Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(karapuzike @ 2012 08 17, 10:59)

ance, pas mane guminiai priklijuojami prie kojų irgi nepasiteisino, tai užvakar nusipirkau veilokinius tokius. dar nepriklijavau. Žiūrėsiu kaip bus. Grindų danga pas mus nesugadinama ( akmens masės plytelės) bet jau garselis , kai traukiam kėdę tai numirėlį prikelų.. ypač ryte, kai kas nors miega  doh.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif Vailokinius irgi turėjau ir jie traukiant kėdę nuvažiuoja doh.gif savaitę dar normaliai laiko,o vėliau nebe.Nežinau ką reiks sumąstyt g.gif Kilimėlis po stalu man kažkaip atrodo labai nepraktiška g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ancė @ 2012 08 17, 16:25)
Ačiū už atsakymą 4u.gif Vailokinius irgi turėjau ir jie traukiant kėdę nuvažiuoja doh.gif savaitę dar normaliai laiko,o vėliau nebe.Nežinau ką reiks sumąstyt g.gif Kilimėlis po stalu man kažkaip atrodo labai nepraktiška g.gif

Nusiperkat moment klijų ir veiloko, atsikerpat ir užsiklijuojat. Niek s n iekur nevažiuos, patikrinta.
Atsakyti
QUOTE(aniri89 @ 2012 08 17, 15:38)
Man tai gal visai nieko toks kamputyje:

http://rotonero.lt/?...traight-7-daliu


Ziurinejau tokius, bet jie parduodami jau kartu su irankiais...
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 08 17, 15:56)
Nusiperkat moment klijų ir veiloko, atsikerpat ir užsiklijuojat. Niek s n iekur nevažiuos, patikrinta.

Ačiū už patarimą 4u.gif Viską bandysim smile.gif
Atsakyti
gal pas kazka virtuves sienos geltonos arba sviesiai sviesiai salotines, o grindys gelsvos/geltonos? Kokios spalvos virtuves baldus daretes? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaZ @ 2012 08 17, 21:11)
gal pas kazka virtuves sienos geltonos arba sviesiai sviesiai salotines, o grindys gelsvos/geltonos? Kokios spalvos virtuves baldus daretes?  mirksiukas.gif

Pas mane sienos gelsvos(grietinėlės) grindys irgi į tą pusę, baldai bus balti, tik vat, dėl stalviršio neapsisprendžiu g.gif Baltas ar gelsvas doh.gif
Atsakyti

Gal kuri gaminotes Nolte virtuves baldus?
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2012 08 13, 23:55)
Sveikos, ar kas uzsakinejot virtuves baltus is vokieciu Nolte?  ax.gif


taip, o kas domina? rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, blondiniškas klausimas, kaip išsprendėt kempinėlių ir mazgočių pasidėjimą. Kiek skaičiau, laikot spintelėj, stalčiuj. Bet jei drėgna padeda ar nesmirda paskui ji? Dabar laikau ant kriauklės kraštelio, bet taip norėtųsi, kad jų nesimatytų blush2.gif
Atsakyti
aš tai laikau tokiam gražiam pailgam metaliniame vazonėlyje, ten pas mane telpa skystas rankų muilas, indų plovilio mažas buteliukas, šluostė ir kempinėlė. kai yra drėgna šluoste tai užmetu ant buteliuko, kai pradžiūsta, sulankstau ir padedu į tą patį vazonėlį. blush2.gif
Papildyta:
kadangi kriauklė prie palangės, tai tas vazonėlis stovi palangės kampe.
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2012 08 18, 20:08)
aš tai laikau tokiam gražiam pailgam metaliniame vazonėlyje, ten pas mane telpa skystas rankų muilas, indų plovilio mažas buteliukas, šluostė ir kempinėlė. kai yra drėgna šluoste tai užmetu ant buteliuko, kai pradžiūsta, sulankstau ir padedu į tą patį vazonėlį. blush2.gif
Papildyta:
kadangi kriauklė prie palangės, tai tas vazonėlis stovi palangės kampe.

O pas mane irgi kriauklė bus prie palangės biggrin.gif
Bet taip norėjau juos kažkaip įkišti į šiukšlinės stalčių-spintelę blush2.gif
Žiauriai mane nervina tie apsidėjimai doh.gif Sakiau ir virdulį grūsiu į stalčių lotuliukas.gif
Atsakyti
As pirksiu toki:

http://www.amazon.co...r/dp/B004LWJYM8

Tik ne uz tokia kaina biggrin.gif

Maciau parduotuvej, visai nieko atrodo, virtuve bus balta ir sitas buteliukas baltas. Nesugalvojau kaip kitaip slapias kempineles ir fairy susidet.
Atsakyti