Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(mamaRK @ 2012 07 17, 16:56)
Sveikos, norejau pasiteiraut tu kurios turi virtuve is  Thermopal LMDP. Kaip is tiesu yra su tuo nutrupejimu, braizymusi. Ar is tiesu ji labai "pazeidziama" ? Gal kas nors is jusu daretes ir turit patirties? Noriu kazko tokio:


Mane irgi domintu nuomones, juolab, kad ir apatines spinteles zadu daryt is LMDP sviesios (tikriausiai pieno baltumo) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 18 liepos 2012 - 10:16
QUOTE(Moonlight @ 2012 07 18, 11:13)
Cia musu draugu virtuve  biggrin.gif  Bet ji yra is dazyto MDF. Siaip vaizdas tikrai grazus, ji dar gana nauja, todel tu ibrezimu daug nematyti. Keli visgi yra, sake nagu kliude ir dazo neber blush2.gif  Betgi daug dabar kas naudojasi tokiomis virtuvemis, gal kitos mergaites pasidalins savo patirtimi.

Man labai keista, kad taip braižosi. Dabar blizgią daraus, tai jau bijot pradėjau. Prieš 11 metų gaminomės irgi iš MDF. Nu su nagais tikrai įbrėžimo nepadarysi. Yra keletas, bet čia kraustymosi rezultatai. Ir vaikas užaugo ir tada tokių technologijų nebuvo. Tai kaip čia taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 07 18, 09:27)
Aš gal pabandyčiau pažiūrėt, kaip atrodytų ,jei ir kitoje pusėje pakabint dvi spinteles simetrijai išlaikyti, spintelių niekad nebūna per daug  biggrin.gif
Turim stalčių su vidiniu stalčiumi,  viskas ten gerai, bent jau mums  4u.gif

Tai va man irgi sunku tu spinteliu atsisakyt smile.gif Is pradziu buvau numacius,kad darysiu dvi pakabinamas spinteles ten uz kito lango,bet jos matytusi is svetaines ir pagalvojau gal per daug uzgriozdintu. O virs kaitlentes turejo but spinteles iki virsaus, atidaromos,o ta siena kur virs kriaukles turejo but tuscia. Tai permasciau kitaip. O ar jums nekliuna tas,kad saldytuvo spinta iki virsaus,o spinteles ne? g.gif
Ten po kriaukle tai visur spinteles ,tik stalciu imitacija.
Atsakyti
user posted image

user posted image

Sveikos,

ikeliu vel savo virtuvinio projekteli, reikia patarimu...

1) ka manot apie nevienoda spinteliu ir stalciu ilgi, ar neatrodo tas nevienodumas baisiai?
2)i 27 ir 28 spinteles planuojam montuot 90 cm gartrauki, sakykit prasau, ar is tu spinteliu man naudos bus, ar as galesiu ka nors i jas susideti? Niekaip neisivaizduoju kaip atrodys tas gartaukis atidarius jas...
3)kaip suprantu kaitlente atitraukta gerokai nuo krasto, ar graziai atrodys? Ar nebutu graziau jei ji butu centre po gartraukiu? g.gif
4)ramybes neduoda ir 14 bei 15 spinteles, jos nedidukes ir paciam kampe, ar man bus patogu prie ju prieiti ir pasiimti ka reikia nelaipiojant pastoviai ant kedes? g.gif bet speju nelabai turu is ko rinktis...
5)dar galvoju kad vis delto reiketu tas spinteles daryti iki pat lubu, ka manot? Kolkas lubos dar nepadarytos, tai galoju kaip geriau... Gal butu imanoma lubas pazemint iki tu spinteliu... g.gif cia turbut reikia su vyru tartis...
6)na ir dar vienas galvos skausmas... kolkas nesu numaciusi kur kabinsiu ranksluostukus... ka patartumet?

Labai lauksiu nuomoniu ir patarimu, nes nebezinau kaip geriau ir bedaryti...
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 07 18, 11:51)
Sveikos,

ikeliu vel savo virtuvinio projekteli, reikia patarimu...

1) ka manot apie nevienoda spinteliu ir stalciu ilgi, ar neatrodo tas nevienodumas baisiai?
2)i 27 ir 28 spinteles planuojam montuot 90 cm gartrauki, sakykit prasau, ar is tu spinteliu man naudos bus, ar as galesiu ka nors i jas susideti? Niekaip neisivaizduoju kaip atrodys tas gartaukis atidarius jas...
3)kaip suprantu kaitlente atitraukta gerokai nuo krasto, ar graziai atrodys? Ar nebutu graziau jei ji butu centre po gartraukiu?  g.gif
4)ramybes neduoda ir 14 bei 15 spinteles, jos nedidukes ir paciam kampe, ar man bus patogu prie ju prieiti ir pasiimti ka reikia nelaipiojant pastoviai ant kedes?  g.gif bet speju nelabai turu is ko rinktis...
5)dar galvoju kad vis delto reiketu tas spinteles daryti iki pat lubu, ka manot? Kolkas lubos dar nepadarytos, tai galoju kaip geriau... Gal butu imanoma lubas pazemint iki tu spinteliu...  g.gif cia turbut reikia su vyru tartis...
6)na ir dar vienas galvos skausmas... kolkas nesu numaciusi kur kabinsiu ranksluostukus... ka patartumet?

Labai lauksiu nuomoniu ir patarimu, nes nebezinau kaip geriau ir bedaryti...


