Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Asstule @ 2012 07 08, 23:31)
Mergiukai, reikia jusu nuomones  ax.gif Kaip jums tas saldytuvas sprendimas?  g.gif Su vyru niekaip nesutariame, ar reikia tos spintos, ar ne  ax.gif

user posted image


Taip ir norisi ji rudai nudazyt lotuliukas.gif
Jei rimtai, tai geriau negu atskirai. Labiau susijungia i visuma ir dar vietele papildoma g.gif
Atsakyti
o man jis ten kaip svetimkūnis atrodo g.gif o dar pagalvojus,kad realybėje jis toje spintoje neatrodys,kaip įmontuotas,o bus garantuotai tarpų......nežinau....jei tikrai nėra jokios kitos vietos šaldytuvui,tai daryčiau įmontuojama.o jei šaldytuvas jau yra,tai parduočiau jį ir padaryčiau įmontuojamą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2012 07 08, 23:31)
Mergiukai, reikia jusu nuomones  ax.gif Kaip jums tas saldytuvas sprendimas?  g.gif Su vyru niekaip nesutariame, ar reikia tos spintos, ar ne  ax.gif

user posted image

as turbut irgi daryciau...
Atsakyti
O saldytuvas realiai (yra) baltas ar metalic'as?
Metalicas dar isipaiso cia, bet baltas prie rudu niekaip neisipiestu...
Geriau be dezes statyti...

O pasiulyti parduoti ir pirkti kita labai lengva.
Pas mane irgi buvo variantu - savo gargara parduoti ir pasistatyti mazesni (gal net integruojama).

Bet pasiziurejau - musiskis „gargaras“ a+ tai praktiskai naudoja maziau elektros uz mazesni nauja. Tai parduoti gera daikta ir pirkti kita ne toki gera...

Taip kad apsisprendimo laisve. Jeigu pinigeliu yra, tai, aisku, galima. O jeigu ne... mirksiukas.gif
Atsakyti
O as asmeniskai esu uz laisvai pastatoma saldytuva, jei erdve nera sujungta su svetaine. Ir zinau ne viena zmogu, kurie tureje integruota saltytuva, naujame buste ar po remonto tokio atsisake ir pasistate laisvai, tik i graziai pritaikyta nisa. smile.gif
Atsakyti
palikčiau spintelę virš šaldytuvo, o šoninės plokštės nedėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2012 07 09, 08:11)
O as asmeniskai esu uz laisvai pastatoma saldytuva, jei erdve nera sujungta su svetaine.  Ir zinau ne viena zmogu,  kurie tureje integruota saltytuva, naujame buste ar po remonto tokio atsisake ir pasistate laisvai, tik i graziai pritaikyta nisa.  smile.gif


O kodel? As kaip tik spresdama tokia dilema, atsisakiau laisvai statomo ir isigijau imontuojama. PO tokio sprendimo jau daugiau kaip trys metai praejo, ir siandien padaryciau ta pati. Man taip daug estetiskiau atrodo, o imontuojamo minusaspries laisvai pastatoma tik tas, kad kamerose maziau vietos (bet cia gal ne del imontavimo, bet del no frost sistemos) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2012 07 08, 23:31)
Mergiukai, reikia jusu nuomones  ax.gif Kaip jums tas saldytuvas sprendimas?  g.gif Su vyru niekaip nesutariame, ar reikia tos spintos, ar ne  ax.gif



As tikrai zinau, kad pakeisciau saldytuva imontuojamu, (nors buvom pries pusmeti nusipirke labai gera saldytuva, taciau paskutine sekunde pirkau pries patvirtinant projekta pirkau nauja imontuojama), nes butent pas mus buvo tokia dilema, ilgai projektavom su laisvai pastatomu saldytuvu irgi bandem projektuoti tokia spintele virs saldytuvo, kad sugaudyti visus aukscius viename lygyje, o is kitos puses, kur pas jus plokste pasidariau gipso siena 60cm ilgio, kad dengtu saldytuvo sona

