Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ištrinti?

QUOTE(Perlen @ 2009 11 20, 11:04)
Pas kurią moderatorę kreiptis,kad ištrinų 3 žinutes iš temos   Nuolaidos, akcijos, išpardaimai ,parašiau į AŽ skyrelį prižiūrinčiai moderatorei,bet niekas neatsako ir nepadeda verysad.gif

Kurias žinutes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2009 11 20, 20:03)
Kurias žinutes? g.gif


372,377 ir 379 ,Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
user posted image Nebežinau kur berašyt ir kieno prašyt,nejaugi čia tokia didelė problema ištrint 3 žinutes mastau.gif ,kreipiaus į greitą reagavimą,bet reakcijos jokios schmoll.gif verysad.gif ,bent keliom moderatorėm rašiau AŽ doh.gif ,belieka tik user posted image
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 11 23, 19:46)
bent keliom moderatorėm rašiau AŽ

O parašėt Rasmai? ax.gif Bet kad tose žinutėse nieko baisaus nematau... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 11 24, 10:18)
O parašėt Rasmai? ax.gif Bet kad tose žinutėse nieko baisaus nematau... wink.gif

Rašiau,tai ten įsikėliau nuorodą į savo e.paštą ,per kurį atsidarė nuorodos į nuolaidas doh.gif blush2.gif ,kurį dabar išjungiau ax.gif ,ir AŽ visom moderatorėm parašiau kokia problema verysad.gif ir gavau dar vienos narės AŽ,kuri teigė,kad jos paštas atsidaro,tai gal ir ji atsijungė,tai nejaugi taip sunku ištrint tas 3 žinutes,kai ištrinamos dar ne tokios rietenos doh.gif wink.gif ir turim sėdėt paštus išsijungusios doh.gif
Atsakyti
aš dar naujoke ir esu parašius kaškiektai žinučių kaip jas man dabar ištrinti? doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sarytuke @ 2010 06 01, 11:34)
aš dar naujoke ir esu parašius kaškiektai žinučių kaip jas man dabar ištrinti? doh.gif  doh.gif  doh.gif

jūs pati negalite jų ištrinti. Tai gali padaryt tik moderatorius smile.gif
Jei parašėtė labai asmeninių žinučių, parašykite bet kuriam moderatoriui ir žinutės bus ištrintos smile.gif
Atsakyti
Laba,Noriu paklausti kaip istrynti tema kuria sukuriau as bet sukuriau bloga netokia kokia norejau istikruju ir ana noriu panaikinti o kaip tai padaryt? nenoriu kad ji butu,negi vien del to reiks prasyt kad isregistruotu jei neina tokiu dalyky daryt..
Atsakyti
Jei sukūrėt ir niekas joje nepasisakė, manau galima. Bet jei joje jungiasi ir pasisakinėja ir kiti žmonės, nežiūrint to, kad "tema ne tokia kokios norėjau", ją trinti būtų neetiška kitų narių atžvilgiu. Gal ji tokia kokios nori kiti forumo nariai. Nes ji nėra jūsų, jūs tik ją atidarėte, o kuriama ji bendrai.
Jums išsiregistravus tema niekur nedings.
Atsakyti
smile.gif+2010 06 16, 21:32-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 06 16, 21:32)
Jei sukūrėt ir niekas joje nepasisakė, manau galima. Bet jei joje jungiasi ir pasisakinėja ir kiti žmonės, nežiūrint to, kad "tema ne tokia kokios norėjau", ją trinti būtų neetiška kitų narių atžvilgiu. Gal ji tokia kokios nori kiti forumo nariai. Nes ji nėra jūsų, jūs tik ją atidarėte, o kuriama ji bendrai.
Jums išsiregistravus tema niekur nedings.

O jei tema eina apie mano asmenini gyvenima..?
Atsakyti
QUOTE(aaandainnn @ 2010 06 17, 00:55)
O jei tema eina apie mano asmenini gyvenima..?

Ji atidaryta viešai, tiesa? Joje kiti pasisakinėjo įspėti, kad jūs vėliau ją norėsit trint? Daugių daugiausia ką galit daryt, tai bandyt prašyt ištrint tik savo asmenines žinutes (ko gero išskyrus pirmą), o ne visą temą. Negalima taip - kai reikia viešumo, tai laukiu - rašykit, patarkit. Kai sušviečia, kad nebereikia - trinkit viską, nesvarbu ką kiti apie tai galvoja.
Jei nenorit, kad būtų aptarinėjamas jūsų asmeninis gyvenimas, visų pirma pati nerašykit apie jį. Paprasta, o tuo pačiu ir pamoką apturėsit. Gyveni ir mokais.
Na dar variantas - surinkti visų ten pasisakinėjusių sutikimą trint temą...Nes ji, pasikartosiu, ne jūsų, o visų jos dalyvių.

Pasisakymų ta pačia tema
http://www.supermama...?...93807&st=48
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 17 birželio 2010 - 00:23
smile.gif+2010 06 16, 22:15-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 06 16, 22:15)
Ji atidaryta viešai, tiesa? Joje kiti pasisakinėjo įspėti, kad jūs vėliau ją norėsit trint? Daugių daugiausia ką galit daryt, tai bandyt prašyt ištrint tik savo asmenines žinutes (ko gero išskyrus pirmą), o ne visą temą. Negalima taip - kai reikia viešumo, tai laukiu - rašykit, patarkit. Kai sušviečia, kad nebereikia - trinkit viską, nesvarbu ką kiti apie tai galvoja.
Jei nenorit, kad būtų aptarinėjamas jūsų asmeninis gyvenimas, visų pirma pati nerašykit apie jį. Paprasta, o tuo pačiu ir pamoką apturėsit. Gyveni ir mokais.
Na dar variantas - surinkti visų ten pasisakinėjusių sutikimą trint temą...Nes ji, pasikartosiu, ne jūsų, o visų jos dalyvių.

Pasisakymų ta pačia tema
http://www.supermama...?...93807&st=48

O durnint ten zmones galima? As gal zmogus kuris isizeidzia buvo tokiu kuriem nepatiko tema paeme isvadino visaip ir niekas ju zinuciu netrina man net nebemalonu eit i ta tema...
Atsakyti