Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek gali rėkti vaikas?

Vienu žodžiu rėkia be perstojo. Paimi ant rankų - panešioji.. gal nustoja. Tik sustoji vėl visa gerkle.

Rėkia iki pamėlynavimo ir kraujosruvų akyse.

Vaikui lygiai du mėn. Seniau lyg žinojom dėl ko rėkia - viduriavo ir pan. Na bet dabar - kakoja kas antrą dieną.. lyg nesiraito tiek.

Pavyksta nuraminti tik išnešus į lauką (kai pastoviai judesyje, tik va sustoji prie raudonos šviesos - tikimybė kad pradės spiegti - nemaža).

Vienu žodžiu - visi aplink gimdosi - visiems ramūs vaikai.. net jaunesnis vos ne visą naktį išmiega (mūsų keliasi kartą ar du).

Verkimas - isterinis, net užkimsta, rėkia, nieko aplink nebegirdi. Ir taip ilgai ilgai.

Gal reiktų dėmesio nebekreipti ir po kokio pusvalandžio nustos.
Atsakyti
jeigu vaikas rekia,tai jam kazkas yra.nepergyvenk,kad nemiega.mano sunui 8men virs ir jis iki siol nakti keliasi 2-3 kartus. smile.gif
jam patinka kai ji judini,tikriausiai skauda pilvuka,ir kai judini,jam skausmas apstoja.as vietoj taves eiciau pas daktara.mazylis turi kiekviena diena tustintis.o jei maitinamas mamos pienuku,net kelis kartus.kazkas su juo blogai! g.gif
Atsakyti
Dviejų mėnesių vaikas ožių neturi ir bliauna tik su priežastim. Juolab ne iki pamėlynavimo ir kraujosrūvų blink.gif Kolikos be perstojo irgi nebūna. Nueik pas gydytoją. Mikliai tik. Ir tirk viską, kas įmanoma. Blogiau nebus.

Kokio dar dėmesio nekreipt, jeigu verkia? blink.gif Čia tinka parduotuvėj užsiožiavusiam trimečiui, bet ne dviejų mėnesių kūdikiui... Aš čia kaip dviejų vaikų motina sakau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 balandžio 2006 - 17:25
ar bandėt Espumisano duot..mums vieną naktį be perstojo spiegė..po to išsibezdėjo ir fsio lotuliukas.gif
Atsakyti
Gydytojos atsakymas: nei vienas vaikas tyliai neužaugo. Reikia suprasti - nereikia išsikalinėti ir kentėti.

Keisti gydytoją?
Atsakyti
QUOTE(veikejas @ 2006 04 26, 18:49)
Gydytojos atsakymas: nei vienas vaikas tyliai neužaugo. Reikia suprasti - nereikia išsikalinėti ir kentėti.

Keisti gydytoją?


sheip klausimas pasistojo - ka darot, kai rekia? kaip raminat?
Atsakyti
QUOTE(veikejas @ 2006 04 26, 18:49)
Gydytojos atsakymas: nei vienas vaikas tyliai neužaugo. Reikia suprasti - nereikia išsikalinėti ir kentėti.

Keisti gydytoją?


Mano vyras irgi panašiai regavo į vaiko verkimus - sako nekreipt demesio blink.gif ir jam atrodo kad kitų vaikai ramūs o mūsų ne. Kai sustojam ant raudonos tai irgi verkia biggrin.gif
Manau čia tetukams truputi per sunku. Kantrybės neturi.

Ar mama taip pat mano kad vaikiukas siaubingai daug verkia?

