Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Asstule @ 2012 07 09, 10:07)
Įėjimas iš lauko bus palei ta balta sienele, tame paciame sone bus ir laiptai i antra auksta. O nuo saldytuvo tolyn bus svetaine  ax.gif


Tokiu atveju manau, jog taip ikomponuotas saldytuvas geriausias sprendimas mirksiukas.gif nors pradzioje ir keistokai atrodo, bet tikrai neblogas variantas ta spintele virs saldytuvo, nes bent jau as manau, kad nelabai graziai atrodytu jei tik is sono saldytuva uzdengtumete nuo svetaines g.gif spintele suteikia vientisumo smile.gif
Atsakyti


QUOTE(gitulia @ 2012 07 09, 09:22)
O kodel? As kaip tik spresdama tokia dilema, atsisakiau laisvai statomo ir isigijau imontuojama. PO tokio sprendimo jau daugiau kaip trys metai praejo, ir siandien padaryciau ta pati. Man taip daug estetiskiau atrodo, o imontuojamo minusaspries laisvai pastatoma tik tas, kad kamerose maziau vietos (bet cia gal ne del imontavimo, bet del no frost sistemos)  g.gif

Tiksliai nepasakysiu visu minusu, bet pagrindinis buvo, kad prastai veike saldytuvas del blogo vedinimosi ar kai cia pavadinti, antras dalykas buvo saldytuvo talpa ir man asmeniskai, patinkai didesnis pasirinkimas geru saldytuvu laisvai pastatomu smile.gif
Atsakyti
Del blogo vedinimosi, gal cia baldininkus reiktu kaltinti, kad blogai imontavo, nepaliko erdves kiekpriklauso ar kokiu groteliu pagailejo. g.gif O del pasirinkimo, tai cia jau taip - na vkus i cvet tovariscej net smile.gif Man graziau kai imontuota, kai kuriuos trukumus uz ta grozi atleidziu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 07 09, 14:29)
Del blogo vedinimosi, gal cia baldininkus reiktu kaltinti, kad blogai imontavo, nepaliko erdves kiekpriklauso ar kokiu groteliu pagailejo.  g.gif  O del pasirinkimo, tai cia jau taip - na vkus i cvet tovariscej net smile.gif Man graziau kai imontuota, kai kuriuos trukumus uz ta grozi atleidziu  lotuliukas.gif


Visiskai pritariu drinks_cheers.gif ir kad baldininkai nekokybiskai padare, nes siaip tai puikiai vedinasi imontuojami saldytuvai g.gif ir man tai irgi nepaisant mazesnio pasirinkimo, imontuojamas daug estetiskiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 07 09, 15:29)
Del blogo vedinimosi, gal cia baldininkus reiktu kaltinti, kad blogai imontavo, nepaliko erdves kiekpriklauso ar kokiu groteliu pagailejo.  g.gif  O del pasirinkimo, tai cia jau taip - na vkus i cvet tovariscej net smile.gif Man graziau kai imontuota, kai kuriuos trukumus uz ta grozi atleidziu  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif butent
Tai tikai bus baldininku brokas, nors daresi ne pas garaznikus, bet pries 15 m gal dar patirties nebuvo sioje srityje LT g.gif

O man kazkaip saldytuvas puikiai atrodo ir neimontuotas virtuveje smile.gif tik turi buti spec. grazioje nisoje, ne atskirai stoveti numestas.
Gal kada ir pakeisiu sia nuomone tongue.gif
Atsakyti
Va tame ir esme, kad svarbu kokia yra bendra erdve, kur saldytuvas stoves ir pan. Jei yra kokia nisa jam atskirai, tada neklius ir neimontuotas, bet pateiktame pvz turbut visi sutiks, kad imontuotas bet kokiu atveju atrodytu harmoningiau, nei laisvai statomas apdirbtas spintelemis ir plokstemis., o ypac jei dar jis bus matomas is svetaines sedint ant kokios sofutes.
Mano virtuveje irgi panasus variantas, tik tiek, kad nei is koridoriaus, nei is svetaines saldytuvo nesimato, bet salia saldytuvo butinai norejau ukines spintos iki lubu, tai savaime gavosi, kad viena auksta spinta salia saldytuvo atrodo ne taip gerai, kaip dvi vienodos spintos, kuriose pasleptas saldytuvas, o kitoje sudetos tarkavimo masinos ir pan. dalykai.
Atsakyti
Merginos, dar mane apšvieskit apie tuos atmetimo mechanizmus.
Jie būna pilno ir kažkoks tip on. Nebesusigaudau. Šią savaitę jau atvyksta baldininkas, o aš pati nebesuprantu kaip čia geriau daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2012 07 09, 11:07)
Įėjimas iš lauko bus palei ta balta sienele, tame paciame sone bus ir laiptai i antra auksta. O nuo saldytuvo tolyn bus svetaine  ax.gif


Taip įmontuojamas gražiau, bet aš taip pat turiu naują šaldytuvą su No frost ir BIO fresh stalčių su 4 reguliuojamom temperatūromis. Superinis, nekeisčiau į jokį kitą, todėl paaukojau grožį, pasirinkau patogumą ir pasistačiau jį atskirai kampe.
Pas draugę pastatytas spintoje kaip pas jus tik su didesniu tarpu šone ir viršuje (ventiliacijai), tame tarpe ji pasidariusi lentynėles kelias-knygoms ir t.t. labai gražiai baldininkai padarė. Super atrodo. Taigi jei šaldytuvas geras, tai mano manymu pasikonsultuokite su baldininkais ir jie jums gražiai jį įkomponuos.
Atsakyti
man būtinai reikėjo side-by-side šaldytuvo, tokį ir pasistačiau 4u.gif nereikšminga pasirodė spintelių visuma palyginus su šaldytuvo pribumbasais


šiandien man pabaigė surinkt virtuvę, penktadienį dės stalviršį ir jau turėsiu savo karalystę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 07 10, 00:21)

šiandien man pabaigė surinkt virtuvę, penktadienį dės stalviršį ir jau  turėsiu savo karalystę  4u.gif

thumbup.gif oi tai lauksim foto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2012 07 08, 22:31)
Mergiukai, reikia jusu nuomones  ax.gif Kaip jums tas saldytuvas sprendimas?  g.gif Su vyru niekaip nesutariame, ar reikia tos spintos, ar ne  ax.gif

Reikia 4u.gif Vakar pas draugus mačiau be šoninės sienelės. Neišbaigta.

QUOTE(Vilienė @ 2012 07 09, 22:21)
man būtinai reikėjo side-by-side šaldytuvo, tokį ir pasistačiau  4u.gif  nereikšminga pasirodė spintelių visuma palyginus su šaldytuvo pribumbasais
šiandien man pabaigė surinkt virtuvę, penktadienį dės stalviršį ir jau  turėsiu savo karalystę  4u.gif

Mudu su MB irgi tokį rinkomės wub.gif Pasidarėm gipsinę sienelę, kad nereikėtų baldinėm plokštėm apsiuvinėt ir liuks.
Atsakyti
Neimontuotas saldytuvas graziau ziurisi, kai apacioje padaromas nedidelis paukstinimas ir tos pacios baldu medziagos. Tevai pasidare taip, nes kai buvo saldytuvas ant zemes, visai kitoks vaizdas buvo. Dabar atostogauju, neturiu foto. Kazkur turejau, veliau ikelsiu.
Atsakyti