O kodėl 90 gartraukis, aišku, kad tada sunkiau jį įmontuojamą įkišt.
Ir įdomiai pas jus 81 stalčius. Ar ne geriau viską 60 ir įgrūst tada kargą arba tą rankšliuostinę. Bent jau mano mamai ji nepasiteisina. Visvien rankšluostis dėl grožio, nedžiūna ten, schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 07 18, 11:48)
Tai va man irgi sunku tu spinteliu atsisakyt  smile.gif Is pradziu buvau numacius,kad darysiu dvi pakabinamas spinteles ten uz kito lango,bet jos matytusi is svetaines ir pagalvojau gal per daug uzgriozdintu. O virs kaitlentes turejo but spinteles iki virsaus, atidaromos,o ta siena kur virs kriaukles turejo but tuscia. Tai permasciau kitaip. O ar jums nekliuna tas,kad saldytuvo spinta iki virsaus,o spinteles ne?  g.gif

Nu nepasakyčiau, kad labai jau kliūna, jei tas blokas iki pat lubų, nes viršutinės spintelės, kurios šalia, įtrauktos giliau, tai į šitą šaldytuvo ir orkaitės bloką galima žiūrėti kaip į atskirą zoną., nors galima pamėginti pasibraižyti ir su žemesnėmis spintelėmis virš šaldytuvo ir pažiūrėt bendrą vaizdą.
Nu ir kas, kad matysis tos spintelės iš svetainės, man gal dar gražiau, kad ne plika siena matysis, o gražūs baldai, jas galima padaryti su stiklinėmis durelėmis, kad neatrodytų tokios "sunkios", dar galima pabandyti vietoj dviejų vieną plačią pasibraižyti ir pažiūrėt, kaip atrodytų bendras vaizdas.
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 07 18, 01:35)
Sveikos, darausi projekteli virtuves, kvieciuosi jus i pagalba,gal ka patarsit,ka darytumet kitaip?
Del stalciu,gal po kaitlente,visa ta puse daryti 3 stalcius,o ne du? Is pradziu planavau,kad vizualiai 2 butu,o atidarius pirmaji,jam edar tas vienas stalciukas,bet girdejau tokius atsiliepimus,kad nepasiteisina,tipo nepatogu,tai dabar mastau,gal daryti tada 3 ir viskas... g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Jusu virtuves issidestymas beveik identiskas musiskiui planuojamam, tik musu langas vienas viduryje sienos. Sakykite, kokia pas jus kvadratura? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 07 18, 11:28)
Jusu virtuves issidestymas beveik identiskas musiskiui planuojamam, tik musu langas vienas viduryje sienos. Sakykite, kokia pas jus kvadratura?  4u.gif

Zinokit kiek tiksliai gaunasi butent toj baldinej dalyj tai net nezinau,bet su valgomuoju 16kv. imetu nuotrauka,kad bendra erdve pamatyti.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamaRK @ 2012 07 17, 17:56)
Sveikos, norejau pasiteiraut tu kurios turi virtuve is  Thermopal LMDP. Kaip is tiesu yra su tuo nutrupejimu, braizymusi. Ar is tiesu ji labai "pazeidziama" ? Gal kas nors is jusu daretes ir turit patirties? Noriu kazko tokio:
user posted image
user posted image
user posted image


Pagal nuotraukas man labiau panasu, kad cia ne LMDP, o MDF. Kaip cia kazkas sake, kad braizosi su nagu.. nu nesamone, kad taip lengvai jas galima subraizyti.. apie mano virtuves (MDF) iskilusius brokus buvo aptarta praejusioje temoje. Baldininkai buvo atvaziave, ivertino, kad per astriai isfrezuotos rankeneles, todel tie nusilinejimai atsirado, bet jau kita savaite viska nusimontuos ir pakeis visus fasadus. Del MDF pazeidziamumo, ji tikrai yra galimybe greiciau pazeisti nei paprasta MDF. Bent jau mano vaikai su masinom namie stipriai pasitrankyti i dureles ir kai valau, matau, jog yra tokie nedideli ibrezimai, bet vizualiai ziurint, matau tik todel, jog zinau biggrin.gif
Jei dar karta daryciau virtuve, tai vel daryciau MDF (man grazu), bet gal apatinese spintelese deciau rankeneles ir tik virsuj palikciau atidaryma paimant uz fasadu smile.gif

Grelita, grazus virtuves projektelis, tik del kriaukles, as ja traukciau dar per viena spintele i sona, ir daryciau tiesiai pries langa. nes prie tos sienos darbastalio tarp kaitlentes ir virtuves lieka labai nedaug, o ta atkarpa kur nuo kriaukles iki sienos apskritai nelabai bus kaip isnaudoti. O del darbo vietos, bent jau as turbut daugiausiai naudociausi ta atkarpa, kuri tarp kriaukles ir kaitlentes, nes salia nuplovei, supjaustei ir dedi kepti ir tik rimtesniems patiekalamas keliauciau prie to ilgojo darbastalio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 07 18, 10:51)
3)kaip suprantu kaitlente atitraukta gerokai nuo krasto, ar graziai atrodys? Ar nebutu graziau jei ji butu centre po gartraukiu?  g.gif


As tikrai daryciau kaitlente per viduri gartraukio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 18 liepos 2012 - 11:48
Na ji ir buvo pradzioj planuota po langu,bet kad ziauriai nusitasko langas,ir plius vienoj spintelej virs kriaukles padaryciau tada dziovyklele indams, o kriaukle butu po langu,manau butu labai nepatogu g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 07 17, 17:12)
Man kriaukleje skyle greze su spec tam skirtu graztu. Dauzti nesiryzau, kad neskiltu.

Laba, rasete kad kriaukleje skyle jums pragreze.O gal atsimenat kas?Ar cia kazkokia spec firma?Nes as jau skyliu grezimo firmas apskambinau, tai jie del vienos skylutes sake nevaziuoja, nebent 400 blink.gif litu mokesim...
Atsakyti