Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ištrinti?

Kaip istrinti paskelbta tema?
Atsakyti
QUOTE({Boruzele} @ 2011 10 12, 10:26)
Kaip istrinti paskelbta tema?

Šioje temoje ne kartą rašyta, kad reikia prašyt skyrelio moderatorės.
Bet kad jau čia parašėt, tai sutvarkiau smile.gif
Beje, analogiška tema jau yra.

Atsakyti
laba,
Noriu pakeisti nuotraukas i kitas, ar taip imanoma?
kori moderatore tvarko fotografijos pradziamoksli?

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2011 10 12, 16:53)
kuri moderatore tvarko fotografijos pradziamoksli?

user posted image
Atsakyti
Sveiki, paprasiau 3moderatoriu, kad istrintu tam tikras mano zinutes, bet nuo vakar zinutes nera istrintos g.gif , tiesa viena is siu moderatoriu nebuvo prisijungus... ar as gal nemoku prasyt biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2011 10 12, 19:52)
nuo vakar zinutes nera istrintos  g.gif  , tiesa viena is siu moderatoriu nebuvo prisijungus... ar as gal nemoku prasyt  biggrin.gif ?

Sakyčiau, dar per anksti skųstis cool.gif Galbūt moderatorės, nors ir buvo prisijungusios, bet trumpam, o gal svarbesnių reikalų buvo.
Be to, jei žinutės ne iš Skelbimų lentos, tai jas dar ir atidžiai peržiūrėti reikia.

P.S. iš kokių skyrelių norit trint?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 10 13, 07:26)
Sakyčiau, dar per anksti skųstis  cool.gif Galbūt moderatorės, nors ir buvo prisijungusios, bet trumpam, o gal svarbesnių reikalų buvo.
Be to, jei žinutės ne iš Skelbimų lentos, tai jas dar ir atidžiai peržiūrėti reikia.

P.S. iš kokių skyrelių norit trint?

supratau, tai lauksiu toliau 4u.gif
taip, butent is skelbimu, nes istrinus nuotraukas is fotki.com vistiek jos nedingsta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2011 10 13, 09:18)
supratau, tai lauksiu toliau  4u.gif
taip, butent is skelbimu, nes istrinus nuotraukas is fotki.com vistiek jos nedingsta doh.gif

Tai atsiųskit žinučių nuorodas man į - ištrinsiu smile.gif
Atsakyti
Savo laisva valia įkėliau foto mirksiukas.gif , tačiau norėčiau išimti? Kaip?
Atsakyti
QUOTE(JustMA @ 2011 11 02, 11:18)

Ištrinkit ją iš albumo arba prašykit skyrelio moderatorės, kad iš žinutės ištrintų.
Atsakyti
Laba diena. Labai prašau ištrinkite mano žinutę, visai ne tenai ją nusiunčiau. http://www.supermama...?...26305&st=36
Prašau!

Atsakyti
QUOTE(yamada @ 2011 11 03, 14:30)
Laba diena. Labai prašau ištrinkite mano žinutę, visai ne tenai ją nusiunčiau. http://www.supermama...?...26305&st=36
Prašau!

Ištrinta.
Atsakyti