Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Pause @ 2012 08 21, 02:30)
As neradau... Bet buvo pasiulymas imontuoti 2 saldytuvus smile.gif arba auksta saldytuva ir auksta saldikli salia vienas kito smile.gif

Nete kažkur mačiau, kaip tokie dalykai suslėpti už slankiojančių durų. (visas tos aukštos spintos, ir jokių daugiau papildomų durų)
Gana įdomiai ir gražu, tik jau gaminant gal nelabai patogu, nes tada tas duris turi laikyt atidarytas. Ir erdvės aišku reikia, mažoj virtuvėj nesižiūri
Atsakyti
Rusai du paprastus prie kitos technikos derancius saldytuvus buvo imontave:

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(della3 @ 2012 08 20, 19:50)
Sveikos merginos, gal kuri turite imontuojama dvieju duru saldytuva? ar buna imontuojamu?  4u.gif


Aš internete toki radau Dviejų durų įmontuojamas
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 08 20, 14:12)
Jie vadinasi skysto muilo dozatoriai man atrodo  g.gif
Uzsipildo paprastai - atsisuka virsus o plasmasine dalis indas yra po stalvirsiu , ji pripildai ir vel uzsuki is apacios stalvirsio. Ju talpos nemazos ilgam uztenka ziurint kiek naudojat aisku. musiskis 400ml.  thumbup.gif
Franke geros , pas mus dabar yra jau senoka, bet labai liuks  thumbup.gif ir taip kalkes nelimpa prie jos ir patogi , talpi...

nu nelabai įsivaizduoju - o tai kaip prie jų prieiti per plautuvę?ar ji netrukdo? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidillute @ 2012 08 20, 14:12)
Jie vadinasi skysto muilo dozatoriai man atrodo  g.gif
Uzsipildo paprastai - atsisuka virsus o plasmasine dalis indas yra po stalvirsiu , ji pripildai ir vel uzsuki is apacios stalvirsio. Ju talpos nemazos ilgam uztenka ziurint kiek naudojat aisku. musiskis 400ml.  thumbup.gif
Franke geros , pas mus dabar yra jau senoka, bet labai liuks  thumbup.gif ir taip kalkes nelimpa prie jos ir patogi , talpi...



QUOTE(Larissa @ 2012 08 20, 14:15)
mes Senukuose per -30 proc. akciją Franke pirkom  thumbup.gif


man reiktų montuojamos iš apačios g.gif vakar kiek aplėkėm su mb, nieko neradom tinkamo. o seniuose kaip tik ir nebuvom smile.gif
ermitaže matem porą bet kainos apie 200lt, kažkaip nepatikimai atrodo ax.gif
o kiek jūs maždaug investavot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2012 08 21, 11:48)
nu nelabai įsivaizduoju - o tai kaip prie jų prieiti per plautuvę?ar ji netrukdo? blush2.gif

na po spintele plautuve neuzima taip jau daug vietos, kaskiek isgaubta ir tiek, tai prosona prieinat lengvai prie to dozatoriaus. Nemoku paasikint, pabandysiu rasti nuoroda kaip atrodytu blush2.gif
radau , panasiai taip kaip cia parodyta ax.gif tikiuos bus aiskiau
http://www.google.co...,r:3,s:30,i:177
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidillute: 21 rugpjūčio 2012 - 10:02
MB irgi siule toki buteliuka indu plovykliui, bet is pirmo zvilgsnio pasirode nesamone, bet dabar jau ir as uzismaniau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2012 08 21, 09:55)
nu nelabai įsivaizduoju - o tai kaip prie jų prieiti per plautuvę?ar ji netrukdo? blush2.gif
Papildyta:
man reiktų montuojamos iš apačios g.gif vakar kiek aplėkėm su mb, nieko neradom tinkamo. o seniuose kaip tik ir nebuvom smile.gif
ermitaže matem porą bet kainos apie 200lt, kažkaip nepatikimai atrodo  ax.gif
o kiek jūs maždaug investavot? 4u.gif

mes pirkom tokią.pigiausią buvau radusi internete tuo metu už 292 Lt,o Senukuose 250 Lt gavosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 21 rugpjūčio 2012 - 11:40
QUOTE(Larissa @ 2012 08 21, 12:39)
mes pirkom tokią.pigiausią buvau radusi internete tuo metu už 292 Lt,o Senukuose 250 Lt gavosi  4u.gif

bet ji turbūt dedasi ant stalviršio? o verta su ta "kišene" pirkti? neapsunkina valymo ta maža kriauklytė? ar funkcionali?
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2012 08 21, 12:45)
bet ji turbūt dedasi ant stalviršio? o verta su ta "kišene" pirkti? neapsunkina valymo ta maža kriauklytė? ar funkcionali?


Pas mane akmens mases su ta maza kriauklyte. Toje mazoje kriauklyteje yra plasmasinis toks kaip "dursliokas". Man tai ji labai patogu: ar vaisius nuplauti, ar koki puodeli padet nusivarveti
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2012 08 21, 11:45)
bet ji turbūt dedasi ant stalviršio? o verta su ta "kišene" pirkti? neapsunkina valymo ta maža kriauklytė? ar funkcionali?

taip,ant stalviršio.aš įdėjau kaip pvz.,ką patys pirkom.man su ta kišene yra labai patogu,kaip jau rašė- nuplautas daržoves sudėti,ar bulves nuskustas ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2012 08 21, 13:06)
taip,ant stalviršio.aš įdėjau kaip pvz.,ką patys pirkom.man su ta kišene yra labai patogu,kaip jau rašė- nuplautas daržoves sudėti,ar bulves nuskustas ir pan.  4u.gif

pas mus akmens masėj irgi tokia alia kišenė buvo, tik visai negili, tai kaip ir be funkcijos
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 08 21, 12:00)
MB irgi siule toki buteliuka indu plovykliui, bet is pirmo zvilgsnio pasirode nesamone, bet dabar jau ir as uzismaniau  biggrin.gif

mes pirkom ta dozatoriu, ir siandien jau montuoja mums virtuve kai bus viskas padaryta parodysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 21 rugpjūčio 2012 - 13:51