Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(latoya @ 2012 08 27, 11:46)
Gal kur yra ar buvo sukelta virtuvių stilių nuotraukyčių? Labai norėčiau prie jūsų prisijungti, tik och kaip sunku apsispręsti ko norim  blush2.gif
Sveikute 4u.gif
Pamenu, anksčiau merginos buvo įkėlusios SM virtuvių nuotraukyčių albumo adresiuką, gal kuri turi po ranka jį, nes aš neberandu blush2.gif
Atsakyti
Vyriškas klausimas, bet garantuotai mamos žinos smile.gif Daromes bute remontą, prisireikė išardyti virtuvę. Priėjau prie kriauklės ir orkaitės su kaitlente. Su kriaukle lyg ir turėtų būti aišku, o su orkaitės ir kaitlentės išėmimu nelabai. Pastarosios įmontuotos į spintelę. Nuimti reikia, nes stalviršiai sujungti ir nenuėmęs stalviršio spintelių neatskirsiu. Gal kas gali pakomentuoti kaip nuimti kaitlentę bei orkaitę?
Atsakyti
QUOTE(partizanas @ 2012 08 27, 12:47)
Vyriškas klausimas, bet garantuotai mamos žinos smile.gif Daromes bute remontą, prisireikė išardyti virtuvę. Priėjau prie kriauklės ir orkaitės su kaitlente. Su kriaukle lyg ir turėtų būti aišku, o su orkaitės ir kaitlentės išėmimu nelabai. Pastarosios įmontuotos į spintelę. Nuimti reikia, nes stalviršiai sujungti ir nenuėmęs stalviršio spintelių neatskirsiu. Gal kas gali pakomentuoti kaip nuimti kaitlentę bei orkaitę?

Nežinau kaip pas kitus, bet pas mus pirmiau išsiima kaitlentė, tuomet atjungiam ją nuo orkaitės (jos sujungtos, t.y. kaitlentės valdymas ant orkaitės), o po to iš apačios išimam orkaitę - reikėtų atsukt šonuose varžtelius, kuriais pritvirtinta ir tiesiog išimt. Pro viršuj esančią skylę turėtumėt matyt kur ir kaip yra pajungtą prie elektros smile.gif Tikiuosi bent šiek tiek aiškiau smile.gif
Grįžtant prie kaitlentės, tai ji tiesiog įdėta, bet standžiai, kad nejudėtų. Bet tikrai nepritvirtinta, bent jau pas mus.
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 08 27, 11:57)
Sveikute  4u.gif
Pamenu, anksčiau merginos buvo įkėlusios SM virtuvių nuotraukyčių albumo adresiuką, gal kuri turi po ranka jį, nes aš neberandu  blush2.gif

Kadangi randu, tai įdedu:)
http://s64.photobuck...ute_a/virtuves/
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2012 08 27, 13:01)


Ačiū labai 4u.gif dabar žiūrinėju thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

ateinu Jusu nuomoniu ir patarimu 4u.gif Uzsisakem virtuves baldus,bus baltas blizgus,stalvirsis juodas,niekaip nesugalvoju kokios spalvos sienas daryt g.gif gal ka patarsit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 08 27, 09:40)
Asmeniskai as irgi buciau uz lygu, bet... kartais lygus pavirsius susibraizo ir tada vaizdelis  doh.gif

O susibraizyti gali pvz. nuo kokiu moliniu neglazuruotu puodu (visu puodeliu dugnu „kojeles“ neglazuruotos, vazonai ir pan.) Gal dar kazkokie „astresni“ reikalai...

matosi, jeigu stalvirsis vienspalvis, jeigu margas - i akis nekrenta 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

o pagaliau pavyko sudeti fotkes biggrin.gif niekaip negaliu išsirinkti iš šitų dviejų? Kaip Jūsų nuomonė? kuri smagesnė?
Papildyta:
QUOTE(Tisan @ 2012 08 27, 13:44)
Sveikos,

ateinu Jusu nuomoniu ir patarimu  4u.gif  Uzsisakem virtuves baldus,bus baltas blizgus,stalvirsis juodas,niekaip nesugalvoju  kokios spalvos sienas daryt  g.gif  gal ka patarsit  ax.gif


O plytelių spalvos dar irgi neišsirinkot? Gal pagal jas derinti galima...Aš tai ko gero baltas dečiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo latoya: 27 rugpjūčio 2012 - 14:09
QUOTE(latoya @ 2012 08 27, 15:14)

o pagaliau pavyko sudeti fotkes  biggrin.gif niekaip negaliu išsirinkti iš šitų dviejų? Kaip Jūsų nuomonė? kuri smagesnė?
Papildyta:
O plytelių spalvos dar irgi neišsirinkot? Gal pagal jas derinti galima...Aš tai ko gero baltas dečiau  g.gif


Na, stilius jų skirtingas, aš žiūrėčiau, kad prie likusių namų stilistiškai tiktų.
O šiaip, žiūrėkit pagal save. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tisan @ 2012 08 27, 13:44)
Sveikos,

ateinu Jusu nuomoniu ir patarimu  4u.gif  Uzsisakem virtuves baldus,bus baltas blizgus,stalvirsis juodas,niekaip nesugalvoju  kokios spalvos sienas daryt  g.gif  gal ka patarsit  ax.gif


Sienas dėčiau beveik baltas, o pažaist galima su sienele tarp spintelių g.gif
Kokios spalvos grindys?
Atsakyti
QUOTE(latoya @ 2012 08 27, 15:14)
Papildyta:
O plytelių spalvos dar irgi neišsirinkot? Gal pagal jas derinti galima...Aš tai ko gero baltas dečiau  g.gif


plyteliu nebus,bus HPL sienele,balta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 08 27, 15:23)
Papildyta:
Sienas dėčiau beveik baltas, o pažaist galima su sienele tarp spintelių g.gif
Kokios spalvos grindys?


grindys bus tamsokos,tokios kaip tamsiai tamsiai pilkos g.gif Galvoju jei sienas daryt labai sviesiai,baltai,gal per daug jau to baltumo bus g.gif norisi lyg kazkokio ryskesnio akcento g.gif ech...kaip sunku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2012 08 27, 15:27)
plyteliu nebus,bus HPL sienele,balta  smile.gif
Papildyta:
grindys bus tamsokos,tokios kaip tamsiai tamsiai pilkos  g.gif  Galvoju jei sienas daryt labai sviesiai,baltai,gal per daug jau to baltumo bus  g.gif  norisi lyg kazkokio ryskesnio akcento  g.gif  ech...kaip sunku  doh.gif


Tai sienas gal pilkšvas g.gif
paskui galima vazelių ar ko ryškesnių, su laiku ryškios spalvos, kur sunku pakeist gali nervinti.
Atsakyti
user posted image

Man gražiai balta mirksiukas.gif
Atsakyti