Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

user posted image

pasiskolinau va toks variantas kampo
Atsakyti
QUOTE(plyta @ 2012 09 09, 20:56)
pasiskolinau va toks variantas kampo

Ai ne, mano ne toks variantas 4u.gif
Aš pažkaip manau, kad daug ploto prarasit taip montuojant orkaitę unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martyna: 09 rugsėjo 2012 - 20:00
QUOTE(Martyna @ 2012 09 09, 20:59)
Ai ne, mano ne toks variantas  4u.gif
Aš pažkaip manau, kad daug ploto prarasit taip montuojant orkaitę unsure.gif

na ploto neprarasiu daug nes stalvirsius darysiu siauresnius nei standartas na zodziu turiu galimybe issidirbyneti su matmenimis tai va tik ar kepant verdant patogu ar ne g.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad gal ir visai patogu, nors aš taip nesirinkčiau. Ypač siaurinant stalviršį- prarandama spintelių plotas per visą virtuvę, ne tik kampe. Nebent jūsų virtuvė didelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 09 09, 21:31)
Man atrodo, kad gal ir visai patogu, nors aš taip nesirinkčiau. Ypač siaurinant stalviršį- prarandama spintelių plotas per visą virtuvę, ne tik kampe. Nebent jūsų virtuvė didelė  g.gif

aciu uz nuomone 4u.gif nera didele virtuvyte bet ir daiktu niekada daug nekaupiu kazkaip mastau kad tilpsiu blush2.gif o jei ne tai po kazkiek metu galima bus pasikeisti juk ne iki smerties darausi tikiuosi kad dar gyvensiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Toks kampas tikrai labai daug erdves suvalgo. Pabandykit su kokia kreida ant grindu nusipiesti ismatavimus busimo virtuvinio ir kiek realiai lieka vietos kitoms spintutems, paskui pabandykit nupiesti koki staciu kampu sueinanti ar visai tiesu virtuvini, tada lengviau nuspresit.
Atsakyti
Manes irgi neapleidzia mintis,kad kaitlente darysiu kampe tik po ja planuoju daryti spintele,kad issinaudotu plotas ax.gif , o orkaite kelti i virsu ax.gif
Kai pasipaisiau ant popieriaus,taip gaunu didesnius darbastalius negu,kad sustacius kampu doh.gif O gal as klystu g.gif
Gal is jusu sulaukciau patarimu mirksiukas.gif Virtuve L formos 2.90 x 3.7
kur 3.7 yra dvieju metru langas prie kurio bus plautuve ir indaplove
Labai laukiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plyta @ 2012 09 09, 20:12)
na ploto neprarasiu daug nes stalvirsius darysiu siauresnius nei standartas na zodziu turiu galimybe issidirbyneti su matmenimis tai va tik ar kepant verdant patogu ar ne g.gif


Pagal naujausias ergonomikos rekomendacijas, siuloma beveik dar platesnis - kad „toliau“ galetumete susideti daiktus, o darbastalio liktu kuo daugiau...

user posted image
Atsakyti
na nemegstu as apkrauto stalvirsio daiktai turi buti sudeti i uzdaromas spintutes ar stalcius cia manau kad kiekvienam savo. kazkam reikai apsikrauti ir kad ir koks plotas bus bus mazai kiti visai mini virtuvytes turi ir labai tvarkingai viskas telpa. jauciu darysiu kampe ir galesiu po visko parodyti kas gavosi.panarsiau po neta visai grziai kampe atrodo ir manau patogu tikrai bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(plyta @ 2012 09 09, 20:28)
Panos ateinu su galvos skausmu gal kas turite ir jau naudojates kuomet imontuojama kaitlente yra dedama kampe o po ja orkaite 4u.gif  ar patogu ar grazu kazkaip as taip noriu o vyras sako kazki ar patogu bus tai sedziu ir mastau del tos vietos uztai niekaip brezinuko nepabaigiam doh.gif

musu virtuvinio darytojas labai smarkiai atkalbinejo nuo visu kampiniu reikalu g.gif motyvuoja tuom, kad tikrai daug vietos sueda ir pan. Pas mano drauge padaryta kampe virykle, tai na nzn, gal ir nera blogai, bet tas pats kampiukas uz virykles lieka nemazas, o ka ten padeti, bet pas ja orkaite sone, ne po virykle. Bet cia kievieno asmeninis reikalas, kas vienam tinka, kitam ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 09 10, 08:57)
musu virtuvinio darytojas labai smarkiai atkalbinejo nuo visu kampiniu reikalu  g.gif motyvuoja tuom, kad tikrai daug vietos sueda ir pan. Pas mano drauge padaryta kampe virykle, tai na nzn, gal ir nera blogai, bet tas pats kampiukas uz virykles lieka nemazas, o ka ten padeti, bet pas ja orkaite sone, ne po virykle. Bet cia kievieno asmeninis reikalas, kas vienam tinka, kitam ne smile.gif

Va kad meistrai atkalbineja tai zinau. bet kadangi man daro pazystamas stalius tai jis iskombinuoja man viska taip kad vietos labai daug neprarandu kaip minejau siaurina stalvirsi ir tuomet ten nebedidelis kamputis tik lieka. paprasysiu kad brezinuka jau isbaigtu ir imesiu parodyti.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 09 10, 07:57)
musu virtuvinio darytojas labai smarkiai atkalbinejo nuo visu kampiniu reikalu  g.gif motyvuoja tuom, kad tikrai daug vietos sueda ir pan.

As tokiems darytojams pritariu - turejau dvi virtuves kampu, dabar pasidariau tiesia. Man tiesi tikrai erdviau ir graziau, nebenoreciau kampo, nedaug islosi ant pasidejimo, o erdve tikrai valgo. schmoll.gif Kalbu apie nedidukes virtuves butuose. Nuosavuose namuose, kur erdve kitokia, zinoma ir sprendimai kitokie.
Atsakyti