Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek gali rėkti vaikas?

Mūsų mažius irgi aktyvus vaikas, lengva nebuvo, tikrai irzlus ir neramus dažnai būdavo, visada su juo ir tik jam, bet priežastis be pilvo diegliu dar ir alergija.
Man tik įdomu, kokius tyrimus gydytoja atliko, ar darė galvytės echoskopiją, nes būna, kad vandenukas ten kaupiasi, vaikui labai skauda galvą ir jis nepaprastai dirglus nuo to. Medicininis terminas, atrodo, smegenų vandenė g.gif
Aš dar pasikonsultuočiau su kitu gydytoju 4u.gif
Atsakyti
veikejas, o jis rekia visa laika, ar tik tam tikru metu? nes jei yra rekimo "grafikas", tada priezhastis - pilvukas.
gydytojui pasirodyti, manau verta. ne tik pediatrui - gal reiketu pasikonsultuoti su neurologu.
jei pastebejot, kad neshiojamas nurimsta, o pergyvent, kad vaika beneshiodami nieko namie nenuveikiat, isheitis galetu buti neshiokle arba slingas - pasikabini, vaikas ramus, o rankos laisvos thumbup.gif ash taip su mazhium darydavau...
dar ideja - baseinas. jei jus vilniechiai, rekomenduoju antakalnio vaiku baseina. pasiplaukios vaikas, pasportuos, pavargs - ir miegos raamiaii raaamiaiii. tik i baseina reikia pediatro pazhymos. paklauskit savo gydytojos, viska paaishkins.
Atsakyti
Oba !!! Super jėgiškas apibūdinimas.
T.y. viens prie vieno kaip ir mums. Tik kad va užaugtų iš tokio rėksnio super judrus.. tik džiaugčiausi. Bet kolkas nesišviečia. Mes irgi vienam kambary, bet už mėnesio kito į 3 kambarius persikraustom. Tad sukimas ratais po kambarius gal nebus toks monotoniškas.

Nes aport šypsojimosi mūsų vaikas nieko nedaro. Nečiumpa daiktų, nesupranta, kad ką įspraudžiam į ranką, paleidžia iš karto (atrodo labiau inkstinktyviai suspaudęs laiko, nei jaučia, kad kažką laiko). Vaikui kaip minėjau 2mėn.

Kiti draugų vaikai dar jaunesni, jau žaidžia, vonioje pliuškenasi, o mūsų - riebus pohujistas biggrin.gif (pirmą mėn priaugo 1,5kg. Dabar 1,5kg. viso = 6KG rėksnio).


Džiugu, kad yra bent vienas žmogus, kam taip pat yra sunku kaip mum. Kokio amžiaus Jūsiškis dabar?


QUOTE(Varėnė @ 2006 04 27, 09:19)
Ir mano amžinai rėkdavo  verysad.gif Dviejų mėnesių būdamas vežime negulėdavo, paimi ant rankų - tada ok, o kaip tokį mažių prinešiosi ant rankų kieme - buvo balandis, dar vėsoka, be to vežimą kažkaip stūmt reikia, o mažiaus galvą irgi prilaikyt reikia... Nu košmaras kažkoks, ir per daktarus ėjom, ir vistiek jis rėkė... Nurimdavo, kol nešiodavom, rodydavom ką nors, tai ratais po kambarį eidavau su juo ant rankų, ir būtinai stačiu. Daug kas akydavo, kad negalima tokio mažo vaiko stačio nešioti, bet kad jis gi negulėdavo  doh.gif Stebėjosi visa giminė, bet galiausiai priprato, sako, matyt auga taip vaikas. Matinau savo pieno, daug kas, tik ne sesutė su daktare, abejodavo, kad jis pavalgo, nes priaugdavo po 500g kas mėnesį pirmą pusmetį. Bet aš net negalvojau duoti mišinuko, mačiau, kiek turiu pieno, galiausiai nuo trečio mėnesio pradėjau nutraukinėti ir kas kart maitindavau savo pienu iš buteliuko - taigi žinojau, kiek suvalgo, ir mačiau, kad pienas tikrai riebus. Tiesiog jam pastoviai reikėjo veiksmo, vaizdų.
Beje naktį problemų nebūdavo su juo - aišku, valgyt keldavosi gan ilgai, gal iki 8 mėnesių po kelis kartus per naktį, bet gi tai normalu smile.gif Naktį riksmų nebūdavo. O dieną kartais jau irgi palikdavau rėkti iki nulūžimo, nes pati iš to streso ir nuovargio 22 kg po gimdymo numečiau (o priaugus nėštumo metu buvau 11kg)
Dabar jis vis dar toks pats judrus ir itin aktyvus vaikas, jam neįdomu vienam žaisti, jau darosi per ankšta namie (gyvenam 1 kambario bute) garsiai reiškiantis savo emocijas. Aišku, dabar jau kai rėkia, tai žinau dėl ko  smile.gif

