Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek gali rėkti vaikas?

Dvieju menesiu vaikas dar nesupranta, kad jei parekaus, tai gaus ko nori g.gif Vaikuciui kazkas negerai, jei jis rauda. Gal pilveli skauda ?
As pabandyciau pasitarti su vaikucio gydytoja, kad ramiau butu. 4u.gif Sekmes
Atsakyti
QUOTE(kristinija @ 2007 09 02, 00:28)
tris valandas blink.gif  blink.gif  blink.gif  netikiu. kaip gali buti normalu vaikui verkti 3 valandas???

mums problemu atsirado su 3.5 metu dukryte. Vakarinis miegelis tai didelis kosmaras, su klyksmais.  ant ranku gerai. (reiskiasi nieko neskauda) tereikia mamytei prisiglausti. bet tai kaip kovoti bandem iki 40 minuciu neimti, na negaliu daugiau istverti. o paemus po tokio ilgo klykimo tereikia 10 min ir mazyle miega.

taip, iki triju valandu... jei ilgiau - BUTINA kreiptis i gydytoja... ta prasme ner gerai kad rekia, bet as norejau pasakyt kad jei niekaip nenurimsta per 3 val - begt reik pas gyd, i ligonine ar pan...
manasis manieze klykia, neimu ilgai, kai paimu nurimsta, bet cia jau sokdinimas, tai zinau sita...o 3,5men tai keistokai...svelnumo nori smile.gif gal nori ant ranku miegot wink.gif

QUOTE(Auksis @ 2007 09 02, 09:46)
Dvieju menesiu vaikas dar nesupranta, kad jei parekaus, tai gaus ko nori g.gif  Vaikuciui kazkas negerai, jei jis rauda. Gal pilveli skauda ? 
As pabandyciau pasitarti su vaikucio gydytoja, kad ramiau butu.  4u.gif  Sekmes

tikrai taip. iki 3 men be reikalo neverkia
Atsakyti
vargsas vaikiukas verysad.gif , kudikis neverkia siaip sau, kad mus panervot, manau jam gydytojo reikai g.gif
Atsakyti
pas mus rėkimo rekordas buvo nuo aštuonių vakaro iki aštuonių ryto ir greitukę kvietėm nuvažiavom ir grįžom itpo nieko vaikui nėra.Tai va kažkur iki trijų mėnesių kankinomės-pilvo dieglai kamavo budavo vyras vonioj supa o aš kamary sėdžiu verkiu o MB nervuojas ,kad abiejų nespėja paguost doh.gif
Papildyta:
QUOTE(veikejas @ 2006 04 26, 18:01)
Vienu žodžiu rėkia be perstojo. Paimi ant rankų - panešioji.. gal nustoja. Tik sustoji vėl visa gerkle.

Rėkia iki pamėlynavimo ir kraujosruvų akyse.

Vaikui lygiai du mėn. Seniau lyg žinojom dėl ko rėkia - viduriavo ir pan. Na bet dabar - kakoja kas antrą dieną.. lyg nesiraito tiek.

Pavyksta nuraminti tik išnešus į lauką (kai pastoviai judesyje, tik va sustoji prie raudonos šviesos - tikimybė kad pradės spiegti - nemaža).

Vienu žodžiu - visi aplink gimdosi - visiems ramūs vaikai.. net jaunesnis vos ne visą naktį išmiega (mūsų keliasi kartą ar du).

Verkimas - isterinis, net užkimsta, rėkia, nieko aplink nebegirdi. Ir taip ilgai ilgai.

Gal reiktų dėmesio nebekreipti ir po kokio pusvalandžio nustos.

galiu nuramint tik tuo kad po mėnesio tikrai bus geriau paminėsit mano žodį
Atsakyti
QUOTE(daiva.k @ 2007 09 14, 22:41)
pas mus rėkimo rekordas buvo nuo aštuonių vakaro iki aštuonių ryto ir greitukę kvietėm nuvažiavom ir grįžom itpo nieko vaikui nėra.Tai va kažkur iki trijų mėnesių kankinomės-pilvo dieglai kamavo budavo vyras vonioj supa o aš kamary sėdžiu verkiu o MB nervuojas ,kad abiejų nespėja paguost doh.gif


