Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE
man reiktų montuojamos iš apačios g.gif vakar kiek aplėkėm su mb, nieko neradom tinkamo. o seniuose kaip tik ir nebuvom smile.gif
ermitaže matem porą bet kainos apie 200lt, kažkaip nepatikimai atrodo  ax.gif


Mes pirkom is cia http://www.anaga.lt/.....UAB Anaga.pdf
tik reikia uzsisakyti.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pradejau projektuoti virtuve ir kilo daugybe klausimu..
Vienas toks: Ka manot apie kargo stalciuka prie vyrykles? Na ta siaura aliejui ir pan. laikyti? Ar yra is jo naudos? praktiskas dalykas?
Kitas-del apsvietimo: Kabinot po virsutinem spintelem? kokias lemputes (halogenus, LED,..)? ar irgi praktiska? smile.gif
Kaip manot: ar geriau pusbaris prie virtuvinio kampo, ar visgi geriau mazesnis, bet staliukas. Ar patogu pusbaris, funkcionalus dalykas?
Virtuve gausis nedidele, jei butu pusbaris, tada arciau virtuvinio kampo ir lango, jei staliukas-tada nusigruda i tamsuji kampa prie saldytuvo, tad neapsispredziu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas zinot kur pigiai gamina laminuota stikla virtuves sienelei?
Va taip atrodo pvz (po stiklu piesinys): 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(WaiwaDv @ 2012 08 21, 15:40)
Sveikos  4u.gif 
Pradejau projektuoti virtuve ir kilo daugybe klausimu..
Vienas toks: Ka manot apie kargo stalciuka prie vyrykles? Na ta siaura aliejui ir pan. laikyti? Ar yra is jo naudos? praktiskas dalykas?


Pas mus bute yra tas kargo krepšiukas prie viryklės. Tai bent jau aš labai džiaugiuosi. ten stovi aliejus, balzaminis actas, sojos padažas. Žodžiu tai ko prireikia gaminant. Tai viskas po ranka. Ir dar ten apačioje pas mane sudėti kepimo popierius, folija ir pan. tai dabar namui projektuojantis būtinai vėl darysiu.
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2012 08 22, 14:26)
Pas mus bute yra tas kargo krepšiukas prie viryklės. Tai bent jau aš labai džiaugiuosi. ten stovi aliejus, balzaminis actas, sojos padažas. Žodžiu tai ko prireikia gaminant. Tai viskas po ranka. Ir dar ten apačioje pas mane sudėti kepimo popierius, folija ir pan. tai dabar namui projektuojantis būtinai vėl darysiu.

dar galima jį daryti viršuj lentynėle aliejui ir tt kaip parašėt, o apačioj ne lentynėlę, o kabyklą visokiom šluostėm ar virtuviniam rankšluosčiui pasidžiauti ( pas mamą taip yra ir man patiko)
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2012 08 22, 13:26)
Pas mus bute yra tas kargo krepšiukas prie viryklės. Tai bent jau aš labai džiaugiuosi. ten stovi aliejus, balzaminis actas, sojos padažas. Žodžiu tai ko prireikia gaminant. Tai viskas po ranka. Ir dar ten apačioje pas mane sudėti kepimo popierius, folija ir pan. tai dabar namui projektuojantis būtinai vėl darysiu.


O nebijot, kad nuo silumos pasikeis savybes?
Ypac sojos ir aliejaus...
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 08 22, 15:04)
O nebijot, kad nuo silumos pasikeis savybes?
Ypac sojos ir aliejaus...

jau du metai taip laikau ir nepastebejau kad būt paikeitę.
Atsakyti

QUOTE(Susena @ 2012 08 22, 16:23)
jau du metai taip laikau ir nepastebejau kad būt paikeitę.


manau ir as kad neturetu labai keistis, jeigu daznai naudojami buteliai smile.gif Dekui uz nuomone, 4u.gif visgi montuosimes thumbup.gif
Dar reikia apsisprest ka su siuksliadeze daryt...Ar pastatoma i spintele grusti, ar geriau kokia imontuojama. Gal kas turit tokiu "mandresniu", kaip jum jos, apsiperka savo patogumu? ar nereikia daugiau vargti valinejantis?

Dar liko klausimai del apsvietimo ir pusbario.
Atsakyti
QUOTE(samantas @ 2012 08 21, 15:07)
Mes pirkom is cia http://www.anaga.lt/.....UAB Anaga.pdf
tik reikia uzsisakyti.

super thumbup.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(WaiwaDv @ 2012 08 22, 16:52)
manau ir as kad neturetu labai keistis, jeigu daznai naudojami buteliai  smile.gif Dekui uz nuomone,  4u.gif  visgi montuosimes  thumbup.gif 
Dar reikia apsisprest ka su siuksliadeze daryt...Ar pastatoma i spintele grusti, ar geriau kokia imontuojama. Gal kas turit tokiu "mandresniu", kaip jum jos, apsiperka savo patogumu? ar nereikia daugiau vargti valinejantis?



Labai patogu istraukiama siuksliadeze (ant begeliu) traukiant atsidaro dangtis, su vienu ar keliais skyreliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaZ @ 2012 08 22, 13:20)
Sveikos, gal kas zinot kur pigiai gamina laminuota stikla virtuves sienelei?
Va taip atrodo pvz (po stiklu piesinys):  4u.gif
http://a1.sphotos.ak...8_1766230_n.jpg

tai ne stiklas,o tiesiog panoraminiai lipdukai(beja visai neblogas sprendimas),pvz. čia galit pasidairyt
Atsakyti
QUOTE(azraelis @ 2012 08 24, 17:10)
tai ne stiklas,o tiesiog panoraminiai lipdukai(beja visai neblogas sprendimas),pvz. čia galit pasidairyt

cia tikrai stiklas, paziurekit kaip atspindi sviesa. foto deta tarp 2 stiklu ir kartu viskas "sulipinta", o tie lipdukai is tekstiles, visai nepraktiski virtuves sienai , nes juos dar stiklu dengt reikia, tai 2 kartus brangiau gaunasi nei iskart laminuota stikla det. rolleyes.gif
Atsakyti