Tiesa, užmigdyt pietų, vakarui būdavo baisu, vyras dvi valandas supdavo intensyviai ant rankų, visas šlapias būdavo po migdymo vakarinio.
O kaip jūsiškio raumenų tonusas? Nes pas maniškį beveik iki metų buvo per didelis, tai gal dėl to taip rėkdavo... Masažai padėjo tik tuo metu, kol juos darėm poliklinikoj, aš pati nepadarydavau, neišgulėdavo jis pas mane  schmoll.gif


Papildyta:
Na dėl tos galvos tai pasikonsultuosiu.

Bet lyg tas momenėlis nėra išsipūtęs kaip nors ar įdubęs. Tad negalvojom, kad su galva kas nors negerai.

PS: vaikas po 2 val važinėjimosi mašinoje po parduotuves išneštas į balkoną smile.gif Kokia palaima namie.. pagaliau kartu su žmona pavakarieniausim biggrin.gif

QUOTE(Nele @ 2006 04 27, 09:35)
Mūsų mažius irgi aktyvus vaikas, lengva nebuvo, tikrai irzlus ir neramus dažnai būdavo, visada su juo ir tik jam, bet priežastis be pilvo diegliu dar ir alergija.
Man tik įdomu, kokius tyrimus gydytoja atliko, ar darė galvytės echoskopiją, nes būna, kad vandenukas ten kaupiasi, vaikui labai skauda galvą ir jis nepaprastai dirglus nuo to. Medicininis terminas, atrodo, smegenų vandenė  g.gif
Aš dar pasikonsultuočiau su kitu gydytoju  4u.gif


Papildyta:
Labas,

Grafiko nėra. Pilvas gal kažkiek ir skauda, bet tikrai tai nėra pagrindinė priežastis.

Žadame pirkti supynę.. tad gal nusiimtų nešiojimas. Tik reikės susirasti tokią, kad būtų ir gulima ir sėdima. Nesame labai turtingi biggrin.gif

Dėl baseinų ir šiaip minčių - ačiū!!

QUOTE(ragnez @ 2006 04 27, 09:36)
veikejas, o jis rekia visa laika, ar tik tam tikru metu? nes jei yra rekimo "grafikas", tada priezhastis - pilvukas.
gydytojui pasirodyti, manau verta. ne tik pediatrui - gal reiketu pasikonsultuoti su neurologu.
jei pastebejot, kad neshiojamas nurimsta, o pergyvent, kad vaika beneshiodami nieko namie nenuveikiat, isheitis galetu buti neshiokle arba slingas - pasikabini, vaikas ramus, o rankos laisvos  thumbup.gif ash taip su mazhium darydavau...
dar ideja - baseinas. jei jus vilniechiai, rekomenduoju antakalnio vaiku baseina. pasiplaukios vaikas, pasportuos, pavargs - ir miegos raamiaii raaamiaiii. tik i baseina reikia pediatro pazhymos. paklauskit savo gydytojos, viska paaishkins.

Atsakyti
QUOTE(veikejas @ 2006 04 27, 18:16)
Džiugu, kad yra bent vienas žmogus, kam taip pat yra sunku kaip mum. Kokio amžiaus Jūsiškis dabar?


