Įkraunama...
Įkraunama...

Dainius

Ką manote apie vardą Dainius? Man toks skambus,vyriškas,bet tuo pačiu romantiškas blush2.gif Asocijuojasi su vasaros vakaru ir ilgaplaukiu blondinu su gitara-toks net hipiškas sakyčiau,man labai patinka 4u.gif
Atsakyti
Pažystu vieną laaaabai gražų ir fainą vaikiną šiuo vardu rolleyes.gif Na, jis juodaplaukis, stilingas, del romantiškumo nžn, nepažystu jo TAIP gerai, bet ... Dėl to, kad TĄ Dainių pažystu, man šis vardas kelia malonias asociacijas 4u.gif
Atsakyti
lietuviskas, mielas vardas. pazistu viena dainiu - aukstas, juodaplaukis, grazuolis... gal todel man ir vardas grazus? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
lietuviskas, mielas vardas. pazistu viena dainiu - aukstas, juodaplaukis, grazuolis... gal todel man ir vardas grazus? 


leliux, gal mes tą patį Dainių pažystam? biggrin.gif gal iš pajūrio? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaIevute @ 2006 04 26, 15:26)
leliux, gal mes tą patį Dainių pažystam?  biggrin.gif  gal iš pajūrio?  bigsmile.gif



tai kad ne... is sostines mirksiukas.gif
bet dainiaus varda, kaip galima daryt isvadas, turi tik grazuoliukai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE
dainiaus varda, kaip galima daryt isvadas, turi tik grazuoliukai


ufff tikrai bigsmile.gif jega tie gražūs Dainiai
Atsakyti
Normalus vardas smile.gif Kažkaip nėra nei gerų, nei blogų asociacijų ax.gif
Atsakyti
Man labai grazus vardas. Tik kazkaip neseniai su zodziu DAINA pradejau ji sieti, nes nuo vaikystes kazkaip man Dainius kaip Saldainius, Riestainius ar Svarainius skambedavo lotuliukas.gif nezinau, kodel man taip doh.gif
Is matymo viena Dainiu zinau, tai bet ne tamsiaplaukis, o toks pilkas lietuvaitis, tai su tokiu tipazu ir asocijuojasi.
Atsakyti
vardas kaip vardas, o šiais laikais ir nėra labai dažnas. Laiminu cool.gif
Atsakyti
Siaip vardas kaip vardas, bet as savo sunui jo neduociau ....Dainius buvo tarybiniais laikais atsimenu labai populiarus ,o dabar daug grazesniu vardu yra rolleyes.gif
Atsakyti
man grazus, skambus wub.gif
Atsakyti
man be rysio sis vardas....nuvalkiotas, atsibodes, niekada savo vaiko taip nepavadinciau
Atsakyti