Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Inguliuxx @ 2012 09 02, 11:19)
Aš jau turiu viziją kaip turi atrodyti, gana paprastas klasikinis komplektas, bus su kampu..tik išsirinktoje įmonėje kaina 5550 lt, tai norėčiau pasidomėti gal kas pagamintų pigiau, bet norisi ir kokybės, vis dėl to ne metams toks dalykas perkamas smile.gif

Beje ar jūs darotės prie sienos tokį kaip geležinį strypą susikabinti įvairius įrankius, lopetėles, lentelę ir pan.?


Kalbant apie rinlingus, tai man nepatinka jie, nes labai sunku prižiūrėti, reikia nuolat valyti, ypač jei ten daug visko prikabinta. Įsirenginėsime naują virtuvę, tai kuo mažiau rinksiuos atvirų vietų, kad kuo mažiau reiktų papildomai valyti. Gaminu daug, tai nesinori, kad reiktų po kiekvieno gaminimo rilingus ar ant ju pakabintus daiktus nuvalyti. Kartais dukra padeda pyragus kepti, tai buna visa sienele nutaskyta doh.gif

O kalbant apie virtuvės kainą, tai aš irgi ieškau kas gerą projektuką padarytų ir aišku nebrangiai pagamintų.
Papildyta:
QUOTE(bagie @ 2012 09 01, 19:30)
Labas.paskaiciau temą,artimą manosioms paieškoms,tai kiek teko domėtis būtent dėl virtuvės baldų,tai skaičiuojant bėginiais metrais galima rasti ir nuo 600 Lt,tik reikia labai pasidometi,kas į šią kainą įeina.Būna paskaičiuoja baldų kainą(kaip mano draugei),o po to eina+sumontavimas,plautuvės išgręžimas,atvežimas,sunešimas ir pan...geriausiai,manau,pasidaryti projektuką(pas protingą dizainerį),kad surašytu plokštes ir furnitūrą,susimokėti už tai ir pranešti bent per kokias 5-6 firmeles,tikrai sutaupysit.Kainos laaaaaaaaabai skiriasi,patikėkit.Draugė sakė,kad skirtumas gaunasi net apie 2000 Lt.Reikia gal pagal rekomendacijas kažką ieškot,nes firmose vistiek bus žymiai brangiau,o kai bus kokių problemų,tai ir neprisišauksit. g.gif
Radau internete puslapį apie baldų projektavimą,gal ir jū rasit naudingos informacijos,man tai visai patiko mirksiukas.gif
http://www.balduproj...lt/foto-idejoms


Norėčiau kontaktų, kur tavo draugė gaminosi, parašyk, į až, ačiū ax.gif
O tas puslapiukas visai nieko, gerų idėjų radau, gal išeis pritaikyti ir mūsų virtuvėj. Gal kas užsisakėte pas juos ar bandėte pasiskaičiuoti kokia kaina?
Atsakyti
mano virtuvike jau suprojektuota sudeliotas vaizdas. neturiu daug vietukes nes reikia ir svetaine italpinti toje patalpoje bet manau susibraizem visai nieko varianta. sumasciau kad apacioje darysiu tik stalcius man atrodo taip bus patogiausia. o viena siena mano labai auksta tai jauciu kad daarysiu taip kaip ir pasiule iki pat virsaus negilias spintukes bus visokiom atsargom patogu susideti sake kopetukes grazias pagamins ir viska pasieksiu. dabar laukiu kada remonta tik pasidarau ir turesiu pagaliau virtuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plyta @ 2012 09 02, 16:48)
mano virtuvike jau suprojektuota sudeliotas vaizdas. neturiu daug vietukes nes reikia ir svetaine italpinti toje patalpoje bet manau susibraizem visai nieko varianta. sumasciau kad apacioje darysiu tik stalcius man atrodo taip bus patogiausia. o viena siena mano labai auksta tai jauciu kad daarysiu taip kaip ir pasiule iki pat virsaus negilias spintukes bus visokiom atsargom patogu susideti sake kopetukes grazias pagamins ir viska pasieksiu. dabar laukiu kada remonta tik pasidarau ir turesiu pagaliau virtuve 4u.gif

Sveiki 4u.gif Gal turite kokį paveiksliuką pažiūrėti? Nes pas mane lygiai tokia pati situacija: vietos nedaug, viena siena aukšta (palėpė), taip pat mąstau apie spintelių "antrą aukštą", bet neįsivaizduoju, kaip gražiai padarius, kad neatrodytų gremėzdiškai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaZ @ 2012 08 30, 16:43)
stalvirsis labai geras, minusu nepastebejau.
Ar pakelimas kampe naudingas nezinau, bet, man asmeniskai, jis negraziai atrodo, as jo nedaryciau  schmoll.gif
mirksiukas.gif



