Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ištrinti?

QUOTE(skorpionas1 @ 2010 11 17, 17:39)
norejau redaguoti bet supratau neimanomas dalykas tai tada istrinkite

Naujokai žinutes gali redaguoti tik 10 min po jų paskelbimo. Daugiau info - temoje Kaip rašyti atsakymą, žinutę?

Jūsų žinutės iš temos "Baldai" yra ištrintos.
Atsakyti
Sveiki.Ar galite istrinti zinute forume :2 klinikine ligonine,gyd.Šilkaitiene,26psl,paskutine alma č zinute?Labai aciu
Atsakyti
QUOTE(alma č @ 2010 12 02, 01:33)
Ar galite istrinti zinute forume :2 klinikine ligonine,gyd.Šilkaitiene,26psl,paskutine  alma č  zinute?

Žinutė ištrinta.
Atsakyti
Aš niekaip nesuvokiu vieno dalyko:
Pilna temų, kuriose formuno nariai žemina kitų temų dalyvių asmenį savo didaktiniais, pamokymais, neva tai patarimais, tačiau tai lieka nepastebėta, tokia norma, bet tuo tarpu iš esmės susimąstyti apie žmogaus ydas skatinančią informaciją užrašyta šiek tiek makarbriško humoro formoje- jūs trinat...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juzė: 03 gruodžio 2010 - 10:24
QUOTE(juzė @ 2010 12 03, 09:59)
Aš niekaip nesuvokiu vieno dalyko:

Apie pastebėtus forumo taisyklių pažeidimus prašome pranešti:
1) paskelbiant skyrely 'Greitojo reagavimo padalinys' naują temą, kuri bus premoderuojama, t.y. pranešimus joje matys tik moderatoriai;
arba
2) asmeniškai bet kuriai moderatorei (į až).

Iš anksto dėkojam visiems pranešantiesiems 4u.gif
Atsakyti
Šiandien moderatorė Tarp mūsų mergaičių pratrynė keletą pasisakymų, kodėl?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juzė: 04 gruodžio 2010 - 21:48
QUOTE(juzė @ 2010 12 04, 21:43)
Šiandien moderatorė Tarp mūsų mergaičių pratrynė keletą pasisakymų, kodėl?

Todėl, kad buvo gauta pranešimų apie taisyklių pažeidimus.
Atsakyti
Dėkoju už atsakymą.

Man šiaip įdomu, tarkim įsižeidė boba gavus atsakymą į savo beviltiškai kvailą postą "tu esi durnė", paskundė begėdį, o jūs eidamos trinti įžeidėjo paskaitot tą pasisakymą, kuriam dedikuotas būna tas epitetas? biggrin.gif
Mano manymu, tas durnas mintis irgi reiktų pašalinti... jos nervuoja ir demoralizuoja kitus skaitančius žmones.
Nesakau, gal ir per grubiai kartais, gal ir pernelyg pašaipiai, bet tarkim temoje "kur geriau: mieste ar kaime" nieko tokio nebuvo. Kaip ir "kuo vadovautis: širdimi ar protu"... Ten daugiau buvo filosofinė mintis, tik stilius, vėl, gal per grubus, bet kažko įžeidžiančio tame nepastebėjau...
Kita vertus, jei randate necenzūrinį žodį, tai jį ir ištrinkit, bet juk mintį galit palikti, su paaiškinimu, kad necenzūriniai žodžiai pašalinti. Bet, tiesą sakant, aš tokių išsireiškimu jūsų labiausiai trinamo niko kalboje nepastebėjau, gal aš ir visko neperskaitau, bet tai, ką paskaitau, ir po to randu, kad ištrinta- na, nežinau...

Žodžiu, sėkmės jums šiame nelengvame užsiėmime, kai žmonės tokie skirtingi ir taip skirtingai priima informaciją ir į ją reaguoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juzė: 05 gruodžio 2010 - 14:40
Kodėl šįvakar pratrinta temą "kas pasaulyje brangiausia" Paplepėjimų skyrelyje?

Gal jūs sukurkite kažką panašaus į IQ testą prieš skirdami moderatorius...
Atsakyti
laba diena smile.gif gal galite man padeti ? situacija yra tokia, kad as buvau melagingai apkaltinta, paskui mes issiaiskinome ir tada turejau rasyti kazkokiai moderatorei ir ji viska supratusi istryne tas zinutes, bet po keliu metu as pamaciau, kad juodajam sarase taip ir likau kaboti............ kaip tai istrinti ? kam db rasyti ????? bandziau rasyti tai paciai kur rasiau pirmai, bet nei atsakymo nei nieko smile.gif padekite prasau man smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grazus_rubai @ 2010 12 23, 15:59)
kam db rasyti ?

Juodąjį sąrašą dabar prižiūri moderatorė HappyAngel.
QUOTE(grazus_rubai @ 2010 12 23, 15:59)
bandziau rasyti tai paciai kur rasiau pirmai

Kam būtent rašėte?
Atsakyti
aciu kad atsiliepet smile.gif rasiau butent Rustei smile.gif db man rasyti nurodytai HappyAngel.
ir is naujo pasakoti situacija ? smile.gif
Atsakyti