Ot tikras lietuvis, džiugu jam lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai labai suprantu ir linkiu begalinės kantrybės, tam mažiukui vis vien reikia meilės ir švelnumo, nors ir laaabai daug dėmesio pastoviai reikalauja. Gal dažniau nuvažiuokit pas tėvus, tegul jie pažaidžia, pakalbina. O baseinas tikrai gerai. Ir dar būtų gerai pas nerologą mirksiukas.gif
Tiesa, mūsiškiui jau 2 metukai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varėnė: 27 balandžio 2006 - 20:58
Reiktų paprašyti, kad pažiūrėtų galvytę - peršviestų, nes iki 3 mėn galvos apimties nematuoja. Mano draugės vaikas taip pat rėkdavo ir atrado vandenligę, tai su šlapimą varančiais vaistais gana greit praėjo.
Atsakyti
[BV]eikėjau,[/B] ar vaikas vis dar rėkia? Pas mus dabar analogiška situacija, turim 2 mėn. 6 kg rėksnę, pilvas gal ir būna, bet visą dieną dielių negali būt, neurologė pao9rėjo, sako vaikas sveikas. Laukiam geresnių laikų user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delusion: 01 rugpjūčio 2006 - 17:55
Mūsų irgi labai rėkdavo, bet kone per prievartą prisiprašiau echo ir pamatė smegenų pusrutulių asimetriją, aišku normos ribose, bet tuo buvo paaiškintas jos dirglumas.Dabar šeši mėnesiai galiu sakyti kad ramus vaikas, tik labai išlepinta tai jau turi kaprizų biggrin.gif
Papildyta:
Kai darė pakartotinę echo tai asimetrijos jau nebebuvo
Atsakyti
Mano mažulei tik 2 savaitės, bet vakar taip rėkė, kad nebežinojau kur dėtis. Rėkė visą dieną, kartais užsnusdama 30 min. ir vėl viskas išpradžių...nepadėjo nei nešiojimas, nei niuniavimas, net per miegus rėkė.O šiandien vėl rami
Atsakyti
Čia visi jau gan senokai pasisakėte, bet paskaičiau ir štai mūsų problemos kaip ant delno. Dabar mano mergytei jau 3 mėnesiukai, bet paskutiniu metu labai dirgli, nerami ir tikrai rėksnė yra pasidariusi. Eisim kitą savaitę darytis galvytės echoskopiją, gal ką ten ras. Plius mūsų didelis raumenukų tonusas, ypač rankyčių, petukų srityje. Tai va dėl to labai kenčiam. Skauda mažutei kai aprengt bandai ir panašiai, tai ir cypia per dienas...
Masažiukus darėmės, tai irgi geriau buvo tik tom dienom kol darėmės. dabar aš pradėjau daryti tokią mankštelę, sesutė parodė kaip, tai gal irgi kiek padės. Ir dar turbūt klausiu dėl baseinuko.
Tikiu, kad greit taip sakant atsistosim ant kojų, perkeltine prasme bigsmile.gif , ir viskas susitvarkys.
O šiaip mažoji labai aktyvi. Viena žaisti visai nenori, jai reikia dėmesio. Kalba labai daug savo kalbele, bet irgi kai mato su kuo yra kalbėtis biggrin.gif
Atsakyti
o negali taip buti, kad mamyte visa nestuma isteriskai elgesi? daug kaprizu, daug uzgaidu, daug asaru ir nepasitenkinimo? gal vaikutis nelabai planuotas atejo?
Atsakyti
na, manasis irgi reke daug palyginus. tai pilvas kaltas - jis ziauriai jautrus buvo... dabar jau tvarka - viska valgo ir tfu tfu tfu dideliu problemu nebuna... esam stebimi - vis daro echo galvos - biski skysciu padaugeje smegenu, bet dar taip tiksliai vandenes nediagnozavo. jau ramesnis buna.

siaip normalu jei vaikas rekia iki 3 val. jei ilgiau neina nuramint arba rekia istisa diena su mazom pertraukom - negerai. konsultuokites su neurologais. gal vaikui skauda galva...
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 08 31, 23:16)
na, manasis irgi reke daug palyginus. tai pilvas kaltas - jis ziauriai jautrus buvo... dabar jau tvarka - viska valgo ir tfu tfu tfu dideliu problemu nebuna... esam stebimi - vis daro echo galvos - biski skysciu padaugeje smegenu, bet dar taip tiksliai vandenes nediagnozavo. jau ramesnis buna.

siaip normalu jei vaikas rekia iki 3 val. jei ilgiau neina nuramint arba rekia istisa diena su mazom pertraukom - negerai. konsultuokites su neurologais. gal vaikui skauda galva...


tris valandas blink.gif blink.gif blink.gif netikiu. kaip gali buti normalu vaikui verkti 3 valandas???

mums problemu atsirado su 3.5 metu dukryte. Vakarinis miegelis tai didelis kosmaras, su klyksmais. ant ranku gerai. (reiskiasi nieko neskauda) tereikia mamytei prisiglausti. bet tai kaip kovoti bandem iki 40 minuciu neimti, na negaliu daugiau istverti. o paemus po tokio ilgo klykimo tereikia 10 min ir mazyle miega.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinija: 01 rugsėjo 2007 - 23:31