Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Sveiki,

Uzsisakinejame virtuvini komplekta. Nu ir toks vargas, viena diena apsisprendziu kad noriu taip, kita diena jau persigalvoju. Ir is vis kazkaip man rodos labai mazas pasirinkimas stalvirsiu su medzio imitacija.
Dabar toki viena nusiziurejau, bet jis grubletas, ar nebus problemu su valymu? g.gif Nu stalvirsis kaip ir atsparesnis uz plokste, bet vis tiek. va sitoks man rodos tas kuri nusiziurejau http://www.stalvirsi...=...&Itemid=103 .
Ir ar nebus atsibodes jau, nes gan senas modelis ir manau jau daug kas toki turi?
Ta stalvirsi derintume prie blizgaus kreminio spinteliu fasado
Atsakyti
QUOTE(goldmine @ 2012 07 12, 16:13)
Sveiki,

Uzsisakinejame virtuvini komplekta. Nu ir toks vargas, viena diena apsisprendziu kad noriu taip, kita diena jau persigalvoju. Ir is vis kazkaip man rodos labai mazas pasirinkimas stalvirsiu su medzio imitacija.
Dabar toki viena nusiziurejau, bet jis grubletas, ar nebus problemu su valymu? g.gif  Nu stalvirsis kaip ir atsparesnis uz plokste, bet vis tiek. va sitoks man rodos tas kuri nusiziurejau http://www.stalvirsi...=...&Itemid=103 .
Ir ar nebus atsibodes jau, nes gan senas modelis ir manau jau daug kas toki turi?
Ta stalvirsi derintume prie blizgaus kreminio spinteliu fasado


Oi kaip pažystama thumbup.gif
Šiaip, aš apsisprendus, tik va, mano tas sprendimas nelabai praktiškas, tai vis galvoju, kol yra laikas, gal keist stalviršį iš balto į kokį gelsvą g.gif
O Jūsų atveju dėčiau koks patinka, prie ko čia atsibodęs. Jūs gyvensit ir kad Jums patiktų. O grublėtumas nėra blogai, nebent žadat tiesiai ant jo tešlą minkyt lotuliukas.gif

Merginos, dar patarkit, kas turit tuos stalčius, kur palietus atsidaro, ar patogu. Kaip šaldytuvo atidarymas tada? O gal vis dėlto frezuotas dėti
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 12, 16:22)

Merginos, dar patarkit, kas turit tuos stalčius, kur palietus atsidaro, ar patogu. Kaip šaldytuvo atidarymas tada? O gal vis dėlto frezuotas dėti[/color] g.gif

turi omeny ta servodrive blum sistema ar atmetejus. ? su atmetejais man asmeniskai nepatogu uzdaryt... nes reik paspaust, geriau pastumt ir viskas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 07 12, 16:40)
turi omeny ta servodrive blum sistema ar atmetejus. ? su atmetejais man asmeniskai nepatogu uzdaryt... nes reik paspaust, geriau pastumt ir viskas. ax.gif


tai va, yra tas servo drive ir tip on, kaip suprantu-atmetėjai. Mėtaus žiauriai, aišku, tas servo daug brangiau. Bet juo toliau galvoju, gal dėt įfrezuotas i vsio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 12, 15:22)


Merginos, dar patarkit, kas turit tuos stalčius, kur palietus atsidaro, ar patogu. Kaip šaldytuvo atidarymas tada? O gal vis dėlto frezuotas dėti
g.gif


Man atrodo, kad saldytuvas negalimas kur paspaudus atsidaro. Nes tiek neatmeta, kiek jam reiketu jegos. O ifrezuota rankena tokiu atveju jau galima.
Papildyta:
QUOTE(goldmine @ 2012 07 12, 15:13)
Sveiki,

Uzsisakinejame virtuvini komplekta. Nu ir toks vargas, viena diena apsisprendziu kad noriu taip, kita diena jau persigalvoju. Ir is vis kazkaip man rodos labai mazas pasirinkimas stalvirsiu su medzio imitacija.
Dabar toki viena nusiziurejau, bet jis grubletas, ar nebus problemu su valymu? g.gif  Nu stalvirsis kaip ir atsparesnis uz plokste, bet vis tiek. va sitoks man rodos tas kuri nusiziurejau http://www.stalvirsi...=...&Itemid=103 .
Ir ar nebus atsibodes jau, nes gan senas modelis ir manau jau daug kas toki turi?
Ta stalvirsi derintume prie blizgaus kreminio spinteliu fasado


