Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(gabby_jz @ 2012 08 29, 20:33)
Sveikutės  ax.gif  Retokas svečias aš supermamose, bet įsigijus savo būstą, pradedu mintyse galvot, kokia gi ta virtuvėlė galėtų būt naujoji, ir taip norėtųsi su kažkuo pasidalint mintimis smile.gif Butas senos statybos name, virtuvė 6,5kv.m., bet darysim angą į svetainę, tai bus tokia pusiau bendra patalpa  ax.gif Labai norėjom virtuvės palei langą, nu taip fainai, bet kad ten palangė kažkaip žemokai, o aš aukšta, tai suabejojau, ar nenuvarginsiu ir taip problemiškos savo nugaros... Taip kad nusprendėm daryti baldus iš dviejų dalių... Kaži kaip te atrodys  ax.gif Kažko prašmatnaus nedarysim, bet norisi bent jau kokybiškų baldų, dabar esu gamintojų paieškose, bet Alytuje nelabai daug ką randu, o iš kitų miestų baisoka, jokių atsiliepimų nerandu apie tuos, kas mums prieinamą kainą siūlo... Klausimėlis, kiek litukų Jūs skyrėte virtuvės baldamsax.gif Be technikos  ax.gif

mum vakar sumontavo kaip tik 6,5 kv. m virtuvėje,kampu darėm.kaip viską MB pajungs-įkelsiu porą nuotraukų.nieko baisiai ypatingo nei spalvose,nei projekte.plokštė ir stalviršis Eggerio,Blum furtnitūra.kainavo 4350 Lt
Atsakyti
Sveikos merginos wink.gif Žengėm žingsnį ir mes jau virtuvės keitime smile.gif Vakar buvo dizaineris iš firmos, pasibraižė ant lapo ką sutarėm. Šiandien turi pranešti kainą. Dabar aišku klausimų turiu ax.gif
*Ką gero-blogo žinot apie gruoblėtą stalviršį, "apelsino tipo"? Sakė atsparus ibrėžimams. O gal kokių minusų yra?
*Indaują (jie džiovykla vadina) pasirinkau 80 cm. pločio, su pakeliamu mechanizmu, 2 spintutės 60 ir 30 cm. aukščio. 60 cm. lėkštės ir puodeliai, sekančioje ką sugalvosiu. Ar protingas sprendimas? Ar geriau daryti vieną perlaužiamą visai lentynai? Bet tai kaip supratau ryškiai brangiau. Jis patarė daryti paprastas atsidaromas dureles, bet man nepatinka, nes i dabartines dažnai galvas nusidauzom su vyru smile.gif
*Po dujine virykle bus stalciai 3, vienas siauras įrankiams, kiti du platesni puodams ir t.t. Ar užtenka 60 cm. pločio jiems, ar nepritrūksiu vietos? g.gif
*Kriauklę darom kampe, ne status kampas gaunas, bet toks užapvalintas, noriu paklausti ar naudinga tas pakėlimas kampe, ten kur reikia stalviršio dadėti? Kol kas sakiau, kad nereikia jo, bet gal praverstų?
Ačiū jei nepatingėsit atsakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 08 30, 10:21)
*Ką gero-blogo žinot apie gruoblėtą stalviršį, "apelsino tipo"? Sakė atsparus ibrėžimams. O gal kokių minusų yra?
*Kriauklę darom kampe, ne status kampas gaunas, bet toks užapvalintas, noriu paklausti ar naudinga tas pakėlimas kampe, ten kur reikia stalviršio dadėti? Kol kas sakiau, kad nereikia jo, bet gal praverstų?
Ačiū jei nepatingėsit atsakyti  4u.gif

stalvirsis labai geras, minusu nepastebejau.
Ar pakelimas kampe naudingas nezinau, bet, man asmeniskai, jis negraziai atrodo, as jo nedaryciau schmoll.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 08 29, 21:57)
Na, jei virtuvė tik 6,5 kv. tai manau viska bus po ranka biggrin.gif
Dėl kainos, galima tą pačią pasidaryt už 3000 ir už 6000, priklausomai nuo plokštės ir furnitūros.
O sukelt pabandykit per fotki. com.
Pasiprojektuoti pabandykit su alno http://www.alno.com/...3/156.0.en.html mirksiukas.gif


