Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Atsiprašau, kad ne į temą, bet nerandu temos apie indukcines kaitlentes. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2012 08 18, 22:10)
Atsiprašau, kad ne į temą, bet nerandu temos apie indukcines kaitlentes. g.gif


cia
Atsakyti
Sveikos merginos, jau lyg ir baigiu isisrinkti ir uzsisakyti virtuve... bus is dazytos MDF gal kas ir patirties patartu rinktis isfrezuotas rankeneles (is sono atrodo kaip J raide) ar 45 laipsniu...??? siaip man paciai atrodo patogesnes 45 laipsniu. Lauksiu jusu patarimu!!!
Atsakyti
QUOTE(Skambute @ 2012 08 19, 08:34)
Sveikos merginos, jau lyg ir baigiu isisrinkti ir uzsisakyti virtuve... bus is dazytos MDF  gal kas ir patirties patartu rinktis isfrezuotas rankeneles (is sono atrodo kaip J raide) ar 45 laipsniu...??? siaip man paciai atrodo patogesnes 45 laipsniu. Lauksiu jusu patarimu!!!

as ir is dazyto imsiu.. bet isfrezuotu labai bijau del nusilupinejimu... desiu profilius...
ir taip ta dazyta plokste pagal praktiskuma rodos 6 vietoj.. doh.gif o tokia grazi man... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 08 19, 09:47)
as ir is dazyto imsiu.. bet isfrezuotu labai bijau del nusilupinejimu... desiu profilius...
ir taip ta dazyta plokste pagal praktiskuma rodos 6 vietoj..  doh.gif o tokia grazi man...  smile.gif

O aš kad ir kaip bijojau, bet grožis nugalėjo. Imu MDF su išfrezuotom. Sutartis pasirašyta, rankpinigiai sumokėti, dabar beliko laukti. Kiek su meistrais kalbėjau, jei gerai padaryti nieks niekur nesilupinėja. Išvis, kai apie tuos aptrupėjimus paklausiau, tai tik akis paputė. Sako, nei vienam klientui nėra buvę. UK žiūrinėjau pardėse būtent tokius, kur intensyviai čiupnojama, jokių pabraižymų nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Skambute @ 2012 08 19, 09:34)
Sveikos merginos, jau lyg ir baigiu isisrinkti ir uzsisakyti virtuve... bus is dazytos MDF  gal kas ir patirties patartu rinktis isfrezuotas rankeneles (is sono atrodo kaip J raide) ar 45 laipsniu...??? siaip man paciai atrodo patogesnes 45 laipsniu. Lauksiu jusu patarimu!!!

Nedaryčiau išfrezuotų. Seniau čia buvo įkėlusi foto viena dalyvė, kaip jai atsitiko su tokiom rankenėlėm - baisu.
Atsakyti
QUOTE(aniri89 @ 2012 08 19, 10:10)
Nedaryčiau išfrezuotų. Seniau čia buvo įkėlusi foto viena dalyvė, kaip jai atsitiko su tokiom rankenėlėm - baisu.

Kad ten gamintojo brokas buvo. Taigi išvada, kad gamintoją reikia kruopščiai atsirinkti, kuris jau būtų daręs tokias ir žinotų kas kaip daroma.
Atsakyti
o man labai gražu ir svajoju apie tokias rankenėles. Manau kada nors pasikeisiu. Nes dabar kol dar gyvenam įsirenginėjame truputi per prabanga jas užsakinėti ( mūsų virtuviniui vien rankenėliu kaina 1500lt)...
Atsakyti
QUOTE(mamulka10 @ 2012 08 16, 09:06)
norejom daryti is stiklo su piesiniu bet labiausiai tiko si .
http://www.part.lt/i...66efe9a7282.jpg


thumbup.gif ir gerai, kad akmuo, nes dažytas stiklas čia nelabai būtų tikęs

QUOTE(Pause @ 2012 08 18, 19:21)

atrodo geras daiktas, reikės pamčstyt, tik man dar truktų kur pasidėti didesnę šluoštę, su kuria stalviršius valau
Atsakyti
Sveikos,

na ir as ilgai jus skaitinejus pagaliau uzsisakiau savo virtuvyte didis.gif Buvau kaip ir nusprendus nedaryti frezuotu rankeneliu,del to anksciau vienos nares rodyto pavyzdzio,kur nuluzinejo kampukai,atsilaupe dazai,bet uzklausus baldininko net nustebo,sake jo praktikoj nera pasitaike tokiu dalyku,na zodz ikalbejo,tai rankeneles frezuosim.Matyt tai vistik kokybes reikalas.Pagyvensim pamatysim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tisan: 19 rugpjūčio 2012 - 15:17
atsiprasau, gal kas turi foto kaip atrodo tos frezuotos rankeneles? Neisivaizduoju kaip blush2.gif blush2.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaZ @ 2012 08 19, 21:47)
atsiprasau, gal kas turi foto kaip atrodo tos frezuotos rankeneles?  Neisivaizduoju kaip blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  4u.gif

http://www.google.lt...29,r:1,s:0,i:73
Atsakyti