Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

latoya, man gražiau antra (bet tik dėl asmeninės antipatijos pirmosios stiliui)
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2012 08 27, 12:44)
Sveikos,

ateinu Jusu nuomoniu ir patarimu  4u.gif  Uzsisakem virtuves baldus,bus baltas blizgus,stalvirsis juodas,niekaip nesugalvoju  kokios spalvos sienas daryt  g.gif  gal ka patarsit  ax.gif


as siulyciau baltas deti, tokia alia urban stiliaus smile.gif va imetu nuoroda, kokias isivaizduoju http://www.trendey.c...ite-kitchen.jpg
sitoj nuorodoj net ir stalvirsis juodas mirksiukas.gif tai tikiuosi jums pravers smile.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus,tikriausiai ir rinksimes sviesias sienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2012 08 27, 13:44)
Sveikos,

ateinu Jusu nuomoniu ir patarimu  4u.gif  Uzsisakem virtuves baldus,bus baltas blizgus,stalvirsis juodas,niekaip nesugalvoju  kokios spalvos sienas daryt  g.gif  gal ka patarsit  ax.gif



Sveiki,

Gal turite virtuvinio projekta, kaip atrodys? Nes as irgi galvoju daryti balta virtuvini su juodu stalvirsciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2012 08 27, 22:28)
Sveiki,

Gal turite virtuvinio projekta, kaip atrodys? Nes as irgi galvoju daryti balta virtuvini su juodu stalvirsciu 4u.gif


jei Jus domina kaip atrodys spalviskai,tai neturiu,nes projekta daremes patys,paskui su baldininku pakoregavome siek tiek,spalvas rinkausi tiesiog pries tai ilgai "mirkusi" ineternete ir perziurejusi daugybe ivairiu nuotrauku,perskaiciusi n komentaru.
Atsakyti
Balta virtuve, juodas stalvirsis
Atsakyti
QUOTE(latoya @ 2012 08 27, 15:14)
o pagaliau pavyko sudeti fotkes  biggrin.gif niekaip negaliu išsirinkti iš šitų dviejų? Kaip Jūsų nuomonė? kuri smagesnė?

Aš už antrą variantą , bet tik dėl to, kad tokio stiliaus baldus mėgstu smile.gif 4u.gif
QUOTE(latoya @ 2012 08 27, 15:43)
Man gražiai balta  mirksiukas.gif
Šitas stiliukas man irgi tinka biggrin.gif 4u.gif
Spalviniu sprendimu šis komplektukas panašus į mano susiprojektuotą virtuvę, tik stalviršis ne juodas pas mus, bet asfalto spalvos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 27 rugpjūčio 2012 - 21:57
QUOTE(fukse @ 2012 08 27, 22:54)
Spalviniu sprendimu šis komplektukas panašus į mano susiprojektuotą virtuvę, tik stalviršis ne juodas pas mus, bet asfalto spalvos  ax.gif

Ačiū 4u.gif o grindys kokios pas jus? nes juodų kažkaip nesinori...gal nuotraukyte turit?
Atsakyti
QUOTE(latoya @ 2012 08 28, 09:01)
o grindys kokios pas jus? nes juodų kažkaip nesinori...
Grindys uosio parketlentės smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

as vel su klausimais, gal kas patars kas geriau...

1. Stalvirsis geriau blizgus ar matinis?
2. Sienel tarp stalvirsio ir spinteliu geriau is plokstes ar is plyteliu? Kas ilgaamziskiau ir kieno lengvesne prieziura?
3.Kas praktiskiau, ifrezuotos ar prisukamos rankeneles? kas patogiau?
4. Pakabinamoms spintelems geriau mdf ar lmdf plokste?
5. Ar verta i visus stalcius deti tandembox begelius? gal uztektu ir tandem begeliu?
Atsakyti
Pasikartosiu, gal kas is patirties pasakys atsiliepimus apie Brasa mechanizmus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 08 28, 10:03)
Laba diena,

as vel su klausimais, gal kas patars kas geriau...

1. Stalvirsis geriau blizgus ar matinis?

Perziurekit 2 puslapius atgal. Buvo diskusija.

QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 08 28, 10:03)
2. Sienel tarp stalvirsio ir spinteliu geriau is plokstes ar is plyteliu? Kas ilgaamziskiau ir kieno lengvesne prieziura?

Keramika (plyteles) realiai turetu buti ilgaamziskesnis variantas.
Bet prieziura, gal plokstes...
Bet kuriuo atveju, jeigu desit plokste, ziurekit i kelis variantus:
1) Kad nebutu sujungimu. Lygtais 4 m maksimum
2) Turi buti speciali HPL (auksto slegio laminatas) - tokia pati medziaga kaip stalvirsiui.

QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 08 28, 10:03)
3.Kas praktiskiau, ifrezuotos ar prisukamos rankeneles? kas patogiau?

O cia jau kaip kam.
Man tai tik rankeneles, kad butu galima ir pvz. ranksluosti pasikabinti...

QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 08 28, 10:03)
4. Pakabinamoms spintelems geriau mdf ar lmdf plokste?


Jeigu noresit dureliu „be rankeneliu“ (su isfrezuotomis rankenelemis), tai bus tik dazytas MDF.

Aj, cia pakabinamoms... Manau reikia derinti prie apatiniu. Kad atspalviai nesiskirtu...
LMDP siaip pigiau...

QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 08 28, 10:03)
5. Ar verta i visus stalcius deti tandembox begelius? gal uztektu ir tandem begeliu?


Cia jau nuo baldininku priklauso. Siaip dezes (gatavi stalciai) turetu buti kokybiskiau...
Papildyta:
QUOTE(Andzeja @ 2012 08 28, 10:08)
Pasikartosiu, gal kas is patirties pasakys atsiliepimus apie Brasa mechanizmus?  g.gif


Kokio gamintojo ziurit?
Hafele siaip nekeikia...
O FGV siaip prie pigesniu...

Bet cia tik Blum'us ir gal kartais Hettich pasiulys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 28 rugpjūčio 2012 - 10:16