Su alno pabandžiau kažkada, bet aj, patingėjau biggrin.gif Pasibraižiau paprastai piešimo prog biggrin.gif Va pagaliau užsiregistravau fotki.com, įsiinstaliavau java ir įkėliau tą savo paveiksliuką lotuliukas.gif
Tai va maždaug taip planuojam, iš dviejų atskirų dalių smile.gif
(į čia tiesiogiai vis tiek neišeina įkelt, nu ot višta lotuliukas.gif )
http://public.fotki....ima-virtuv.html
QUOTE(Larissa @ 2012 08 29, 23:05)
mum vakar sumontavo kaip tik 6,5 kv. m virtuvėje,kampu darėm.kaip viską MB pajungs-įkelsiu porą nuotraukų.nieko baisiai ypatingo nei spalvose,nei projekte.plokštė ir stalviršis Eggerio,Blum furtnitūra.kainavo 4350 Lt


Na mums labai įvairiai visi paskaičiavo, nuo 2700Lt iki 6000Lt preliminariai biggrin.gif
Gal esat ką girdėję apie Aivarą iš Vilniaus (www.baldaiva.lt), Jokūbo baldus arba apie www.praktiskibaldai.lt?... Šie pasiūlė geriausias kaina, bet nežinau, dar bandysiu ieškot kažko vietoj , ALytuje. Bet gerai, pasiuntinėjau daug užklausų, tai kai kurie atsakė su vienais patarimais, kiti su kitais, tai dabar nebebūsiu tokia žalia, kai jau išsirinksim kažkurį baldžių, išmetus rimtą veidą galėsiu aiškint, kur man dėt Blumus, o kur neverta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 30 rugpjūčio 2012 - 17:35
QUOTE(gabby_jz @ 2012 08 30, 18:33)


Ar neišeina kitaip suplanuot zonos su kriaukle ir paviršiumi. Abu labai arti krašto. Kriauklė šitaip nepatogu bus, o ir nuo viryklės taškysis g.gif

O tas kampas ten pas jus siena ar kaip, nišoj tos spintos?
Atsakyti
O ką kitaip besuplanuosi 6,5kv virtuvėj.... ax.gif Jei dėsiu kažką arčiau vidurio, VISIŠKAI neliks stalviršio gaminimui (jau ir taip tik 80cm blink.gif ) Be to, dabartinėj mūsų virtuvėj irgi taip - kraštuose viryklė ir kriauklė (ale išvis, tai lyg daug kur taip yra mažose virtuvėse....), tai dėl to aš jokių nepatogumų nepastebėjau blush2.gif Na norėjom, kaip sakiau, daryti baldus kampu (antra siena tęstųsi palei langą), ir kriauklė būtų po langu, o viryklė per vidurį kitos sienos, bet kad žema ta palangė, bus labai žemai stalviršis, nenoriu sad.gif Ir taip jau skauda tą nugarą doh.gif Bet jei turit konkrečių pasiūlymų - prašom thumbup.gif Dar viskas apmąstymų lygyje, todėl gal tikrai galima kažkaip dar racionaliau išdėstyti viską, tik man nešauna į galvą smile.gif drinks_cheers.gif

O ta niša, tai ten anksčiau buvo įėjimas į virtuvę (na vis dar yra lotuliukas.gif Nes anga į svetainę dar neiškirsta lotuliukas.gif ), tai va, koridoriukas bus prijungtas prie vonios, bet netęsim sienos tiesiai, paliksim truputį virtuvei ploto, tai va bent tie likę badai tilps, nes vonia ir taip jau nemaža gausis, apie 5,2kv.m. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 30 rugpjūčio 2012 - 20:50
QUOTE(Mistake @ 2012 08 30, 09:21)
Sveikos merginos wink.gif Žengėm žingsnį ir mes jau virtuvės keitime smile.gif Vakar buvo dizaineris iš firmos, pasibraižė ant lapo ką sutarėm. Šiandien turi pranešti kainą.  Dabar aišku klausimų turiu  ax.gif
*Ką gero-blogo žinot apie gruoblėtą stalviršį, "apelsino tipo"? Sakė atsparus ibrėžimams. O gal kokių minusų yra?

