Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Sveikos,

arteja metas kada reikes viska galutinai sutarti su baldininku del virtuvinio, o man vel tiek klausimu iskilo, kad ne nebezinau ka daryti, gal galetu kas patarti...

Didziausias galvos skausmas, man tie gartraukiai. Gal naudojat kas tuos neistraukiamus imontuojamus gartraukius? Kaip jie, ar galingi, ar gerai garus istraukia? Ar vis delto geriau daryti imontuojama ir istraukiama? Pasidalinkit prasau patirtim.

Antras dalykas, kurim man ramybes neduoda, pagal dabartini mano projektuka, kur as desiu ranksluostukus, nenumatyta jokia vieta kur butu galima juos pasikabinti. Vienintele mintis kuri sukasi, daryti normalias rankeneles ir ant spinteles duru po kriaukle juos pasikabinti, bet juk bus n e g r a z u sad.gif

Vakar buvau nuvaziavusi i Furnitana, bet nelabai ka pamaciau, nes issikelia i kitas patalpas, tai teks dar karta apsilankyti. Tik tiek kad vadybininkas sake jok, stalciu begeliai GRAAS yra geresni uz BLUM, ar ka nors teko apie tai girdeti? Dabar ir nebezinau, gal deti GRAAS g.gif

Na o del spalvu teks turbut konsultuotis su dizainere, nes norisi kad viskas deretu smile.gif

Tai pradziai tiek, lauksiu komentaru, nuomoniu smile.gif
Papildyta:
Tiesa, dar prisiminiau kas domina. Reikia dar apsispresti, ar noriu pilno issitraukimo stalciu ar uztektu tik dalinio? Kokie atsiliepimai sioj vietoj butu?
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 08 25, 11:52)
Vakar buvau nuvaziavusi i Furnitana, bet nelabai ka pamaciau, nes issikelia i kitas patalpas, tai teks dar karta apsilankyti. Tik tiek kad vadybininkas sake jok, stalciu begeliai GRAAS yra geresni uz BLUM, ar ka nors teko apie tai girdeti? Dabar ir nebezinau, gal deti GRAAS  g.gif

tai abejoju ar taip sake Furnitane... blink.gif blink.gif blink.gif jie grass nepardavineja... gal atvirksciai...? o siaip tikrai BLUM geresni... nueik pastumdyk abejus kur yra... kokia voke.. ten ir tokiu ir tokiu buna..
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 08 25, 11:57)
Sveikos,

arteja metas kada reikes viska galutinai sutarti su baldininku del virtuvinio, o man vel tiek klausimu iskilo, kad ne nebezinau ka daryti, gal galetu kas patarti...

Didziausias galvos skausmas, man tie gartraukiai. Gal naudojat kas tuos neistraukiamus imontuojamus gartraukius? Kaip jie, ar galingi, ar gerai garus istraukia? Ar vis delto geriau daryti imontuojama ir istraukiama? Pasidalinkit prasau patirtim.

Antras dalykas, kurim man ramybes neduoda, pagal dabartini mano projektuka, kur as desiu ranksluostukus, nenumatyta jokia vieta kur butu galima juos pasikabinti. Vienintele mintis kuri sukasi, daryti normalias rankeneles ir ant spinteles duru po kriaukle juos pasikabinti, bet juk bus n e g r a z u sad.gif

Vakar buvau nuvaziavusi i Furnitana, bet nelabai ka pamaciau, nes issikelia i kitas patalpas, tai teks dar karta apsilankyti. Tik tiek kad vadybininkas sake jok, stalciu begeliai GRAAS yra geresni uz BLUM, ar ka nors teko apie tai girdeti? Dabar ir nebezinau, gal deti GRAAS  g.gif

Na o del spalvu teks turbut konsultuotis su dizainere, nes norisi kad viskas deretu smile.gif

Tai pradziai tiek, lauksiu komentaru, nuomoniu smile.gif
Papildyta:
Tiesa, dar prisiminiau kas domina. Reikia dar apsispresti, ar noriu pilno issitraukimo stalciu ar uztektu tik dalinio? Kokie atsiliepimai sioj vietoj butu?

Apie gartraukius galite pasiskaityti ar paklausti šioje SM temoje:
Garų surinkėjai
"Paradinis" rankšluostukas pas mane kabo ant durelių rankenėlės, man gražu, nes nemėgstu "plikos' virtuvės, popierinis rabkšluostukas kabo ant relingo virš plautuvės, dar vienas kabo ant spintelės durelių vidinėje pusėje.
Mes sudėjome BLUMUS.
Spalvinį sprendimą gali pasiūlyti ir virtuvių projektuotoja/s-dizainerė/is, pas kuriuos užsisakinėsite baldus.
Pilno ištraukimo stalčiai laaabai patogu, bet tada tokių spintelių kaina yra dvigubai didesnė, tad reikia žiūrėti ką leidžia kišenė , galima daryti ne visas spinteles su pilno ištraukimo stalčiais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 25 rugpjūčio 2012 - 11:12
QUOTE(Google @ 2012 08 25, 11:58)
tai abejoju ar taip sake Furnitane...  blink.gif  blink.gif  blink.gif jie grass nepardavineja... gal atvirksciai...? o siaip tikrai BLUM geresni...  nueik pastumdyk abejus kur yra... kokia voke.. ten ir tokiu ir tokiu buna..

