Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(karapuzike @ 2012 08 16, 20:38)
va nufotografavau.

man tai spinteles su stiklais gadina visa vaizda ax.gif
visa smulkia butine technika sliepciau prie saldytuvo, dabar viskas sudeliuota prie kriaukles tai tokios "betvarkes" priduoda g.gif
aisku cia jau nieko nepakeisi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 08 17, 08:58)
man tai spinteles su stiklais gadina visa vaizda  ax.gif
visa smulkia butine technika sliepciau prie saldytuvo, dabar viskas sudeliuota prie kriaukles tai tokios "betvarkes" priduoda g.gif 
aisku cia jau nieko nepakeisi  rolleyes.gif

šaldytuvas indaplovė ir mikrobanginė tai ten įdėti laikinai seni, su laiku viskas bus pakeista į metalo spalvos ( dabar laikinai juos sudėjom, iki kol nusipirksim- atsinaujinsim) tai bus vientisesnis vaizdas. Ir iš vis nepatinka man ten tas plikas šaldytuvas, tai galvoju visgi kviestis meistrą ir pasidaryti ten tam kampe įmontuojama šaldytuvą spintelėje.
O tie stiklai kaip tik man priduoda gyvumo... matai - skonio reikalas. 4u.gif

Dėl smuklios technikos visiškai sutinku... tik ten tam kampe man trūksta rozečių ( nepagalvojau, kai darėmės). Dabar jau susijungiau ten, kur pasiekia laidai doh.gif

sakot to vamzdžio nereikia... ? g.gif Gal gerai sakoti .... vėl dvejonės.. Baisiai nemėgstu apkrauti stalviršį daiktais, o su tuo vamzdžiu bus amžinas bordakėlis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 17 rugpjūčio 2012 - 08:43
QUOTE(Google @ 2012 08 16, 20:07)
turejau bute tokias duris, jei gerai suprantu.. kur susilanksto.. nu nesuprantu isvis kas per nesamone...  biggrin.gif  nu nei nuo  garso nei nuo kvapu...  g.gif

dabar palepese tokios...  smile.gif

nesudetinga ALNO... pagal matmenis is karto spintutes renkiesi...  4u.gif


Ne, turiu omenyje spinteliu dureles, tokias
user posted image

Mums pakabinamu spinteliu neiseina kabinti, nes palepe ir leidziasi stogas smile.gif

Isbandziau Alno, kazkas lyg gaunasi, bet man ten nelabai patogu, kad savo matmenu neiseina pasirinkti daug kur, o eina grynais standartai.
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2012 08 17, 09:38)

Dėl smuklios technikos visiškai sutinku... tik ten tam kampe man trūksta rozečių ( nepagalvojau, kai darėmės). Dabar jau susijungiau ten, kur pasiekia laidai  doh.gif

pas mus panasus projektukas, tai arbatinukas, tosteris keliaus i kampa prie saldytuvo , is karto buvo numatyta ten viena ir padarytos rozetes smile.gif

vamzdzio ir as nedeciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 08 17, 10:07)
pas mus panasus projektukas, tai arbatinukas, tosteris keliaus i kampa prie saldytuvo , is karto buvo numatyta ten viena ir padarytos rozetes  smile.gif

vamzdzio ir as nedeciau  smile.gif

dabar tai aš išvis ten tam kampe daryčiau kriauklę, nes atrodo virtuvė didelė.. bet vientiso stalviršio trūksta ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 17 rugpjūčio 2012 - 09:12
Galima su Alno keisti dydzius reikia pasizymeti norima spintele, tada spausti options - show object properties, o ten jau galima keistis dydzius kokius tik nori. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katuliukas: 17 rugpjūčio 2012 - 09:22
ups nespėjau biggrin.gif

QUOTE(Tahoe @ 2012 08 17, 10:03)
Isbandziau Alno, kazkas lyg gaunasi, bet man ten nelabai patogu, kad savo matmenu neiseina pasirinkti daug kur, o eina grynais standartai.

Eina pasirinkti, viršuje įrankių juostoje pasirenki Options-->Show object properties, atsidaro langas, kuriame susivedi reikalingus matmenis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 17 rugpjūčio 2012 - 09:35
QUOTE(ValSve @ 2012 08 17, 08:38)
Tik jau nekabinkite to vamzdžio, chaosas bus didžiulis, juolab, kad virtuvė kartu su valgomuoju ir svetaine.
Pas mane namie nuo buvusiu šeimininkų liko virtuvinis su tuo vamzdžių, tai tik erzina, bet aš ant jo taip nieko ir nekabinu, nors mano virtuvė yra atskiroj erdvėj. Aišku čia skonio reikalas, bet jūsų virtuėj ir taip daug visko - spintelių skirtingų, buitinės technikos ir pan.