QUOTE(kristal @ 2012 08 31, 09:34)
Per 8+ naudojimo metus beveik nera jokiu naudojimo zymiu   thumbup.gif  o naudojamas labai intensyviai ir mano ir vaiku   tongue.gif   ir vyra ne karta esu pagavus pjaustant be lenteles...
Minusu jokiu nepasebejau. Valant reikia labai pasilenkus ziureti kur purvina, nes nieko nesimato. Mano ir sienine plokste tokia pat, tai dziaugiuosi.


Oij merginos ačiūūū, bent dėl vieno bus ramu 4u.gif
Gal dar kas patars ar užtenka stalčių įrankiams, puodams 60 cm. pločio ir ar praktiška juos daryti po dujine kaitlente, nes orkaitę statom prie lango aukščiau.

QUOTE(Inguliuxx @ 2012 09 01, 20:47)
Larissa , Mistake gal galit pasidalinti įmonės pavadinimu, kurioje darėte baldus? dėkui  4u.gif


Mes dar nedarėm, dar tik pabraižė ranka ką norim ir ką patarė, dabar laukiam normalaus brėžinio ir lėksim jau derinti visko galutinai. Bet kreipėmės tik į vieną firmą "Agmenos baldai", randasi Jonavoje. Pas anytą stovi jų virtuvinis jau gal 7 ar 8 m. ir nesiskundžia, o ir vyro bendardarbė Kaune gyvenanti, iš visų firmų pasirinko juos, nes pasiūlė geriausią kainą, tai ir mes neiškom daugiau nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mistake: 03 rugsėjo 2012 - 07:45
Sveikos,

turiu issirinkti viena is triju, ka manot? kuris graziau, kuris praktiskiau?

1.
user posted image

2.
user posted image

3.
user posted image
Atsakyti
Ryskios spalvos neimciau, greitai atsibos, o jei dar kazka keisti noresite, remontuoti patalpas, labai pririsa sita spalva g.gif
Pas mane pilka-balta-ruda virtuve, man labai patinka, bet be akcentu butu nuobodi, tai ineciau raudona slapva kaip akcenta, virs baro raudoni sviestuvu laidai, raudonos zvakes, raudonos geles vazoje biggrin.gif Raudonos serveteles, kai dengiu stala smile.gif Spalva galima lengvai keisti mirksiukas.gif Raudona, ryski virtuve ne man, nors ir megstu "ne standarta" smile.gif
Atsakyti
sveikos gyvos, na atejo laikas ir man galutinai susidelioti viska virtuveje smile.gif projektuka sioki toki pasibraiziau, dbr didelis kalusimas, fasadus detis MDF ar LMDP? doh.gif kas is praktikos galite patarti?a? nes as tokia pasimetusi tarp visko verysad.gif ikelsiu foto virtuves.
Papildyta:
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 09 03, 11:55)
Sveikos,

turiu issirinkti viena is triju, ka manot? kuris graziau, kuris praktiskiau?

1.
http://www.part.lt/i...8217c24e475.jpg[/img][/url]

2.
http://www.part.lt/i...16271b2f804.jpg[/img][/url]

3.
http://www.part.lt/i...1b71f2bf526.jpg[/img][/url]


man tai labiausiai pirmas variantas, raudonos spalvos nesirikčiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 09 03, 11:55)
turiu issirinkti viena is triju, ka manot? kuris graziau, kuris praktiskiau?
Aš rinkčiausi 1 variantą, tik antrą aukštą daryčiau visą vienodos spalvos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 09 03, 11:55)
Sveikos,

turiu issirinkti viena is triju, ka manot? kuris graziau, kuris praktiskiau?

pirmas , virsutines spinteles vienos spalvos (baltos) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 09 03, 12:13)
Aš rinkčiausi 1 variantą, tik antrą aukštą daryčiau visą vienodos spalvos  blush2.gif



QUOTE(natuliona @ 2012 09 03, 12:29)
pirmas , virsutines spinteles vienos spalvos (baltos)  smile.gif


Taigi durnai atrodys, nes prie saldytuvo ir orkaites taigi gilesnes spinteles...
Jos specialiai isskiriamos...
Atsakyti
Man trecias graziausias smile.gif
Atsakyti