Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Jurgitak @ 2012 07 14, 16:07)
Pati paklausiau, pati susiradau  lotuliukas.gif

Laukiu kritikos ir patarimų. (Iš karto primenu, kad indaplovės nebus  biggrin.gif )
user posted image
Didžiausias klausimas - ar daryti spintelę šalia gartraukio?
Šaldytuvas neįmontuojamas. Naujas, mandras, todėl į kitą kol kas nekeisime.


Idomu kodel jus norite daryti atviras lentyneles salia duru? kai jos taip zemai, nelabai yra ka ten laikyti, ir bent jau mano nuomoe, jei ten kazko ne to prisikrauna, atrodo ne taip tvarkinga. As geriau is tos puses sutrumpinciau virtuvini kokiais 10-15cm, kad nebutu iskart tokio stataus kampo iejus per duris, ir prailginciau paskutine spintele, t.y. stalcius, o didesni stalciai tikrai bus daug naudingiau, nei atviros lentyneles mirksiukas.gif
Del gartraukio, tai as ten nieko nebedaryciau, o saldytuvo nenorite keisti vietomis su orkaite? Kai uz saldytuvo stovi tokia auksta spinta su orkaite prarandamas virtuves vientisumas, o sumontavus baldus, manau, jums paciai tas dalykas klius. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2012 07 14, 22:47)
Idomu kodel jus norite daryti atviras lentyneles salia duru? kai jos taip zemai, nelabai yra ka ten laikyti, ir bent jau mano nuomoe, jei ten kazko ne to prisikrauna, atrodo ne taip tvarkinga. As geriau is tos puses sutrumpinciau virtuvini kokiais 10-15cm, kad nebutu iskart tokio stataus kampo iejus per duris, ir prailginciau paskutine spintele, t.y. stalcius, o didesni stalciai tikrai bus daug naudingiau, nei atviros lentyneles  mirksiukas.gif
Del gartraukio, tai as ten nieko nebedaryciau, o saldytuvo nenorite keisti vietomis su orkaite? Kai uz saldytuvo stovi tokia auksta spinta su orkaite prarandamas virtuves vientisumas, o sumontavus baldus, manau, jums paciai tas dalykas klius.  4u.gif

Lentynėlių nori vyras, kad šonų neapsitrankytų. smile.gif Bet ir aš galvoju, kad vietoj atvirų lentynėlių geriau daryti kampinį kargą. O jei ilginti stalčius, ar gražiai atrodys katlentė?
Šaldytuvą įrėminsim. Padarysim sienelę ir spintelę virš jo. Keisti vietom nelabai gaunasi, nes tame kampe kur orkaitė "eina" radiatoriaus vamzdis, kurio patraukti nėra galimybės. Nebent dar kilo mintis, palei patį kampą daryti kokių kargo spintą, tada šaldytuvas ir tada orkaitės spinta. Bet tada nelieka vietos pastatomai spintutei, į kurią būtų gerai įmontuoti papildomą šaldiklį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 14 liepos 2012 - 23:04
ech ...atostogos gėris ... vacation4.gif tik dabar pamačiau klausimą tai antrinu jau atsakiusios mergaitėms:
QUOTE(mikcia @ 2012 07 05, 12:24)
dar toks klausimas iškylo (turbūt jums labai kvailas pasirodys). Šios įmonės tik prekiauja medžiagomis, pačios jos baldų negamina kiek supratau... Tai kokia čia esmė? blush2.gif  nuvažiuot, susipirkt reikiamas medžiagas ir patiems "klijuotis" tą virtuvę? ar baldininkas neva sumeistrautų iš tų medžiagų? nepagavau čia kampo visai blush2.gif

aš nerekomendavau ten važiuoti tam, kad pirkti. o tam, kad apžiūrėti. nes kol dėliojasi galvoje virtuvė atrodo, kad tiks bet kokia. bet vėliau jau pradedi suvokti, kad oi, ne... yra tam tikrų norų ... o baldininkas ne asiliukas, jo pavyzdžiai pritaikyti nešiojimui, kad nebūtų sunkūs, yra labai mažiukai. nieko doro iš jų pamatyti neįmanoma. ir tikrai, mažame plotelyje plokštė / stalviršis atrodys nuostabiai, bet dideliame visai kitaip. aš netgi stalviršio gabalą už užstatą paprašiau kelioms valandoms paskolinti, nuvežiau namo, pažiūrėjau kaip dera prie plytelių, kitų baldų (pas mus bendra erdvė) ir tada ramiai sau baldininkui nesukau galvos, o pasakiau kokio noriu. tiesiog patarimas manau neblogas, o padarysite kaip norite suprantama ax.gif

