Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ištrinti?

QUOTE(Ambro @ 2006 12 04, 10:38)
Visiems vienodai nustatyta, gali bet kurio nario žinutes surast, net ir mano  rolleyes.gif


as kaip tik pasiziurejau, kad ne visu nariu zinutes galima rasti vienoje vietoje. siaip, mano nuomone, tai didele spraga supermamose, kad uzejus ant profilio-rodo visas nario zinutes...norisi padiskutuoti ir darzeliu ar auklejimo forumuose-tai galima suzinoti daug asmeniniu dalyku (vienoje vietoje), tai labai nesaugu.
Atsakyti
Ištrinu nuotrauką iš fotki.com bet forume vistiek ją rodo. Ką darau netaip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nnastute @ 2010 10 20, 14:11)
Ištrinu nuotrauką iš fotki.com bet forume vistiek ją rodo.

Paspauskit F5. Jei vis tiek rodo, tada atsijunkit ir vėl prisijunkit - turėtų neberodyt.
Naršyklė įsikelia paveikslėlius į atmintį, todėl jie dingsta po tam tikro laiko.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 10 20, 16:38)

Naršyklė įsikelia paveikslėlius į atmintį, todėl jie dingsta po tam tikro laiko.

Vistiek rodo. Lauksim kol dings.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nnastute @ 2010 10 21, 10:27)
Vistiek rodo. Lauksim kol dings.... blush2.gif

Na, jau turėjo būti dingusios. O tikrai ištrynėt iš albumo? unsure.gif

Jei labai reik, tai atsiųskit man į žinučių/temų nuorodas, ir aš ištrinsiu tas foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 10 21, 12:23)
Na, jau turėjo būti dingusios. O tikrai ištrynėt iš albumo? unsure.gif

Jei labai reik, tai atsiųskit man į žinučių/temų nuorodas, ir aš ištrinsiu tas foto 4u.gif

parašiau į až ax.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Noriu ištrinti nuotraukas iš savo žinutės. Pastebėjau, kad pašaliniai asmenys mane šniukštinėja unsure.gif Padariau kaip reikia, t.y. ištryniau nuotraukas iš internetinio albumo, bet vistiek forume jas rodo, ir F5 spaudžiau, ir atsijungusi buvau ir vėl prisijungiau, bet vistiek jas rodo. Gal galima pagalbos help.gif
Atsakyti
Sveiki,noriu paprašyti,kad ištrintu mano žinutes,bet nesuprantu kaip rasti moderatorę iš temos-donoras?Kaip jai parašyti ir kaip ją rasti?

dėkui
Atsakyti
QUOTE(Doviliukass @ 2010 10 23, 22:58)
bet vistiek forume jas rodo

Tokiu atveju prašykit skyrelį prižiūrinčios moderatorės, kad ištrintų 4u.gif



QUOTE(INGACKA @ 2010 10 23, 23:41)
nesuprantu kaip rasti moderatorę iš temos-donoras?Kaip jai parašyti ir kaip ją rasti?

Skyrelį Nesulaukančioms gandro prižiūri moderatorė Aga - jai ir turite rašyt :
user posted image
Atsakyti
Padekite 4u.gif Netycia idejau savo skelbima i kitos supermamos skelbima(skelbimu lentoje). doh.gif Ji supyko... blush2.gif Kaip man ji istrinti is ten?
Nekantriai laukiu jusu pagalbos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neta258 @ 2010 10 25, 13:50)
Kaip man ji istrinti is ten?

Atsiųskit man į žinutės ar temos nuorodą ir aš ištrinsiu.
Atsakyti
Ikeliau skelbima ir noriu ji pakoreguoti, bet man raso, kad as neturiu teises ir dingo migtukas keisti. Ka daryti?
Atsakyti