Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(allberto @ 2012 08 28, 11:16)
Kokio gamintojo ziurit?
Hafele siaip nekeikia...
O FGV siaip prie pigesniu...

Bet cia tik Blum'us ir gal kartais Hettich pasiulys...


Hm dabar galvoju g.gif baldininkas siule vietoj Blumo Brasa mechanizmus, tai kokius konkreciai tada reik tikslint. Nes mes visur prasem Blumu, o jis sake kad klartais neverta dvigubai moket, atlaiko ir kiti.
Atsakyti
QUOTE(Andzeja @ 2012 08 28, 10:20)
Hm dabar galvoju  g.gif baldininkas siule vietoj Blumo Brasa mechanizmus, tai kokius konkreciai tada reik tikslint. Nes mes visur prasem Blumu, o jis sake kad klartais neverta dvigubai moket, atlaiko ir kiti.


drinks_cheers.gif

Nebent stalcius deciau kokius blum'us, su ta intencija, kad dazniausiai prikisi i stalciu daugiau nei siulo gamintojas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos!
Gal kas galite padeti-planuojame deti tarp stalvirsio ir pakabinamu spinteliu stikla (dazyta). Gal galite rekomenduoti kur ta stikla galima uzsakyti? Ar cia reikia kreiptis i baldininkus ar kur nors kur stikla gamina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute3 @ 2012 08 28, 12:41)
Sveikos!
Gal  kas galite padeti-planuojame deti tarp stalvirsio ir pakabinamu spinteliu stikla (dazyta). Gal galite rekomenduoti kur ta stikla galima uzsakyti? Ar cia reikia kreiptis i baldininkus ar kur nors kur stikla gamina? g.gif


A ) Galit paklausti pas baldininka. Gal jis zino, turi kontaktus ir pan.
B ) Dazytas stiklas
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 08 28, 11:03)
3.Kas praktiskiau, ifrezuotos ar prisukamos rankeneles? kas patogiau?

dar vienas variantas: profilines rankeneles.. smile.gif

QUOTE(allberto @ 2012 08 28, 11:16)
Man tai tik rankeneles, kad butu galima ir pvz. ranksluosti pasikabinti...
Jeigu noresit dureliu „be rankeneliu“ (su isfrezuotomis rankenelemis), tai bus tik dazytas MDF.


turiu ranksluostine, tai gal pirma savaite ten kabejo ranksluostis doh.gif rankeneles mazos tai nekabinu, kabinu ant orkaites rankenos.. arba ant kodes atloso.. rolleyes.gif

QUOTE(Andzeja @ 2012 08 28, 11:20)
Nes mes visur prasem Blumu, o jis sake kad klartais neverta dvigubai moket, atlaiko ir kiti.

gal ir taip.. bet bukit atsargi ir patikrinkit kiekviena funkcija ir kampa po kelis kartus...
as laikinoj virtuvej susidejau pigesnius begelius, tai sake pilno istraukimo, o 100% pilnai neissitraukia.. ir dar dugnas pastoviai atsoksta.. na tai kas kad begeliai daug atlaiko, dugna (kartonas ar faniera nepazystu medziagu biggrin.gif) jau kelis kartus kalt reikejo.. blush2.gif

QUOTE(allberto @ 2012 08 28, 11:39)
Nebent stalcius deciau kokius blum'us, su ta intencija, kad dazniausiai prikisi i stalciu daugiau nei siulo gamintojas  biggrin.gif

prikrauni 30-60 kg i viena stalciu?
Atsakyti
Laba diena, tik noriu paklausti, kuri fasadų plokštė atspari smūgiams, pvz., mažametis vaikas daužo bet kokiu daiktu dureles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2012 08 28, 15:53)
Laba diena, tik noriu paklausti, kuri fasadų plokštė atspari smūgiams, pvz., mažametis vaikas daužo bet kokiu daiktu dureles? g.gif


gal pades tai....