Beje dėl pilvuko tai visko gali būti. Aš kai vyrą vieną su vaiku palikdavau tai jam irgi užsirėkdavo, man kartą net teko skubėj dėl to namo parlėkt, nes nuramint pusvaldį jam neišėjo.
O Espumizanas ne visada padeda. Su ranka pilvuką pamasažuokit. Visokiausiomis pozomis supuokit, linguokit ir pan.
Bet nekreipt dėmesio tikrai NEGALIMA. Jis taip ir numirti gi gali, arba kas nors blogo nutikti ir bus visą gyvenimą nesveikas. Tai prieš norą nekreipt dėmesio pagalvokit apie tai.
Atsakyti
Dviejų mėnesių kūdikis dar nemoka ožiuotis, verkia, kai jam kas nors negerai. Būtina kreipti dėmesį, patausokit ir savo ir vaikelio nervus, įsiverkusį sunku nuraminti. Pamėginkit "Espumisaną" arba homeopatines "Viburkol" žvakutes, pamasažuokit pilvuką pagal laikrodžio rodyklę, pašildytą vystikliuką pridėkit prie pilvelio, panešiokit, paniūniuokit lopšinę. Aišku, sunku, bet pasistenkit nepykti, neprarasti kantrybės, būkit stipri.
Jei gydytojas nenustatė jokios ligos, tai jau gerai. Padėkit savo vaikiukui, jam juk irgi sunku.
Atsakyti
O gal jis buna alkanas?
Musu maziukas pirma menesi labai verkdavo (kartais net iki 2-3 nakties), verkdavo ir pries valgi ir po, ir espumisano duodavom, galvojm gal pilva pucia ir supdavo ir nesiodavom. O pasirodo, kad vaikui mazai mano pienuko budavo. Po menesio pradejau maitinti misinuku ir viskas susitvarke.
Atsakyti
QUOTE(orinta @ 2006 04 26, 18:08)
mazylis turi kiekviena diena tustintis.o jei maitinamas mamos pienuku,net kelis kartus.kazkas su juo blogai! g.gif

kas dėl tuštinimosi, tai vaikas maitinamas MP gali nesituštinti iki 5parų ir pagal gyt tai normalu. aišku ne kiekvienam vaikui taip būna, bet mes tai išgyvenom. nuo 2 mėn iki 5 mėn (kol pradėjom valgyti papildomą maistą) kasdien prieš kiekvieną maitinimą sugirdydavau Espumizano, tai buvo ir nuo pilvo spazmų, nes klykdavo nerealiai, ir nuo nesituštinimo

QUOTE(veikejas @ 2006 04 26, 18:49)
Gydytojos atsakymas: nei vienas vaikas tyliai neužaugo. Reikia suprasti - nereikia išsikalinėti ir kentėti.

Keisti gydytoją?

manau, kad kito gyd konsultacija nepakentų. gal tikrai pasikonsultuokit su kitu daktaru mirksiukas.gif pačiai bus ramiau, juk numoti ranka į tokį mažulėlį negalima

QUOTE(punkis @ 2006 04 26, 20:23)
O gal jis buna alkanas?
Musu maziukas pirma menesi labai verkdavo (kartais net iki 2-3 nakties), verkdavo ir pries valgi ir po, ir espumisano duodavom, galvojm gal pilva pucia ir supdavo ir nesiodavom. O pasirodo, kad vaikui mazai mano pienuko budavo. Po menesio pradejau maitinti misinuku ir viskas susitvarke.

su mišinukais patarčiau neskubėti. jei jauti kad trūksta pienelio, tai geriau vaikiuką kuo dažiau dėk prie krūties ir tikrai pienelio atiras tiek, kad mažiukui užteks. juk moters organizmas taip sukonstruotas, kad kiek vaikutis ištraukia, tiek vėl pasigamina. kuo dažniau vaikiukas žys, tuo daugiau pienelio gaminsis. tik nepamiršk pati pavalgyti mirksiukas.gif (žinau, kad kartais nėra laiko pavalgyti, pati vis dar kartais pamirštu per tuos lakstymus paskui vaiką)
Atsakyti
Darome paprastai taip: imi ant rankų ir nešioji. Dažnai tik nešiojimas nepadeda horizontaliai, tad nešioji stačią. Tada lyg geriau. Tik sustoji bent atsikvėpti - pyzekaramele - rėkia vėl.

Dar gerai būna mašinoje, bet tik kol važiuoji. Tik sustok - mašinoje muzikos nebesigirdi.

Nešioklėje irgi gerai.. tai kačialinuosi po kambarius su ja.. arba išnešu į balkoną. Tik sustoju nešti - nu vienu žodžiu.

Va taip raminam.

Šiuo metu įsirenginėjame butą.. tai pastebėjome, kad geriausiai vaikas jaučiasi senukuose ir ermitaže prekių vežime sad.gif

QUOTE(ragnez @ 2006 04 26, 17:52)
sheip klausimas pasistojo - ka darot, kai rekia? kaip raminat?


Papildyta:
Jis yra ir nešiojamas ir vartomas ir masažuojamas ir kas tik nedaroma su juo, kad tik nerėktų.

