Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ištrinti?

QUOTE(grazus_rubai @ 2010 12 27, 14:39)
rasiau butent Rustei smile.gif db man rasyti nurodytai HappyAngel.

Galit ir Rustei parašyti.
Atsakyti
Ruste neatrase man, o HappyAngel padejo smile.gif aciu Jums labai smile.gif
Atsakyti
Gal galit pasakyt, kaip pašalint nuotrauką iš forumo (kelta per part.lt)? Ir kaip iš paties part.lt ją pašalint, nes net nesiregistravus ją kėliau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirmukė @ 2011 01 03, 23:23)
Ir kaip iš paties part.lt ją pašalint, nes net nesiregistravus ją kėliau? g.gif

Niekaip. Nebent dar galit parašyt jų administratoriams (nors abejoju, kad toks prašymas būtų įvykdytas mastau.gif).
QUOTE(Mirmukė @ 2011 01 03, 23:23)
Gal galit pasakyt, kaip pašalint nuotrauką iš forumo (kelta per part.lt)?

Tokiu atveju tik moderatorės ištrinti gali - parašykit man su temos/žinutės nuoroda.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 01 03, 23:37)
Niekaip. Nebent dar galit parašyt jų administratoriams (nors abejoju, kad toks prašymas būtų įvykdytas mastau.gif).

Tokiu atveju tik moderatorės ištrinti gali - parašykit man su temos/žinutės nuoroda.


Dėkui už atsakymą 4u.gif Nieko tokio, lai būna tada ta nuotrauka. Kitam kartui žinosiu, kokias kelt, kokias ne. Arba kelsiu per img.
Atsakyti
Ar issiregistravus is forumo dingsta forumo zinutes? aciu uz ats
Atsakyti
QUOTE(twix @ 2011 01 30, 01:19)
Ar issiregistravus is forumo dingsta forumo zinutes?

Žinutės automatiškai neišsitrina.
Atsakyti
Reikia pagalbos doh.gif Skelbime nuotraukas keliau IMG mygtuko pagalba, dabar noriu jas istrinti. Istryniau foto is savo fotki.com albumo, bet jau savaite nuotraukos skelbime vis tiek yra. Ka dar padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Inge1 @ 2011 02 02, 22:06)
Skelbime nuotraukas keliau IMG mygtuko pagalba, dabar noriu jas istrinti. Istryniau foto is savo fotki.com albumo, bet jau savaite nuotraukos skelbime vis tiek yra. Ka dar padaryti?

Peržiūrėjau jūsų temą Skelbimų lentoj. Kai kurių nuotraukų jau nesimato. Jei labai reikia, parašykit man ir nurodykit, kurias foto norit ištrint.
Atsakyti
yra kitas kelias.
senąją tema pati autorė gali ištrint ir susikurt naują, jau be prekių, kurias pardavė smile.gif
"3. Pardavę/nusipirkę/padovanoję daiktą, IŠTRINKITE savo skelbimą (mygtuką rasite temos kairiajame kampe)"
Atsakyti
sukuriau tema, bet tokia jau yra.. ir nematau myktuko istrinti ta tema.. gal galit jus istrinti?

Pavogta laimė, per LNK 19.10
http://www.supermama...howtopic=696295

Atsakyti
QUOTE(Bangelia.. @ 2011 02 05, 13:09)
sukuriau tema, bet tokia jau yra.. ir nematau myktuko istrinti ta tema..

Savo temą galima ištrint tik Skelbimų lentoje smile.gif
QUOTE(Bangelia.. @ 2011 02 05, 13:09)
gal galit jus istrinti?

Prijungiau prie jau esančios.
Atsakyti