Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Natuliona, graži, jauki virtuvė wub.gif thumbup.gif Nors kvm nedaug, bet nemaža virtuvė gavosi bigsmile.gif Patiko simetrija, spalvos. Kai papuoši langą, būtinai pasirodyk mirksiukas.gif

Papildyta:
Tiesa, Natuliona, o stalviršis ar ne Valentino light brown F148? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2012 09 08, 10:08)
Tiesa, Natuliona, o stalviršis ar ne Valentino light brown F148?  g.gif

neturiu supratimo biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
astuftis virtuves spalvos patiko, isplanavimas irgi geras smile.gif

Natuliona, as ir megstu tamsias spalvas, bet virtuve man nepatiko, per tamsi, gal reikejo siena kitokia daryt g.gif o stalo tikrai didesnio reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 09 08, 07:53)


Virtuve labai grazi, bet man krito i akis ir grindys. Gal galite pasakyti, ka klojote ant grindu? Laminatas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 09 08, 13:13)
Natuliona, as ir megstu tamsias spalvas, bet virtuve man nepatiko, per tamsi, gal reikejo siena kitokia daryt  g.gif o stalo tikrai didesnio reikia  smile.gif

gal... skonio reikalas smile.gif beziniu, smeliniu spalvu nepernesu blush2.gif mano spalvos pilka, juoda, ruda smile.gif

QUOTE(Moonlight @ 2012 09 08, 13:16)
Virtuve labai grazi, bet man krito i akis ir grindys. Gal galite pasakyti, ka klojote ant grindu? Laminatas?  g.gif

taip laminatas, visam bute toks sudetas:)
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 09 08, 08:09)
Super, labai grazi virtuve  thumbup.gif  Ir tamsumas kazkaip neapsunkina, kai baltos spintutes virsuj, man taip atrodo smile.gif Gal pamenat kiek tokia rankena kainuoja, nes as kazo panasaus irgi noriu. O tarp spintuciu stalvirsio medziaga?


Apie kokia cia rankena kalbat??? blush2.gif
Atsakyti
Natuliona, labai viskas gerai smile.gif tik jauciu as pati sau buciau dariusi siena tapr virsutiniu ir apatiniu spinteliu sviesesne g.gif Bet siaip labai liux smile.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 09 08, 15:08)
Apie kokia cia rankena kalbat???  blush2.gif


Apie šias stalciu, spintuciu rankeneles klausiau,
user posted image
man labai grazu tokio tipo, bet jos jauciu brangesnes nei tos paprastos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mistake: 08 rugsėjo 2012 - 18:41
Labukas,

natuliona, labai grazi ir jauki virtuve jusu thumbup.gif Ir tikrai atrodo didesne thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 09 08, 08:53)
na parodysiu ir savo virtuve  smile.gif
rl]

sakykit kaip tas kampas po kraukle , niekaip nesugalvoju ką ten padaryti , kas pas jus ?
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 09 08, 12:13)
neturiu supratimo  biggrin.gif  blush2.gif

Nu kaip čia taip smile.gif Pas mus man rodos toks pats.

QUOTE(Mistake @ 2012 09 08, 18:40)
man labai grazu tokio tipo, bet jos jauciu brangesnes nei tos paprastos  g.gif

Nėr brangios šitos rankenėlės. Vnt gal kiek virš/iki 10 lt kainuoja. Bet man gražios. Tokios pat pas mus virtuvėje sudėtos.
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 09 08, 19:40)
man labai grazu tokio tipo, bet jos jauciu brangesnes nei tos paprastos  g.gif

tikrai nebrangios jos mirksiukas.gif

QUOTE(Eimutė @ 2012 09 08, 20:54)
Nu kaip čia taip smile.gif Pas mus man rodos toks pats.

na ka as zinau blush2.gif pabaksnuojau pirstu kokias spalvas imam ir viskas blush2.gif

po kriaukle tuscia pas mus , o kas ten gali buti blush2.gif siuksliu deze, deze bulvems , svogumas ir viskas , a dar priemones ten sudesiu tik dar nesugalvojau kaip, gal koki krepsiuka pritvirtinsim g.gif
Atsakyti