Dabar buvo padarytas eksperimentas: 0.5h rėkė be sustojimo absoliučiai.



QUOTE(Keit @ 2006 04 26, 18:06)
Mano vyras irgi panašiai regavo į vaiko verkimus - sako nekreipt demesio  blink.gif ir jam atrodo kad kitų vaikai ramūs o mūsų ne.  Kai sustojam ant raudonos tai irgi verkia  biggrin.gif
Manau čia tetukams truputi per sunku. Kantrybės neturi.

Ar mama taip pat mano kad vaikiukas siaubingai daug verkia?

Beje dėl pilvuko tai visko gali būti. Aš kai vyrą vieną su vaiku palikdavau tai jam irgi užsirėkdavo, man kartą net teko skubėj dėl to namo parlėkt, nes nuramint pusvaldį jam neišėjo.
O Espumizanas ne visada padeda. Su ranka pilvuką pamasažuokit. Visokiausiomis pozomis supuokit, linguokit ir pan.
Bet nekreipt dėmesio tikrai NEGALIMA. Jis taip ir numirti gi gali, arba kas nors blogo nutikti ir bus visą gyvenimą nesveikas. Tai prieš norą nekreipt dėmesio pagalvokit apie tai.


Papildyta:
Naujausiais duomenimis - rėkė 40 minučių ir nulūžo (kątik žmona pranešė).

Tad dabar klausimas:
- ar geriau tegu rėkia 40 minučių ir tada nulūžta valandai kitai. Ir per tą laiką kažką paveikti.
- ar nešiotis ant rankų rėkiantį visą dieną ir taip nieko sau nepasidaryti.

Atsakyti
Ir mano amžinai rėkdavo verysad.gif Dviejų mėnesių būdamas vežime negulėdavo, paimi ant rankų - tada ok, o kaip tokį mažių prinešiosi ant rankų kieme - buvo balandis, dar vėsoka, be to vežimą kažkaip stūmt reikia, o mažiaus galvą irgi prilaikyt reikia... Nu košmaras kažkoks, ir per daktarus ėjom, ir vistiek jis rėkė... Nurimdavo, kol nešiodavom, rodydavom ką nors, tai ratais po kambarį eidavau su juo ant rankų, ir būtinai stačiu. Daug kas akydavo, kad negalima tokio mažo vaiko stačio nešioti, bet kad jis gi negulėdavo doh.gif Stebėjosi visa giminė, bet galiausiai priprato, sako, matyt auga taip vaikas. Matinau savo pieno, daug kas, tik ne sesutė su daktare, abejodavo, kad jis pavalgo, nes priaugdavo po 500g kas mėnesį pirmą pusmetį. Bet aš net negalvojau duoti mišinuko, mačiau, kiek turiu pieno, galiausiai nuo trečio mėnesio pradėjau nutraukinėti ir kas kart maitindavau savo pienu iš buteliuko - taigi žinojau, kiek suvalgo, ir mačiau, kad pienas tikrai riebus. Tiesiog jam pastoviai reikėjo veiksmo, vaizdų.
Beje naktį problemų nebūdavo su juo - aišku, valgyt keldavosi gan ilgai, gal iki 8 mėnesių po kelis kartus per naktį, bet gi tai normalu smile.gif Naktį riksmų nebūdavo. O dieną kartais jau irgi palikdavau rėkti iki nulūžimo, nes pati iš to streso ir nuovargio 22 kg po gimdymo numečiau (o priaugus nėštumo metu buvau 11kg)
Dabar jis vis dar toks pats judrus ir itin aktyvus vaikas, jam neįdomu vienam žaisti, jau darosi per ankšta namie (gyvenam 1 kambario bute) garsiai reiškiantis savo emocijas. Aišku, dabar jau kai rėkia, tai žinau dėl ko smile.gif

Tiesa, užmigdyt pietų, vakarui būdavo baisu, vyras dvi valandas supdavo intensyviai ant rankų, visas šlapias būdavo po migdymo vakarinio.
O kaip jūsiškio raumenų tonusas? Nes pas maniškį beveik iki metų buvo per didelis, tai gal dėl to taip rėkdavo... Masažai padėjo tik tuo metu, kol juos darėm poliklinikoj, aš pati nepadarydavau, neišgulėdavo jis pas mane schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varėnė: 27 balandžio 2006 - 09:22