Man sis stalvirsis labai grazus, panasiu dabar naudojuosi, gal kiek tamsesniu. O ka reiskia "atsibodes"? unsure.gif Juk jums jis bus naujas, tad jei jums grazu, kodel turetumet sukti galva, kas kitiems pabode nail.gif
Atsakyti
Kokią, labiausiai user friendly, programą virtuvės projektavimui pasiūlytumėte?
Atsakyti
QUOTE(Moonlight @ 2012 07 12, 18:18)
Man atrodo, kad saldytuvas negalimas kur paspaudus atsidaro. Nes tiek neatmeta, kiek jam reiketu jegos. O ifrezuota rankena tokiu atveju jau galima.
Papildyta:
Man sis stalvirsis labai grazus, panasiu dabar naudojuosi, gal kiek tamsesniu. O ka reiskia "atsibodes"?  unsure.gif Juk jums jis bus naujas, tad jei jums grazu, kodel turetumet sukti galva, kas kitiems pabode nail.gif


o tas jusu naudojamas stalvirsis toks grubletas? Kaip valosi? ar praktiska?
Atsakyti
QUOTE(goldmine @ 2012 07 12, 21:40)
o tas jusu naudojamas stalvirsis toks grubletas? Kaip valosi? ar praktiska?


Pas mane dabar grubletas, ne medzio imitacija, bet margas toks. Jokiu problemu nera su valymu.
Atsakyti
Sveikos. Neapsisprendžiu, kas turetų būti tarp viršutinių ir apatinių spintelių:plytelės, plokštė ar stiklas? Laukiu patarimo. Kas geriau, praktiškiau?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Pagaliau ir mes priejom prie savo svajoniu virtuves projektavimo thumbup.gif Tik iskilo vienas klausimas - darant kampine kaitlente,gartraukis butinai turi buti kampinis,ar imanoma ir paprasta kazkaip imontuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2012 07 12, 21:25)
Sveikos. Neapsisprendžiu, kas turetų būti tarp viršutinių ir apatinių spintelių:plytelės, plokštė ar stiklas? Laukiu patarimo. Kas geriau, praktiškiau?


Tikrai nepatingekit pasiskaitineti ir senesnes temas.
Buvo diskutuota.


Is principo stiklas visai praktiskas dalykas, bet daug kam nepatinka zalsvumas (visiskai visiskai skaidrus brangesnis).

Man baldininkas sake, kad plokste - nera labai praktiska, nes plokste maziau atspari, nei stalvirsis (nebent stalvirsi deti). Be to, sake, kad dazniausiai truksta ilgio ir butini sujungimai. O sujungimai, kaip zinia, niekada nera gerai...

O plyteles - klasika. Siais laikais milijonai plyteliu dizainu.
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 07 13, 08:11)
Tikrai nepatingekit pasiskaitineti ir senesnes temas.
Buvo diskutuota.
Is principo stiklas visai praktiskas dalykas, bet daug kam nepatinka zalsvumas (visiskai visiskai skaidrus brangesnis).

Man baldininkas sake, kad plokste - nera labai praktiska, nes plokste maziau atspari, nei stalvirsis (nebent stalvirsi deti). Be to, sake, kad dazniausiai truksta ilgio ir butini sujungimai. O sujungimai, kaip zinia, niekada nera gerai...

O plyteles - klasika. Siais laikais milijonai plyteliu dizainu.


Aš irgi plokštę atmesčiau, ir šiaip, nesižiūri ji man.
Stiklą galima gražiai padaryt, o ir plytelių dabar yra pagal kiekvieno skonį. Tik nedėčiau kažko ryškaus ir vienspalvio. Kad nesimatytų kiekvienas lašas.

Man dar tokios gražu.
http://www.tiletown....aspx?PageID=730
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 13 liepos 2012 - 08:50