Reitingas pagal kainą nuo pigiausio... (skliausteliuose pagal pavirsiaus praktiskuma nuo praktiskiausio)
1. LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė) Nr.2
2. Lakuota klijuota fanera Nr.7
3. Lakuota juoda dulkių plokštė, ąžuolo arba uosio faneruotė (pagrindas MDP) Nr.6
4. Ąžuolo arba uosio faneruotė (pagrindas MDF) Nr.6
5. Dažyta MDF plokštė, matinė, pusiau blizgi Nr.5
6. Baltos spalvos aukšto slėgio laminatu HPL iš abiejų pusių dengta MDP plokštė (galimos įvairios spalvos) Nr.1
7. Kita faneruotė; dažyta faneruotė (pagrindas MDP) Nr.6
8. Dažyta MDF plokštė, blizgi, poliruota; deginto ąžuolo faneruotė; dažyta faneruotė (pagrindas MDF) Nr.6
9. Ąžuolo masyvo rėme faneruota plokštė Nr.3
10. Uosio masyvas, lakuotas, dažytas; sendinta pušis ar alksnis Nr.4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 28 rugpjūčio 2012 - 15:03
QUOTE(Tisan @ 2012 08 27, 12:44)
Sveikos,

ateinu Jusu nuomoniu ir patarimu  4u.gif  Uzsisakem virtuves baldus,bus baltas blizgus,stalvirsis juodas,niekaip nesugalvoju  kokios spalvos sienas daryt  g.gif  gal ka patarsit  ax.gif

Pas mane virtuve balta, stalvirsi uzsakynejau tamsiai ruda, juodo sokolado spalva, bet atrodo praktiskai kaip juodas stalvirsis, musu siena isklota pilkom plytelem, tiko prie "sidabrines" buitines technikos, esu labai patenkinta, nes nemegstu smeliniu, beziniu spalvu virtuveje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 08 28, 13:29)
prikrauni 30-60 kg i viena stalciu?


Nu as skaiciuoju, jei pvz. pas mane pagal plana kolkas 90 cm stalcius, i kuri turetu sueiti kruopos.
Kadangi karta buvo isisuke kandziai (parsinesem is parduotuves gun_rifle.gif ), tai visos kruopos dabar stiklainiuose. Paskaiciuokim... Kokie 3 kg tik cukraus buna, miltu 5-6 kg (keliu rusiu), ryziu kelios rusys ~2 kg, makaronu 2 kg, medaus koks litras ir t.t. Dar paciu stiklainiu svoris... O jeigu sumastysi imontuoti kokiu uogieniu (jeigu vietos atliks...) Stai, ziurek, jau ir 30 kg...

O pas mama puodai sudei i stalciu su paprasciausiais (atrodo kaip Jysk'iniu stalciu) begeliais... Vazinejau jau treti metai be problemu...
Papildyta:
QUOTE(IvanVaida @ 2012 08 28, 14:53)
Laba diena, tik noriu paklausti, kuri fasadų plokštė atspari smūgiams, pvz., mažametis vaikas daužo bet kokiu daiktu dureles? g.gif


Jeigu daiktas turi astriu kampu, tai tik metalines dureles gali padeti biggrin.gif
O jeigu ne, tai netgi LMDP rimtesniu gamintoju, manau, kad neturetu isdauzyti...
O „paremontuoti“ turetu buti lengviausia gryna medi. Paspakliavai (pagal spalva) parinktu spaklium ir pasveitei truputi...
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute3 @ 2012 08 28, 13:41)
Sveikos!
Gal  kas galite padeti-planuojame deti tarp stalvirsio ir pakabinamu spinteliu stikla (dazyta). Gal galite rekomenduoti kur ta stikla galima uzsakyti? Ar cia reikia kreiptis i baldininkus ar kur nors kur stikla gamina? g.gif