Pritariu daugumai nuomoniu, kad jis panaikins vientisumo jausma virtuveje, o ir kaip jisai vedinsis, jei bus imontuotas aplink plokstemis, realiai virs saldytuvo iki virsutines spinteles tures buti maziausiai 5cm tarpas, tai pat ir is sonu. Dar pagalvokite kaip ir kur jis isijungs i rozete? Siulyciau jam rozete daryti ten kur po mikrobange apacioj yra stalciai, kad atidarius stalciu ten gale prie sienos pasiektumete ji isjungti, arba dar zemiau, kad uztektu nuimti apatini cokoli ir prieiti prie rozetes. Nupiesta graziai, bet paklauskit konkreciai projektuotojo kokius tarpus darys aplink saldytuva ir virs jo?

QUOTE(gitulia @ 2012 07 09, 09:22)
O kodel? As kaip tik spresdama tokia dilema, atsisakiau laisvai statomo ir isigijau imontuojama. PO tokio sprendimo jau daugiau kaip trys metai praejo, ir siandien padaryciau ta pati. Man taip daug estetiskiau atrodo, o imontuojamo minusaspries laisvai pastatoma tik tas, kad kamerose maziau vietos (bet cia gal ne del imontavimo, bet del no frost sistemos)  g.gif


As irgi labai patenkinta imontuojamu saldytuvu ir nebenoreciau laisvai pastatomo, o del saldiklio, tikrai taip, kiek perziurejau modeliu, imontuojamuose jie mazesni, todel nusipirkau atskira dideli saldikli ir prisiderinau kitoj patalpoj pasistatyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilimex: 09 liepos 2012 - 08:44
QUOTE(vilimex @ 2012 07 09, 09:38)

As irgi labai patenkinta imontuojamu saldytuvu ir nebenoreciau laisvai pastatomo, o del saldiklio, tikrai taip, kiek perziurejau modeliu, imontuojamuose jie mazesni, todel nusipirkau atskira dideli saldikli ir prisiderinau kitoj patalpoj pasistatyti  biggrin.gif


Siaip, aš irgi žadu garaže šaldiklį atskirą dėti g.gif Nes man irgi patinka, kad viskas kaip iš vien. Dėlto dabar gyvenam su senu šaldytuvu, bet aš juo nesiskundžiu. Sutelpa visi katilai su valgiais lotuliukas.gif

O dėl to varianto, gi gal ne visi gali sau leisti šaldytuvą pakeist, turbūt ir klausia žmogus kaip geriau ax.gif Man tai vis dėlto geriau atrodo kažkaip įlietas i bendrą visumą. Jau nors ta spintutė viršuj priduoda vientisumą g.gif
Atsakyti
Labukas,
Saldytuvo dar neturime, bet planuojame pirkti 2m. sidabrini, kad derintusi prie orkaites ir mikrobanges. Montuojamo saldytuvo nenorime ax.gif Rozetes visos issprestos ax.gif
tame ir beda, kad toliau pas mus bus svetaine, t.y. virtuve bus vienoje erdveje su kambariu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asstule: 09 liepos 2012 - 09:45
QUOTE(Asstule @ 2012 07 08, 23:31)
Mergiukai, reikia jusu nuomones  ax.gif Kaip jums tas saldytuvas sprendimas?  g.gif Su vyru niekaip nesutariame, ar reikia tos spintos, ar ne  ax.gif

user posted image

o kur bus yra įėjimas? jei nuo šaldytuvo šono, tai lyg ir gražiau, kad bus spintoje. o Jei iš priekio, tai turbūt jokio skirtumo. Šiaip manęs irgi laukia tokia dilema su neįmontuojamo šaldytuvo įkomponavimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 07 09, 11:02)
o kur bus yra įėjimas? jei nuo šaldytuvo šono, tai lyg ir gražiau, kad bus spintoje. o Jei iš priekio, tai turbūt jokio skirtumo. Šiaip manęs irgi laukia tokia dilema su neįmontuojamo šaldytuvo įkomponavimu doh.gif

Įėjimas iš lauko bus palei ta balta sienele, tame paciame sone bus ir laiptai i antra auksta. O nuo saldytuvo tolyn bus svetaine ax.gif
Atsakyti