Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ištrinti?

Tai ir kalbėk apie tą kuris durnina. Ištrins "pagal taisykles", nesėdi gi po moderatorių kiaurą dieną visose temose, parodyk ir pamatys. O ne tai, kad prirašo žmonės temą, ateina kas nors ką grubaus numeta ir viskas, trint temą? Yra dar tokia funkcija ignoruoti.
O šiaip nei aš čia ką darysiu nei ką, čia moderatoriai sprendžia. Aš tiesiog savo nuomonę apie tai išdėsčiau. Kad prieš rašant reikia galvot ką ir kur rašai ir kad visi mato (ir tie, kurie mum nepatinka), o toks trynimas todėl, kad atėjo ir kažkas prieš plauką perbraukė man atrodo neetiškas kitų narių atžvilgiu. Argumentas "tema nepatiko" wacko.gif ... tai gal prirašyt reikėjo, kad rašyt tik tiem kam patinka. Žmonės įvairių nuomonių būna. Nebūna taip, kad visiems atrodai ir mielas ir protingas. Gaila aišku, aš ir norėčiau...


P.S. jei kalba labiaus apie blondiną, tai daugokai temų trint gaunas... cool.gif Daugiau ten įžeidimų žinokit nelabai ir matau, nepritarimą taip. Bet tai viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 17 birželio 2010 - 09:02
Dekui uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaandainnn: 17 birželio 2010 - 12:25
mane ir domina kaip uzdaryti tema, ji nera aktyvi ir jau senei niekas neberaso 4u.gif
Atsakyti
Nerašo dabar, gal parašys po mėnesio. Ar pusmečio. Koks skirtumas. Tema užsidaro automatiškai, sulig 50-uoju puslapiu. Anksčiau uždarinėti jos nereikia. Na dar būna moderatoriai dėl aštriau įsiplieskusių diskusijų ar kt. priežasčių sąmoningai uždaro. O trinti (tai ne tas pats kas uždarymas), kur rašėte ne tik jūs, pasikartosiu - neetiška.
Sugalvotų dabar visi savo senas (kad ir uždarytas, bet su įdomia ar naudinga informacija) ištrint, tai kas liktų... O gal ir gerai - sm serveriuos vietos atsirastų kiek :]] Ir viskas taip naujai atrodytų...
Man rods visai neblogai būtų kokias senas rankdarbių temas pratrint ar apie šventes ir konditerijos/kulinarijos skyrelį dar . Užsistovėjo jau :]]

Na ir kas, kad čia ne skelbimai, kurie savo "galiojimo" su laiku nustoja bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 19 birželio 2010 - 20:09
smile.gif+2010 06 19, 21:09-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 06 19, 21:09)
Nerašo dabar, gal parašys po mėnesio. Ar pusmečio. Koks skirtumas. Tema užsidaro automatiškai, sulig 50-uoju puslapiu. Anksčiau uždarinėti jos nereikia. Na dar būna moderatoriai dėl aštriau įsiplieskusių diskusijų ar kt. priežasčių sąmoningai uždaro. O trinti (tai ne tas pats kas uždarymas), kur rašėte ne tik jūs, pasikartosiu - neetiška.
Sugalvotų dabar visi savo senas (kad ir uždarytas, bet su įdomia ar naudinga informacija) ištrint, tai kas liktų... O gal ir gerai - sm serveriuos vietos atsirastų kiek :]] Ir viskas taip naujai atrodytų...
Man rods visai neblogai būtų kokias senas rankdarbių temas pratrint ar apie šventes ir konditerijos/kulinarijos skyrelį dar . Užsistovėjo jau :]]

Na ir kas, kad čia ne skelbimai, kurie savo "galiojimo"  su laiku nustoja bigsmile.gif

temos apie mano privatu gyvenima, taigi tikrai nerasys i tokia tema niekas g.gif
Atsakyti
vabaliuk, kreipkitės į skyrelio moderatorę ir jai išdėstykit savo argumentus. Jei skyrelis neturi moderatorės, tada kreipkitės į kurią nors s-moderatorę.
Jei jūsų argumentai pasirodys svarūs, o temoje nebus jokios naudingos info kitiems forumo nariams, tai tema bus uždaryta arba ištrinta.
Atsakyti
Labai prasau kuo skubiau istrinti skelbima vaikams - berniukams bendra tema - sortai ideta siandien 11.01. neris777, nes neteiosingai ikeliau nuotrauka
Atsakyti
Ištrinta.
Atsakyti
kaip istrinti savo profili?

beda ta, kad norint tai padaryti paparastai, man niekaip nesigavo. tiesiog neradau tokio paparasto mygtuko..........
Atsakyti
QUOTE(kristeba @ 2010 07 16, 17:02)
kaip istrinti savo profili?

Puslapio viršuje spaudžiate Mano nustatymai.
Kairėj pusėj pasirenkat Redaguoti profilio informaciją.
Ištrinate informaciją ir apačioje paspaudžiat Keisti mano profilį.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 07 16, 20:17)
Puslapio viršuje spaudžiate Mano nustatymai.
Kairėj pusėj pasirenkat Redaguoti profilio informaciją.
Ištrinate informaciją ir apačioje paspaudžiat Keisti mano profilį.

man atrodo, kad narė nori išsiregistruot g.gif
jei taip, rašykit savo norą čia
Atsakyti
Kaip istrinti foto, kuri patalpinta per radikal.ru neprisiregistravus?
Atsakyti