Įkraunama...
Įkraunama...

Dainius

man asocijuojasi su tokiu kaimo bernu molio motiejumi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 09 23, 15:16)
Labai gražus vardas  thumbup.gif  thumbup.gif
Gal ir praeitas etapas, bet daug geriau negu dabartinis etapas su neištariamais ir neaišku iš kur trauktais vardais  g.gif


drinks_cheers.gif
Mano klasiokas buvo Dainius. Gražus, protingas ir žavus. wub.gif
Atsakyti
Gražus vardas. thumb_yello.gif
Atsakyti
Labai daug jau Dainių yra. Atsibodęs vardas.
Atsakyti
na man tai toks senas geras vardas biggrin.gif darzelyje buvo Dainius, kieme buvo, klasej buvo, universitete irgi, darbe, ir t.t, ir ne po viena... manau musu kartai tai labai daznas vardas, bet siaip skambus ir grazus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 01 05, 18:49)
Labai daug jau Dainių yra. Atsibodęs vardas.

Man kaip tik atrodo, kad Dainiu nera labai daug... man neatrodo, kad tai madingas vardas ir mano nuomone tai didziulis pliusas smile.gif Ir siaip labai labai grazus vardas smile.gif Galvoju savo vaikiukui duotai Dainiaus ar Danieliaus varda... Na ir Kornelijaus dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Įsimylėjusi Boružė @ 2006 04 26, 12:28)
Ką manote apie vardą Dainius? Man toks skambus,vyriškas,bet tuo pačiu romantiškas  blush2.gif Asocijuojasi su vasaros vakaru ir ilgaplaukiu blondinu su gitara-toks net hipiškas sakyčiau,man labai patinka  4u.gif


Va va user posted image visi Dainiai kuriuos pazinojau, buvo melynakiai sviesiaplaukiai... user posted image
Atsakyti
Gražus bet jau atsibodęs
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2006 12 31, 01:21)
man asocijuojasi su tokiu kaimo bernu molio motiejumi  rolleyes.gif


matyt, nepažįsti protingų Dainių. Aš tokį pažįstu - liuks vyrukas thumbup.gif

QUOTE(Europiete @ 2007 01 08, 15:17)
Va va user posted image visi Dainiai kuriuos pazinojau, buvo melynakiai sviesiaplaukiai... user posted image


keista, Dainius, kurį žinau irgi šviesiaplaukis mėlynakis bigsmile.gif
Atsakyti
mano vyras vardu Dainius...beje, taip pat prie sviesiuju ir melynakis..jam paciam sis vardas nelabai, o man tai l.grazus, lietuviskas, skambus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daktariukste @ 2007 01 06, 00:56)
Man kaip tik atrodo, kad Dainiu nera labai daug... man neatrodo, kad tai madingas vardas ir mano nuomone tai didziulis pliusas smile.gif  Ir siaip labai labai grazus vardas smile.gif  Galvoju savo vaikiukui duotai Dainiaus ar Danieliaus varda... Na ir Kornelijaus dar biggrin.gif


Dainius! Gražus labai mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
As dabar turiu sunu 5 men. ir varda isrinkom Dainius thumbup.gif beto sviesus ir melynakis nes as pati blondinka. Na nezinau ar jau labai dabar kas deda toki paprasta lietuviska varda vsi nori kuo mandresnio kad vos istart gali blink.gif
Tai nepasakyciau kad dabar labai jau daug berniuku su tokiu vardu. Na as tai tikrai ne vieno vaiko nezinau g.gif Iskirus savo Dainiuka thumbup.gif
Atsakyti