oho blink.gif nu ir kriokliukas unsure.gif Ir is kur jus turit tiek kantrybes g.gif Man kai verkia jau 10 min atrodo daug doh.gif isvis negaliu pernesti leliuko verksmo, tada jauciuosi labai blogai doh.gif visa laime, kad abu vaikai pas mane ramus, ir mazai verkia blush2.gif
Atsakyti
visko buvo jau galvojau ,kad stogas nuvažiuos bet nieko ištvėrėm dabar tai rami mergiotė
Atsakyti
Leisti verkti vaikuciui negalima. Jei buna diegliai tai, aisku, jau nieko nebepadarysi, bet vis tiek reikia supti, nesioti ant pilvuko pagulgyta, , nes jam tada truputi maziau skauda, bet padeti ir klausytis kaip vaikas klykia cia jau nebezmogiska ir tikrai jau neteviska. Be to, labai priklauso nuo to kaip patys tevai reaguoja i verksma, jei jie pyksta ir nervinasi, vaikutis dar labiau klykia.
Atsakyti
NEGALIMA LEISTI KUDIKIUI KLYKTI!!! Boze, kas cia per klausimas... Suprantu, leisti PAVERKTI kudikiui, kuris jau ozius rodo ar savaip "sokdina" tevus- viena, bet ir tai, negaleciau leist klykti 3val, juk tai nezmogiska... o ka cia apie mazuliuka kalbet... Maniskis nuo trecios savaites iki triju menesiu praklyke, po to dar menesi buvo neramus, nors ir maziau, visa laika buvo ant ranku, supuojamas, nesiojamas, liuliuojamas, guodziamas, kalbinamas, mylimas... Ir ka- praejo tos sunkios dienos, suneliui jau septyni menesiai, gerutis, ramutis, tikras saunuolis...
kantrybes teveliai, ir, svarbiausia, mylekit savo mazuosius...
Atsakyti
O pas mus kol kas priešingai - visai nerėkia, jeigu kas tai tik pacypia truputi kaip katinėlis, bet žinokit taip užrėkęs gal vieną ar du kartus buv9, ir iškart pavyko nuramint kai paimdavau ant rankų - jis tada "nulūžta" iškart.. bet man ima jau darytis neramu - juk tokio amžiaus mažiukas turi rėkti, kiek prisimenu kokie Kirilo koncertai buvo, tai oi oi oi blink.gif O čia visai kitaip, ir imu nerimaut, ar viskas jam gerai? Gal kas tokį flegmačiuką turit?
Atsakyti
QUOTE(nastea @ 2007 10 01, 07:45)
O pas mus kol kas priešingai - visai nerėkia, jeigu kas tai tik pacypia truputi kaip katinėlis, bet žinokit taip užrėkęs gal vieną ar du kartus buv9, ir iškart pavyko nuramint kai paimdavau ant rankų - jis tada "nulūžta" iškart.. bet man ima jau darytis neramu - juk tokio amžiaus mažiukas turi rėkti, kiek prisimenu kokie Kirilo koncertai buvo, tai oi oi oi  blink.gif  O čia visai kitaip, ir imu nerimaut, ar viskas jam gerai? Gal kas tokį flegmačiuką turit?


dziaukis tik, kad ramus leliukas, ner cia ko nerimauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Vaikui nereiktu leisti isiverkti iki pamelynavimo, arba kukciojimo. Nes paskui yra zymiai sunkiau ji nuraminti ir verksmas gali vel kartotis doh.gif Todel reiktu stengtis nuraminti kuo greiciau smile.gif
Atsakyti
man tai tfu tfu tfu visad pavykdavo ir pavyksta nuramint, nerėkdavo iki pamėlynavimo smile.gif Bet va skaičius esu apie kažkokia ten programą, nepamenu nei kaip vadinsi, nei ką, kai vaikui verkiant nereikia jo ramnit, atseit tam kad nelauktų užaugęs kad kas jo pasigalės dėl ašarų, ir toks vaikas kiba būna protingesnis, stipresnis dvasiškai ir panašiai.. Na bet aš tai neįsivaizduoju kaip galima lelių padėt ir žiūrėt kaip jis verkia ir neužliuliuot jo, nepaguost verysad.gif aišku, jei čia specialiai bando dėmėsio išreikalaut, tai kas kita biggrin.gif
Atsakyti