tikrai tikrai ten, net parode sbu begelius ir akcentavo kad GRAAS begeliai didesni svori islaiko ir yra stabilesni, todel ir pasimeciau dabar g.gif idomu kokia bus baldininko nuomone g.gif
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 08 25, 12:34)
tikrai tikrai ten, net parode sbu begelius ir akcentavo kad GRAAS begeliai didesni svori islaiko ir yra stabilesni, todel ir pasimeciau dabar  g.gif idomu kokia bus baldininko nuomone  g.gif

ir sake kad jie grass pardavineja???
kazkas cia ryskiai nesirisa.. grass atstovas AGVA.. igaliotas.. vadinas niekas kitas nepardavineja grasso... blum atstovas furnitanas.. negali konkurentu pardavinet... blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 08 25, 12:56)
ir sake kad jie grass pardavineja???
kazkas cia ryskiai nesirisa.. grass atstovas AGVA.. igaliotas.. vadinas niekas kitas nepardavineja grasso... blum atstovas furnitanas.. negali konkurentu pardavinet...  blink.gif  blink.gif

nu nezinau, dave net du katalogus GRAAS... sake jie konkurentai, net turejo visa komplekta virtuves su GRAAS furnitura, tik nematem, nes isvezta i kitas patalpas. Rugsejo pradzioj vel vaziuosiu apsiziureti...
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 08 25, 13:41)
nu nezinau, dave net du katalogus GRAAS... sake jie konkurentai, net turejo visa komplekta virtuves su GRAAS furnitura, tik nematem, nes isvezta i kitas patalpas. Rugsejo pradzioj vel vaziuosiu apsiziureti...

o kur keliasi?

paklausiau vienos drauges, kuri dirba Furnitane, kaip cia yra su Grass? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 25 rugpjūčio 2012 - 14:23
QUOTE(Google @ 2012 08 25, 15:22)
o kur keliasi?

paklausiau vienos drauges, kuri dirba Furnitane, kaip cia yra su Grass? blush2.gif


Kaip supratau, keliasi tik i kita pastata toj pacioj draugystes gatvej (cia apie kauna eina kalba) smile.gif

bus idomi drauges nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaZ @ 2012 08 24, 15:15)
cia tikrai stiklas, paziurekit kaip atspindi sviesa. foto deta tarp 2 stiklu ir kartu viskas "sulipinta", o tie lipdukai is tekstiles, visai nepraktiski virtuves sienai , nes juos dar stiklu dengt reikia, tai 2 kartus brangiau gaunasi nei iskart laminuota stikla det. rolleyes.gif


Technologija kur kas paprastesne:
1 sluoksnis: stiklas.
2 sluoksnis: foto lipdukas ant skaidraus lipduko, veidrodinis.
3 sluoksnis: baltas (vienspalvis) lipdukas. Susidaro fonas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 25 rugpjūčio 2012 - 15:39
QUOTE(Google @ 2012 08 25, 11:58)
tai abejoju ar taip sake Furnitane...  blink.gif  blink.gif  blink.gif jie grass nepardavineja... gal atvirksciai...? o siaip tikrai BLUM geresni...  nueik pastumdyk abejus kur yra... kokia voke.. ten ir tokiu ir tokiu buna..

pardavineja jie grass. nuo siu metu geguzes berods g.gif bet ne viska turi, nes igaliotasis atstovas yra AGVA. kol kas tik agva turi visus naujausius modelius, Furnitanas dar neturi tam leidimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 08 25, 12:56)
ir sake kad jie grass pardavineja???
kazkas cia ryskiai nesirisa.. grass atstovas AGVA.. igaliotas.. vadinas niekas kitas nepardavineja grasso... blum atstovas furnitanas.. negali konkurentu pardavinet...  blink.gif  blink.gif

Neseniai pradėjo prekiaut ir grass 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 08 18, 20:21)
As pirksiu toki:

http://www.amazon.co...r/dp/B004LWJYM8

Tik ne uz tokia kaina biggrin.gif

Maciau parduotuvej, visai nieko atrodo, virtuve bus balta ir sitas buteliukas baltas. Nesugalvojau kaip kitaip slapias kempineles ir fairy susidet.


Sveiki, ale gerų minčių čia rast galima thumbup.gif Tik va gal išduotumėt, kur tokių matėte pirkti?... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 26 rugpjūčio 2012 - 20:15