, nes pati mergicka auginu, tai ir neissiaiskinau iki galo.
Atsakyti
QUOTE(vyturys @ 2007 11 09, 15:57)
Esu girdejusi, kad ilgas ir stiprus verkimas ypac pavojingas berniukams. Kazkas su seklidemis susije. Kas tiksliai nezinau, nes pati mergicka auginu, tai ir neissiaiskinau iki galo.


Aha, aš irgi girdėjau kažką panašaus - lygtais sėklidžių išvarža gali būti g.gif
Mano mergikė tai pradėjo klykti kažkur nuo 1,5 savaitės. Būdavo taip: dvi dienas klykia, trečią dieną ilsisi, ir taip kol neradom Sab Simplex'o ir Espumizano mirksiukas.gif Aišku kad skauda širdelę, kai mažulė verkia, ir niekas nepadeda, bet kai supi ant rankų 2-3 val. nakties, tai pradedi žiūrėt į tai filosofiškai verysad.gif Dabar mums jau trys mėnesiukai, ir pilvelio beveik niekada nebeskauda, tai ir naktiniai koncertai baigėsi thumbup.gif Tik gaila, kad po truputį ožiukai pradeda lįsti lauk doh.gif
Atsakyti
mano mazoji praklyke isteriskai apie 3val.issikvieciau greitaja ax.gif nuveze i ligonine.gydytoja apciupinejusi pasake,kad uzsikysusi storoji zarna.padare didele klizma ir vanduo isbego lauk.kamstis buvo.po antros gerai pavare lotuliukas.gif thumbup.gif ir gydytoja sake jei kudikis sausas,pavalges,nieko neskauda buna visada ramus.jei rekia vadinasi reikia ieskoti priezasties 4u.gif
Atsakyti
Musu berniukui dar tik 11 dienu, bet as jau nerimauju, kodel jis toks reksniukas... sad.gif Sakot pilvo diegliu tokiems maziems nebuna? Maniskiui tik Infacol (=Espumizan) padeda, tai itariu kad oras pilvuke ji kankina.... Nenorejau duoti pries kiekviena maitinima (o valgyt jis pas mane nori kas 2 val, maitinu misinukais), bet matyt teks, nes kitaip mums ramybes nera ir jau ir as kartu su juo verkiu...
Buvau issigandus, kad kokios rimtesnes priezasties nebutu, bet kadangi po Infacolo issibezdejo kaip garvezys ir uzmigo, tikiuosi, kad tai ir buvo priezastis...
O siaip toks maziukas ir gaila, ir pykstu, ir verkiu, ir vel gaila, ir kas blogiausia niekur nuo to verkimo nepasislepsi sad.gif reikia atvargti ta vargeli...
Atsakyti