Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(gabby_jz @ 2012 08 26, 20:14)
Sveiki, ale gerų minčių čia rast galima thumbup.gif  Tik va gal išduotumėt, kur tokių matėte pirkti?...  blush2.gif

Kaune SBA mačiau. Ekspozicijos gale netoli kasų 4u.gif
Atsakyti
Mamulka 10, Jūsų virtuvė iš medžio masyvo?
Įdomu, kiek kainavo baldai? Kai išsirinksit stalą su kėdėmis, pasirodykit.
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2012 08 26, 21:14)
Sveiki, ale gerų minčių čia rast galima thumbup.gif  Tik va gal išduotumėt, kur tokių matėte pirkti?...  blush2.gif

Maciau UK Tkmaxx parduotuvej po £9 smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif iskilo klausimas del stalvirsio, issirinkom sviesu su pilkais taskeliais, dabar mastau dėl pavirsiaus geriau grubletas ar lygus, kokie atsiliepimai, kas praktiskiau? nes plokstes abi vienodos, tik skiriasi ju pavirsius.. issirinkau su lygiu pavirsium, bet dabar mastau gal geriau grubletas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Andzeja @ 2012 08 27, 08:30)
Sveikos  4u.gif iskilo klausimas del stalvirsio, issirinkom sviesu su pilkais taskeliais, dabar mastau dėl pavirsiaus geriau grubletas ar lygus, kokie atsiliepimai, kas praktiskiau? nes plokstes abi vienodos, tik skiriasi ju pavirsius.. issirinkau su lygiu pavirsium, bet dabar mastau gal geriau grubletas  g.gif

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad man geriau lygus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Andzeja @ 2012 08 27, 08:30)
Sveikos  4u.gif iskilo klausimas del stalvirsio, issirinkom sviesu su pilkais taskeliais, dabar mastau dėl pavirsiaus geriau grubletas ar lygus, kokie atsiliepimai, kas praktiskiau? nes plokstes abi vienodos, tik skiriasi ju pavirsius.. issirinkau su lygiu pavirsium, bet dabar mastau gal geriau grubletas  g.gif

geriau lygus, patogiau valyti 4u.gif bent jau man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Andzeja @ 2012 08 27, 08:30)
Sveikos  4u.gif iskilo klausimas del stalvirsio, issirinkom sviesu su pilkais taskeliais, dabar mastau dėl pavirsiaus geriau grubletas ar lygus, kokie atsiliepimai, kas praktiskiau? nes plokstes abi vienodos, tik skiriasi ju pavirsius.. issirinkau su lygiu pavirsium, bet dabar mastau gal geriau grubletas  g.gif

pas mane grublietas, tiesiog spalva man labai patiko ir net negalvodama pasirinkau smile.gif ziuresim kaip bus, nes tik sumotuota dar nenaudojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 08 27, 08:29)
pas mane grublietas, tiesiog spalva man labai patiko ir net negalvodama pasirinkau  smile.gif ziuresim kaip bus, nes tik sumotuota dar nenaudojau  smile.gif

Gal imestumet foto virtuves, labai idomu smile.gif
Atsakyti
Asmeniskai as irgi buciau uz lygu, bet... kartais lygus pavirsius susibraizo ir tada vaizdelis doh.gif

O susibraizyti gali pvz. nuo kokiu moliniu neglazuruotu puodu (visu puodeliu dugnu „kojeles“ neglazuruotos, vazonai ir pan.) Gal dar kazkokie „astresni“ reikalai...
Atsakyti
QUOTE(Skambute @ 2012 08 27, 09:30)
Gal imestumet  foto virtuves, labai idomu smile.gif

dabar kaip tik dar montuoja, salina trukumus (dureles reguliuoja, nes man kiekvienas milimetras krenta i akis, tai turi buti viskas idealu), per sia savaite pilnai sutvarkysim ir tada imesiu butinai mirksiukas.gif
nors nera ten kazko naujo , 9 kv virtuve blokiniam name smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2012 08 27, 08:37)
Iš savo patirties galiu pasakyti, kad man geriau lygus 4u.gif



QUOTE(Miegapelė** @ 2012 08 27, 09:07)
geriau lygus, patogiau valyti  4u.gif bent jau man  ax.gif



QUOTE(allberto @ 2012 08 27, 09:40)
Asmeniskai as irgi buciau uz lygu, bet... kartais lygus pavirsius susibraizo ir tada vaizdelis  doh.gif



Aciu uz atsakymus, va kai is patirties patarimai, iskart susidarai nuomone 4u.gif mes ir pasirinkom lygu, tik poto dvejot pradejau, maniau grubletas praktiskiau, bet tada viskas tvarkoje.
O kaip del Brasos mechanizmu, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Sveikos, planuotojos,

ir mes va apgriuvusioje virtuvėje gyvename, ir laukiam baldininkų...bet reikia apsispręsti ko maždaug norime, o man kaip suuuuunku wacko.gif net nežinau kokio stiliaus noriu, nes vieną minutę modernaus, kitą klasikinio...

Gal kur yra ar buvo sukelta virtuvių stilių nuotraukyčių? Labai norėčiau prie jūsų prisijungti, tik och kaip sunku apsispręsti ko norim blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo latoya: 27 rugpjūčio 2012 - 10:47