Per 8+ naudojimo metus beveik nera jokiu naudojimo zymiu thumbup.gif o naudojamas labai intensyviai ir mano ir vaiku tongue.gif ir vyra ne karta esu pagavus pjaustant be lenteles...
Minusu jokiu nepasebejau. Valant reikia labai pasilenkus ziureti kur purvina, nes nieko nesimato. Mano ir sienine plokste tokia pat, tai dziaugiuosi.
Atsakyti
Labas.paskaiciau temą,artimą manosioms paieškoms,tai kiek teko domėtis būtent dėl virtuvės baldų,tai skaičiuojant bėginiais metrais galima rasti ir nuo 600 Lt,tik reikia labai pasidometi,kas į šią kainą įeina.Būna paskaičiuoja baldų kainą(kaip mano draugei),o po to eina+sumontavimas,plautuvės išgręžimas,atvežimas,sunešimas ir pan...geriausiai,manau,pasidaryti projektuką(pas protingą dizainerį),kad surašytu plokštes ir furnitūrą,susimokėti už tai ir pranešti bent per kokias 5-6 firmeles,tikrai sutaupysit.Kainos laaaaaaaaabai skiriasi,patikėkit.Draugė sakė,kad skirtumas gaunasi net apie 2000 Lt.Reikia gal pagal rekomendacijas kažką ieškot,nes firmose vistiek bus žymiai brangiau,o kai bus kokių problemų,tai ir neprisišauksit. g.gif
Radau internete puslapį apie baldų projektavimą,gal ir jū rasit naudingos informacijos,man tai visai patiko mirksiukas.gif
http://www.balduproj...lt/foto-idejoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bagie: 01 rugsėjo 2012 - 18:32
Larissa , Mistake gal galit pasidalinti įmonės pavadinimu, kurioje darėte baldus? dėkui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inguliuxx: 01 rugsėjo 2012 - 19:48
QUOTE(Inguliuxx @ 2012 09 01, 19:47)
Larissa , Mistake gal galit pasidalinti įmonės pavadinimu, kurioje darėte baldus? dėkui  4u.gif

Aš dar tik ieškau,klausinėjuosi,nes reikės vėliau.O drauge pas kažkokį rekomenduotą "garažinį" gaminosi,galiu sužinot jų tel.numerį jei reikia.o tam interneto puslapy nieko neradot?
Atsakyti
QUOTE(bagie @ 2012 09 01, 21:06)
Aš dar tik ieškau,klausinėjuosi,nes reikės vėliau.O drauge pas kažkokį rekomenduotą "garažinį" gaminosi,galiu sužinot jų tel.numerį jei reikia.o tam interneto puslapy nieko neradot?



Aš jau turiu viziją kaip turi atrodyti, gana paprastas klasikinis komplektas, bus su kampu..tik išsirinktoje įmonėje kaina 5550 lt, tai norėčiau pasidomėti gal kas pagamintų pigiau, bet norisi ir kokybės, vis dėl to ne metams toks dalykas perkamas smile.gif

Beje ar jūs darotės prie sienos tokį kaip geležinį strypą susikabinti įvairius įrankius, lopetėles, lentelę ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(Inguliuxx @ 2012 09 02, 11:19)

Beje ar jūs darotės prie sienos tokį kaip geležinį strypą susikabinti įvairius įrankius, lopetėles, lentelę ir pan.?

relingines sistemos jis vadinasi biggrin.gif
Atsakyti