Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 09 03, 10:55)
Sveikos,

turiu issirinkti viena is triju, ka manot? kuris graziau, kuris praktiskiau?


Jei megstate ryskais spalvas ir jos jusu neerzina, darykite raudona. Pati isirengiau ryskios spalvos virtuve (ir ne tik ja, kiekvienas kambarys turi kazka ryzkaus) pries gerus du metus ir patikekit ji manes nei kiek nevargina, ir dar neatsibodo, o jei kada ir atsibos, tai perdazysiu tik dureles i kita man patikusia spalva. Po ilgos niurios darbo dienos as savo virtuveje atsigaunu
Atsakyti
Sveikos,
Atejau su klausimu ax.gif pas jus visazines patarejas gossip.gif

Koks minimalus stalciaus aukstis turi buti, kad tilptu dziovykla su lekstem ? (29cm pagal mane mazokai ax.gif ar ne?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blue_rose: 03 rugsėjo 2012 - 14:53
Agnestar, priklauso, kiek riboja finansai.. MDF kelis kartus brangiau, bet ir patvariau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 09 03, 10:55)
Sveikos,
turiu issirinkti viena is triju, ka manot? kuris graziau, kuris praktiskiau?


QUOTE(allberto @ 2012 09 03, 12:34)
prie saldytuvo ir orkaites taigi gilesnes spinteles...
Jos specialiai isskiriamos...

drinks_cheers.gif todėl aš irgi rinkčiausi 1 arba 3 variantą, o ar raudoną, ar rudą, čia jau niekas negali patarti, nes tik jūs žinot, kokios stiliaus ir kokių spalvų visi kiti dalykai jūsų namuose wink.gif

man tai klausimas, kurios turite įfrezuojamas metalines rankenėles, ar tikrai jų kampai labai aštrūs? ar kitąkart tokias dėtumėte?
nes iš savo patirties galiu pasakyti, kad kažkada susidėjau rankenėles su aštriais kampais, tai dabar net pagalvoti negaliu apie tokias, nesuskaičiuosiu kiek kartu nusibrozdinus buvau rankas ir kojas doh.gif tai gal ir su tom įfrezuojamom tas pats, jei stalčius atidarytas būna blink.gif
Atsakyti
Tai niekas negali man pagelbet del stalciaus aukscio lekstems verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 09 04, 16:44)
Tai niekas negali man pagelbet del stalciaus aukscio lekstems  verysad.gif

Mano džiovykla su lėkštėm 32-33 cm aukščio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 09 03, 15:51)
Sveikos,
Atejau su klausimu  ax.gif pas jus visazines patarejas  gossip.gif

Koks minimalus stalciaus aukstis turi buti, kad tilptu dziovykla su lekstem ? (29cm pagal mane mazokai  ax.gif  ar ne?)

Priklauso nuo spintelės aukščio ir kiek ten lentynų ruošiatės daryti ir kokio dydžio lėkštės pas jus, pamatavau, kad pas mus toj spintelėj atstumas švaroje 30,5 cm, o iki džiovyklos apačios 35cm, dar ten lėkštės įsileidžia kažkiek į tą džiovyklą, o telpa gan didelės lėkštės ir dar lieka nemažai vietos viršuje, kad laisvai jas dėliot ax.gif

Atsakyti
Mergaites, labai reikia rekomendaciju del virtuves baldu gamintojo Klaipedoje smile.gif
Zinoma, be nebrangininku. Saziningu, busiu labai labai dekinga ax.gif
Gal kas daresi pas liovirtuvesbaldai.lt?
Atsakyti
QUOTE(Miegapelė** @ 2012 09 04, 10:24)
Agnestar, priklauso, kiek riboja finansai.. MDF kelis kartus brangiau, bet ir patvariau  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugne.V @ 2012 09 04, 21:22)
Mergaites, labai reikia rekomendaciju del virtuves baldu gamintojo Klaipedoje smile.gif
Zinoma, be nebrangininku. Saziningu, busiu labai labai dekinga  ax.gif
Gal kas daresi pas liovirtuvesbaldai.lt?


mes kaip tik dabar pas juos esam uzsisake virtuves baldus,dar nelabai galiu ka pasakyt apie kokybe ir pan,nes baldelius gausim tik spalio men.
Atsakyti
QUOTE(Ugne.V @ 2012 09 04, 21:22)
Mergaites, labai reikia rekomendaciju del virtuves baldu gamintojo Klaipedoje smile.gif
Zinoma, be nebrangininku. Saziningu, busiu labai labai dekinga  ax.gif
Gal kas daresi pas liovirtuvesbaldai.lt?

mes jau trečią virtuvinį užsakėm alkenoj. Tiesa, trečiasis dar gaminasi. bet kokybės ir kainos santykis man labai patinka
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif

p.s. truputi nepatinka, kad paciai reik tokius dalykus suziuret, sutikrint. Nes dabar tikrinu baldininku projekta ir atrodo, ne man reiktų tokius dalykus sužiurinet.
Atsakyti