QUOTE(Jurgitak @ 2012 07 14, 16:07)
Pati paklausiau, pati susiradau  lotuliukas.gif

Laukiu kritikos ir patarimų. (Iš karto primenu, kad indaplovės nebus  biggrin.gif )
user posted image
Didžiausias klausimas - ar daryti spintelę šalia gartraukio?
Šaldytuvas neįmontuojamas. Naujas, mandras, todėl į kitą kol kas nekeisime.

jei iki spintelių priešais nedidelis atstumas (6 plytelės po 30 cm, nežinau ar atitaikytos proporcijos vizualizacijoje) tai realiai orakaitė ramiai sau gali likti savo vietoje, išimsite kepinius ant priešai esančio stalviršio. bet vat virš šaldytuvo dar padaryčiau bent jau atviras lentynas (iki mažos spintelės pabaigos - tokias ilgas) tai apjungtų kažkiek visus norimus baldus. tokias pat atviras lentynas (dvi) galima padaryti virš gartraukio. bet suprantama jos nebus kažkokiam funkcionalumui skirtos, labiau grožiams ir dekoracijoms padėlioti, kurių mes visi turime nemažai, o ekponuoti nėra kur tongue.gif . o papildomas šaldiklis, jei turite ką ten dėti yra laaabai gera mintis smile.gif prie durų atvirų lentynų (pritariu vilimex) aš irgi nedaryčiau. na, man tiesiog tai neatrodo nei praktiška, nei ... tiesiog kai visa virtuvė buna normaliais kvadratiniais kampuotais šonais ir briaunomis, vienas užapvalintas elementas visada atrodo dirbtinai ... bent jau man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 07 15, 00:47)
jei iki spintelių priešais nedidelis atstumas  (6 plytelės po 30 cm, nežinau ar atitaikytos proporcijos vizualizacijoje) tai realiai orakaitė ramiai sau gali likti savo vietoje, išimsite kepinius ant priešai esančio stalviršio. bet vat virš šaldytuvo dar padaryčiau bent jau atviras lentynas (iki mažos spintelės pabaigos - tokias ilgas) tai apjungtų kažkiek visus norimus baldus.

Tarp spintelių apie 130 cm.
Labai ačiū už lentynų virš šaldytuvo idėją! 4u.gif Ten, juk, visas kulinarines knygas galėsiu sustatyti, o ir šaldytuvo šonas liktų laisvas magnetukams. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2012 07 13, 19:03)
Gal galite pasidalinti info kur didžiausias pasirinkimas tokių šaldytuvų? Arba gal kas nors rekomenduos kokį nors modelį?  4u.gif



pas mane siemens. didžiausias pasirinkimas ir visa info apie visokius side by side internete 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jblmami @ 2012 07 14, 01:00)
Nesutinku schmoll.gif .

Imontuojami ir su pribumbasais visokiais thumbup.gif . Mes turim dideli su ekstra dideliu staciu buteliams-gerimams  thumbup.gif


viskas kas paslepiama tikrai visaip galima įmontuot - sutinku, bet vat ledukų išorinio mechanizmo nemačiau įmontuojamam, manau viskas įmanoma - galima užsakyt spec užsakymą, bet išauga kaina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 15 liepos 2012 - 10:13
QUOTE(Jurgitak @ 2012 07 15, 00:03)
Lentynėlių nori vyras, kad šonų neapsitrankytų. smile.gif Bet ir aš galvoju, kad vietoj atvirų lentynėlių geriau daryti kampinį kargą. O jei ilginti stalčius, ar gražiai atrodys katlentė?
Šaldytuvą įrėminsim. Padarysim sienelę ir spintelę virš jo. Keisti vietom nelabai gaunasi, nes tame kampe kur orkaitė "eina" radiatoriaus vamzdis, kurio patraukti nėra galimybės. Nebent dar kilo mintis, palei patį kampą daryti kokių kargo spintą, tada šaldytuvas ir tada orkaitės spinta. Bet tada nelieka vietos pastatomai spintutei, į kurią būtų gerai įmontuoti papildomą šaldiklį.


