Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ištrinti?

QUOTE(Itane @ 2010 08 01, 23:50)
Kaip istrinti foto, kuri patalpinta per radikal.ru neprisiregistravus?

greičiausiai ir patikimiausiai (turbūt) prašyt skyrelio moderatorės, kad ištrintų smile.gif
Atsakyti
neradau kas yra skyrelio "mamos kompiuteris" moderatorė, tad prašau čia. Reikia, kad ištrintumėte temos " Torrent pakvietimai, Dalijames pakvietimais" mano rašytą nr.68 žinutę
Atsakyti
Pinta, jūsų prašymas perduotas s - moderatorėms.
Atsakyti
kaip pasikeisti nario varda? g.gif tas per daug atviras
Atsakyti
QUOTE(DorotejaT @ 2010 08 20, 19:04)
kaip pasikeisti nario varda? g.gif  tas per daug atviras

rašyti čia
jeigu nenorit viešai, kam nors moderatorių AŽ arba admin'ui smile.gif
Atsakyti
Kas gali redaguoti zinutes ir nepasirasyti, kad redagavo? Zinau, kad moderatores pasiraso. Kazkas slaptai pratryne dali mano atsakymo kartu su asmens, kuri citavau, zinute.
Atsakyti
QUOTE(Dilgynė @ 2010 08 21, 13:16)
Kazkas slaptai pratryne dali mano atsakymo kartu su asmens, kuri citavau, zinute.

Jūsų cituojamoje žinutėje buvo SPAM'as. Tačiau kadangi ne Jūs SPAM'inote, todėl ir nebuvo paliktas joks įrašas.
Atsakyti
Temoje turiu paskelbus ir italpinus daug parduodamu rubeliu. Nuotraukos keltos per www.fotki.com, nemazai is ju jau parduota. kaip man tuos parduotus rubelius istrinti is tos temos?
Atsakyti
Ištrink pačias nuotraukas iš albumo jei kalba tik apie vaizdą. Jei ir apie tekstą - kreiptis až į moderatorę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 05 rugsėjo 2010 - 18:39
QUOTE(hi:) @ 2010 09 05, 19:35)
Ištrink pačias nuotraukas iš albumo jei kalba tik apie vaizdą.

Nuotraukas is albumu fotki.com istrinu iskart,bet supermamuforume dar jos matomos. Neperprantu as cia to valdymo niekaip smile.gif
Atsakyti
Čia ne čia, o tame albume kažkas su trinamų foto kopijų ar pan. išsaugojimais...neesmė. Tada lieka kreiptis į moderatorę, jei labai tie vaizdai trukdo. Bet negi taip trins žmogus visas po vieną...o kažkur albume tos foto, prisiminus ne jūsų atvejį (į jūsų nesigilinau, nežinau kurios ištrintos ir matos), tos foto vis tiek lieka ir kybo internete.
Atsakyti
QUOTE(hi:) @ 2010 09 06, 21:21)
Čia ne čia, o tame albume kažkas su trinamų foto kopijų ar pan. išsaugojimais...neesmė. Tada lieka kreiptis į moderatorę, jei labai tie vaizdai trukdo. Bet negi taip trins žmogus visas po vieną...o kažkur albume tos foto, prisiminus ne jūsų atvejį (į jūsų nesigilinau, nežinau kurios ištrintos ir matos), tos foto vis tiek lieka ir kybo internete.



na aisku. man tos foto netrukdo, taciau nenoreciau jog tai erzintu mamas... na bet esme pagavau, bandysiu tvarkytis kitaip wink.gif dekui
Atsakyti