Įkraunama...
Įkraunama...

Dainius

Super thumbup.gif Gražus,skambus,lietuviškas,neigrįsęs thumbup.gif Pažistu viena Dainiu-super gabus,simpatingas vaikinas,mokosi VU. thumbup.gif
Atsakyti
labai grazus wub.gif
Atsakyti
skambus,paprastas,trumpas(man tai pliusas)Siuo metu nera populiarus,bet tai irgi pliusas,bent jau man. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Įsimylėjusi Boružė @ 2006 04 26, 14:28)
Ką manote apie vardą Dainius? Man toks skambus,vyriškas,bet tuo pačiu romantiškas  blush2.gif Asocijuojasi su vasaros vakaru ir ilgaplaukiu blondinu su gitara-toks net hipiškas sakyčiau,man labai patinka  4u.gif

Man tai grazus,dainingas vardas smile.gif
Atsakyti
Gražus lietuviškas vardas, turintis gražią prasmę. Kažkada buvęs labai populiarus, tačiau tai jo nedaro negražiu smile.gif
Atsakyti
Vardas kaip vardas. Bet jau taip įgrysęs iki gyvo kaulo, kaip kokia Daiva ar Jolanta schmoll.gif ... Nu tik nesupykit, kas tokius vardus turi mirksiukas.gif ...
Atsakyti
Dabar, kai prasides pokalbiu laida pavadinimu Dainius - tai ispopuliarins sita varda smile.gif
Taip, kaip ir Nomedos varda ispopuliarino cool.gif
Atsakyti
Siltas ir mielas,kaip zmogus kuri pazistu wub.gif
Atsakyti
Man patinka sis vardas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nuobodus... schmoll.gif ir atsibodes....
Atsakyti
Labai grazus vardas wub.gif Tarp neseniai gimusiu berniuku nedaznas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 02 21, 00:34)
Labai grazus vardas wub.gif Tarp neseniai gimusiu berniuku nedaznas  thumbup.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
kažkaip tikrai pastaruoju metu tikrai visai nepopuliarus šitas vardas g.gif bet manau, kad bus kaip ir su mergaitiškais lietuviškais vardais, kai stgaiga labai išpopuliarėjo thumbup.gif
Atsakyti