vienspalvį stiklą? kai kurių spalvų lietuvoj jau būna gamyklinio dažymo, atvežtų iš užsienio. jeigu norite kokios konkrečios spalvos, galima dažyti pagal užsakymą. kaina jų panaši. skirtųsi gal kokiais 10lt/kv m.
Atsakyti
Sveikutės ax.gif Retokas svečias aš supermamose, bet įsigijus savo būstą, pradedu mintyse galvot, kokia gi ta virtuvėlė galėtų būt naujoji, ir taip norėtųsi su kažkuo pasidalint mintimis smile.gif Butas senos statybos name, virtuvė 6,5kv.m., bet darysim angą į svetainę, tai bus tokia pusiau bendra patalpa ax.gif Labai norėjom virtuvės palei langą, nu taip fainai, bet kad ten palangė kažkaip žemokai, o aš aukšta, tai suabejojau, ar nenuvarginsiu ir taip problemiškos savo nugaros... Taip kad nusprendėm daryti baldus iš dviejų dalių... Kaži kaip te atrodys ax.gif Kažko prašmatnaus nedarysim, bet norisi bent jau kokybiškų baldų, dabar esu gamintojų paieškose, bet Alytuje nelabai daug ką randu, o iš kitų miestų baisoka, jokių atsiliepimų nerandu apie tuos, kas mums prieinamą kainą siūlo... Klausimėlis, kiek litukų Jūs skyrėte virtuvės baldams? ax.gif Be technikos ax.gif
Aš paprasčiausia piešimo programa bandžiau pasibraižyt kažką, norėjau jūsų nuomonės, ar labai bus nepatogu naudotis, nes nelabai čia gaunasi man tas suskirstymas į 5 zonas.... blush2.gif Bet niekaip neišmokstu čia įkelt paveiklsiukų iš kompo blush2.gif blush2.gif blush2.gif Kad ir kaip stengiaus viską kuo racionaliau išdėliot, nelabai kas geriau išeina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 29 rugpjūčio 2012 - 20:33
QUOTE(gabby_jz @ 2012 08 29, 21:33)
Sveikutės  ax.gif  Retokas svečias aš supermamose, bet įsigijus savo būstą, pradedu mintyse galvot, kokia gi ta virtuvėlė galėtų būt naujoji, ir taip norėtųsi su kažkuo pasidalint mintimis smile.gif Butas senos statybos name, virtuvė 6,5kv.m., bet darysim angą į svetainę, tai bus tokia pusiau bendra patalpa  ax.gif Labai norėjom virtuvės palei langą, nu taip fainai, bet kad ten palangė kažkaip žemokai, o aš aukšta, tai suabejojau, ar nenuvarginsiu ir taip problemiškos savo nugaros... Taip kad nusprendėm daryti baldus iš dviejų dalių... Kaži kaip te atrodys  ax.gif Kažko prašmatnaus nedarysim, bet norisi bent jau kokybiškų baldų, dabar esu gamintojų paieškose, bet Alytuje nelabai daug ką randu, o iš kitų miestų baisoka, jokių atsiliepimų nerandu apie tuos, kas mums prieinamą kainą siūlo... Klausimėlis, kiek litukų Jūs skyrėte virtuvės baldams?  ax.gif Be technikos  ax.gif
Aš paprasčiausia piešimo programa bandžiau pasibraižyt kažką, norėjau jūsų nuomonės, ar labai bus nepatogu naudotis, nes nelabai čia gaunasi man tas suskirstymas į 5 zonas....  blush2.gif Bet niekaip neišmokstu čia įkelt paveiklsiukų iš kompo  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Kad ir kaip stengiaus viską kuo racionaliau išdėliot, nelabai kas geriau išeina  blush2.gif


Na, jei virtuvė tik 6,5 kv. tai manau viska bus po ranka biggrin.gif
Dėl kainos, galima tą pačią pasidaryt už 3000 ir už 6000, priklausomai nuo plokštės ir furnitūros.
O sukelt pabandykit per fotki. com.
Pasiprojektuoti pabandykit su alno http://www.alno.com/...3/156.0.en.html mirksiukas.gif
Atsakyti