Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ištrinti?

QUOTE(menininke @ 2011 06 16, 08:50)
talpinu skelbimu ir vaiko nuotraukas per  imageshack.us ,gal žinote kaip galima paskui tas nuotraukėles ištrinti?

O jūs prisiregistravusi ten kėlėt foto? Jei taip, tai turėtų pakakt ištrint iš albumo. Jei ne, tada teks moderatorių prašyt.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 06 16, 08:13)
O jūs prisiregistravusi ten kėlėt foto? Jei taip, tai turėtų pakakt ištrint iš albumo. Jei ne, tada teks moderatorių prašyt.

neprisiregistravus doh.gif ,ačiū,kitą kartą žinosiu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,norejau paklausti,kur man kreiptis, jei noriu,kad butu istrintos visos mano kurtos nenaudojamos senos temos? g.gif dekoju uz atsakyma is anksto,bet jei butu galima lauksiu atsakymo AZ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2011 06 23, 09:03)
kur man kreiptis, jei noriu,kad butu istrintos visos mano kurtos nenaudojamos senos temos? g.gif 

Į skyrelio moderatores ar į s-moderatores.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 06 23, 09:18)
Į skyrelio moderatores ar į s-moderatores.

parašiau AŽ 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galite padeti.. Grozis ir kosmetika -> dekoratyvine kosmetika -> dieniniai ir vakariniai makiazai -> 43psl -> 508-509 zinutes. Cia ikeliau nuoroda su foto. Is internetinio albumo foto jau uzvakar istrinta, bet forume tebetuno... Gal galite istrinti, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(revenage @ 2011 06 29, 12:07)
Gal galite istrinti

Nereikėjo ir trint - jau neberodo tos foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 06 29, 12:27)
Nereikėjo ir trint - jau neberodo tos foto smile.gif

nu geras, nes man tai vis dar rodo mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(revenage @ 2011 06 29, 12:31)
nu geras, nes man tai vis dar rodo mastau.gif

Naršyklė, ko gero, dar 'atsimena', todėl rodo, bet tik jums.
Pamėginkit pažiūrėt per kitą naršyklę arba dabartinę 'perkraukit' (atsijunkit ir vėl prisijunkit).
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 06 29, 12:43)
Naršyklė, ko gero, dar 'atsimena', todėl rodo, bet tik jums.
Pamėginkit pažiūrėt per kitą naršyklę arba dabartinę 'perkraukit' (atsijunkit ir vėl prisijunkit).

dekui, taip ir padarysiu 4u.gif
Atsakyti
sveiki, patarkit pas ka kreiptis,kai noriu istrinti savo senas nenaudojamas temas..kelioms moderatorems rasiau az,bet niekas nieko neistryne verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2011 07 04, 09:55)
patarkit pas ka kreiptis,kai noriu istrinti savo senas nenaudojamas temas..kelioms moderatorems rasiau az,bet niekas nieko neistryne verysad.gif

Jau rašiau - į skyrelio moderatores arba į s-moderatores.
Taip pat galit čia parašyti, kurias temas norėtumėt ištrinti. Tačiau iškart įspėju, kad ne visos temos gali būti ištrintos: tema iš pradžių bus peržiūrėta ir tik tada ištrinta arba ne.
Atsakyti