Įkraunama...
Įkraunama...

Dainius

Paprastas, gražus vardas, o mažų vaikų dabar tokiu vardu turbūt retai pasitaiko, tai bus dar ir originalus 4u.gif
Atsakyti

Kaimynas Dainius buvo, tai irgi kažkaip elementarus vardas buvo, nors daugiau Dainių ir nepažįstų g.gif , bet dabar galvoju, nugi tikrai skambus, dainingas vardas thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
pora Dainiu pazistu, abiem virs 30 biggrin.gif o berniuka kazkaip iskart isivaizduoju toki su apvaliais zandukais biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Man ir visai gražus 4u.gif
Atsakyti
Gražus vardelis wub.gif
Atsakyti
eilinis vardas irnesakyk.gif
Atsakyti
gražus vardas thumbup.gif
Atsakyti
man tas vardas grazus ir turi geras asiciacijas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(J&A @ 2006 04 29, 21:13)
eilinis vardas  irnesakyk.gif

Ir gerai, kad "eilinis" - dabar tų neeilinių kai primasto tai nė patys žino ką tas reiškia, nei kitam gali paaiškint, o kai pabando pasiaiškint kartais ir gaunas "kalnų ožys"....ar kiti kur kas mažiau romantiški dalykai cool.gif Bile neeilinis biggrin.gif
Atsakyti
Gražus vardelis, pažįstu vieną tokį gražų tamsiaplaukį Dainių, jam dabar virš 30. geriau negu Chosė tongue.gif
Atsakyti
Girdedama si varda kazkaip issivaizduoju auksta placiapeti melynaki lietuvaiti, apsirengusi lininiais rubais, su arkliu arianti zeme ir dainuojanti biggrin.gif Nezinau, kodel man taip tas vardas asocijuojasi ax.gif Bet is tiesu pazistu auksta melynaki gan isvaizdu Dainiu. Man sis vardas visai nieko thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaIevute @ 2006 04 26, 15:26)
leliux, gal mes tą patį Dainių pažystam?  biggrin.gif  gal iš pajūrio?  bigsmile.gif



as pazystu is pajurio blush2.gif tamsus, labai grazus vyras thumbup.gif
Atsakyti