Sveikos 4u.gif
Pas mus dabar irgi dilema...Nezinau, ar cia apie ta pati "vamzdi" kalbama. Turim samciu, lopeteliu ir t.t. Sugrusti bele kaip kol kas stalciuj, didziulis bardakas del to doh.gif Sprendziam, ka daryt. Norejom pirkt tokia kabyklele su kabliukais, sukabint, bet nebezinau, ar taip dar daroma, gal jau nebemadinga g.gif Jei ne, tai kaip isspresti si reikala? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 17 rugpjūčio 2012 - 09:49
QUOTE(sbo @ 2012 08 17, 10:48)
Sveikos  4u.gif
Pas mus dabar irgi dilema...Nezinau, ar cia apie ta pati "vamzdi" kalbama. Turim samciu, lopeteliu ir t.t. Sugrusti bele kaip kol kas stalciuj, didziulis bardakas del to  doh.gif  Sprendziam, ka daryt. Norejom pirkt tokia kabyklele su kabliukais, sukabint, bet nebezinau, ar taip dar daroma, gal jau nebemadinga  g.gif  Jei ne, tai kaip isspresti si reikala?  unsure.gif

nu žinok permasčiau, kad protingai čia mamos mane paprotino dėl tos kabybklėlės.AČIŪ, kad esat wub.gif aš irgi galvojau kad va susikabinsiu samčius, menteles , lentynėlę ir tt.... Bet dabar mastau, kad geriau jau nusipirksiu plastikinę dėžutę kokia ir į ją susidėjusi pasidėsiu stalčiuje, kad palaidi nesimėtytų...Juolabiau, kad tie samčiai pas mane nė Versaci ar dolce gabana, o paprasti kasdieniniai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 17 rugpjūčio 2012 - 10:16
QUOTE(karapuzike @ 2012 08 17, 10:57)
nu žinok permasčiau, kad protingai čia mamos mane paprotino dėl tos kabybklėlės. aš irgi galvojau kad va susikabinsiu samčius, menteles , lentynėlę ir tt.... Bet dabar mastau, kad geriau jau nusipirksiu plastikinę dėžutę kokia ir į ją susidėjusi pasidėsiu stalčiuje, kad palaidi nesimėtytų...Juolabiau, kad tie samčiai pas mane nė Versaci ar dolce gabana, o paprasti kasdieniniai  lotuliukas.gif

Hm, reikes turbut ir mums kazka kitko galvoti...Neveltui matyt nera pasirinkimo tu kabykleliu, matyt jau niekas nekabina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2012 08 16, 21:46)
Meistras pats parinko. Kažkokia gera brangesnė. Sakę išorę darom brangesne gera ( balinto ąžuolo spalva), o vidų taupumo sumetimais iš pigesnės pataikėm. Kadangi meistru labai pasitikėjau ( visai mūsų giminei baldus gamina daug metų) tai į medžiagas nesikišau. rinkausi tik formas, išdėstymą ir spalvas.
o stalą tai mama seną atidavė tokį padėvėtą, bet naturalaus medžio kokybišką, tai atsirestauravau, nusišlifavau ir nusilakavau pati.

Grazu... tik man truputi per daug daiktu, baldu ir spalvu , truputi suspausta viskas, noretusi daugiau erdves ... blush2.gif
Kokia jusu kvadratura to viso kambario su salionu ?
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 08 17, 11:44)
Grazu...  tik man truputi per daug daiktu, baldu ir spalvu , truputi suspausta viskas, noretusi daugiau erdves ...  blush2.gif
Kokia jusu kvadratura to viso kambario su salionu ?

beveik 50 kvm
ten jau toks išplanavimas. Pirkom pastatytą, bet neįrengtą. toje pačioje patalpoje dar ir laiptai. Erdvės nėra daug, bet mums pakanka
spalvos realiai 2 ( smėlio ir šokolado) su savo atspalviais ( tik kėdės gavosi juodos, nors norėjau šokolado spalvos... ale viskas atsimušė į kainą). fotoaparatas šiek tiek spalvas iškraipė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 17 rugpjūčio 2012 - 10:50