Jau taip nebesinori kartoti savo virtuves foto, bet as butent virtuves pakrasty turiu kaitlente (60cm) ir ja montavome i 90cm plocio spintele, t.y. apacioje stalciai, tokiu budu turejau galimybe kaitlente atitraukti apie 15cm nuo pacio krasto, kad kas begdamas salia spinteles pro duris neuzkabintu kokios keptuves rankenos ar puodo. O atrodo viskas tikrai labai gerai.
O auksti kargo tikrai didelis geris, kas turi galimybe tokius isimontuoti, bet jei man reiketu rinktis didelis kargo ar saldiklis, tai rinkciausi pastaraji, taciau mes saldikli pastateme kitoje patalpoje, nes jo norejau didelio 1,8 aukscio, o mano mini virtuvyteje jis tiesiog nebutu tilpes biggrin.gif
Atsakyti
Vilimex, susiradau jūsų virtuvės nuotrauką ir kilo klausimas - kokio pločio viršutinių spintelių durelės? Jų fasadas prailgintas? Kiek cm?
Su kaitlente, žiūriu, kad viskas labai gerai ir krašte. thumbup.gif
O kampinę pastatomą spintelę kaip išsprendėte? Išvažiuojamas kargas, lentynos, ar dar kas nors? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2012 07 15, 21:22)
Vilimex, susiradau jūsų virtuvės nuotrauką ir kilo klausimas - kokio pločio viršutinių spintelių durelės? Jų fasadas prailgintas? Kiek cm?
Su kaitlente, žiūriu, kad viskas labai gerai ir krašte.  thumbup.gif
O kampinę pastatomą spintelę kaip išsprendėte? Išvažiuojamas kargas, lentynos, ar dar kas nors?  g.gif


Ta spintele kur imontuotas gartraukis yra 82cm plocio, o kitos dvi po 65cm, prailgintos spinteles 3cm, kad butu patogu atidaryti imant uz pacio fasado, kaitlente atitraukta nuo krasto 14cm
O kampine spintele nieko ypatingo, ja atidarius tiesiog yra gili nisa ir viskas, man patogu ten visokius indaploviu reikalus laikyti, o salia kampines yra 30cm kargas,
Atsakyti
Merginos, o kokia jusu valgomoji erdve? Virtuve pasidareme pries 2 metus, o stalo naujo taip ir neisigijome. Db uzsiemu kampo paieskomis, noreciau, kad butu paminkstintas, skaiciau, kad gali buti ir miegamoji vieta prireikus, tik neisivaizduoju kaip tai atrodo... Niekas nesidomit tuo? smile.gif
Atsakyti
Na pas mus bus tiesiog valgomasis stalas su 6 kedem ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 17 liepos 2012 - 11:55
Sveikos, gal kuri susiduret su tokiu reikalu.Isigijom stai toki filtra
filtras
Turim akmens mases kriaukle ir joje reikia stai toki kraneli imontuot.Kaip greziama skyle gal zinot?Su kuo?Ar kriaukle neskils?Zinoma galima grezt skyle ir stalvirsyje, bet kazkaip nuo dregmes gali kilt problemu veliau manau....Labai butu isgirst nuomones jusu...Manau cia gal ne vienai aktualus sitas reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2012 07 17, 14:19)
Sveikos, gal kuri susiduret su tokiu reikalu.Isigijom stai toki filtra
filtras
Turim akmens mases kriaukle ir joje reikia stai toki kraneli imontuot.Kaip greziama skyle gal zinot?Su kuo?Ar kriaukle neskils?Zinoma galima grezt skyle ir stalvirsyje, bet kazkaip nuo dregmes gali kilt problemu veliau manau....Labai butu isgirst nuomones jusu...Manau cia gal ne vienai aktualus sitas reikalas.


Pas mano mama stalvirsyje normalaus vandentiekio ciaupas imontuotas - kolkas jokiu problemu. Del sventos ramybes galima „ant hermetiko“ isodinti.

Atsakyti