Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Tahoe @ 2012 08 16, 17:42)
Kitas klausimukas - gal kuri esate dejusis zaliuzinio tipo dureles virtuveje?  ax.gif

Maciau, programelemis naudojates braizymo, gal reikia pabandyti atsisiusti, nebent ten paprastam vartotojui sudetinga bus isikirsti  g.gif

turejau bute tokias duris, jei gerai suprantu.. kur susilanksto.. nu nesuprantu isvis kas per nesamone... biggrin.gif nu nei nuo garso nei nuo kvapu... g.gif

dabar palepese tokios... smile.gif

nesudetinga ALNO... pagal matmenis is karto spintutes renkiesi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 08 16, 14:42)
Sveikos,

Ziuriu, faina temute cia pas jus  4u.gif

Gal kuri turite mansardine virtuve? Musu visas gyvenamasis plotas, iskaitant virtuve bus po dvislaicio stogo mansarda, tai mastome dabar visokius sprendimus kaip cia su tais baldais issidelioti. Visi baldai eis palei siena po stogu. Norejom sala daryti, kurioje katlente, kriaukle ir pan., bet visgi atsisakysim, matyt, tos minties, nes valgomojo stalas dar bus, tai per daug viskas sugrusta gautusi..

Kitas klausimukas - gal kuri esate dejusis zaliuzinio tipo dureles virtuveje?  ax.gif

Maciau, programelemis naudojates braizymo, gal reikia pabandyti atsisiusti, nebent ten paprastam vartotojui sudetinga bus isikirsti  g.gif



As naudojuosi mydeco labai paprasta, tiesiog ikeli savo namu planeli nuskanavus ir darai ka nori, keiti, dedi, trini vel darai ir labai didelis pasirinkimas visko, gali perziuret 3D formatu viska, smagi tokia.

Keletas pavyzdziu virtuve su valgomuoju:
http://www.facebook....9...e=3

cia su svetaine kartu:
http://www.facebook....5...e=3

cia su varstomomis durimis i kiema:
http://www.facebook....2...e=3

http://www.facebook....2...e=3




Atsakyti


QUOTE(Vaidillute @ 2012 08 16, 10:30)
man primena angliska arba amerikietiska klasika  g.gif



QUOTE(LolitCafe @ 2012 08 16, 10:33)
mamulka, man patiko virtuve, ypac spalvos  smile.gif



QUOTE(lauron @ 2012 08 16, 12:18)
mamulka,labai grazi ir skoninga jusu virtuve,klasika niekada neiseinanti is mados....


Aciukas uz pagyras aciuks.gif , smagu kad patiko 4u.gif



QUOTE(kristal @ 2012 08 16, 12:35)
Mamulka, o kokia/is ko ten susjungimo juostele stalvirsio ir sieneles? Prie krano yra tarpelis ar kils problemu kai suslaps?


Kampuciai panasiai kaip is akmens mases padaryti, jau siandien viska sutvarke iki pat galo padare meistras thumbup.gif , nes viska darem is akmens mases sviesiai kapucino spl. su smulkiais akmenukais kreminiais kad tiktu prie furnituros, nes nelabai kas buvop grazaus ir tinkamo prie furnituros is pasirinkymo, si tiko labiausiai

tai ir sienele ir stalvirsis is akmens mases
Atsakyti
va nufotografavau. fotiko batareikos į pabaigą tai kokybe nekokia
user posted image
user posted image
Ten kur laidas kabo tai bus stalviršio apšvietimas po spintele. Ir dar planuose yra tas vamzdis, kur kabinasi visokie samčiai ir lentynėlės

o čia vaizdas iš virtuvės į svetainę
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 16 rugpjūčio 2012 - 19:40
QUOTE(karapuzike @ 2012 08 16, 20:38)
va nufotografavau. fotiko batareikos į pabaigą tai kokybe nekokia

grazu man... kokia plokste virtuvinio? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(popcornas @ 2012 08 16, 20:28)
As naudojuosi mydeco labai paprasta, tiesiog ikeli savo namu planeli nuskanavus ir darai ka nori, keiti, dedi, trini vel darai ir labai didelis pasirinkimas visko, gali perziuret 3D formatu viska, smagi tokia.

bandziau... bet sunkiai randu reikiamas spinteles virtuvei... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 08 16, 17:42)
grazu man... kokia plokste virtuvinio?  ax.gif
Papildyta:

bandziau... bet sunkiai randu reikiamas spinteles virtuvei...  doh.gif



As virtuves dar nedaejau doh.gif bet kambariams tiek visko randu, kad kol isdestau isziurineju viska, tai laiko atima nerealiai!
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 08 16, 20:42)
grazu man... kokia plokste virtuvinio?  ax.gif

Meistras pats parinko. Kažkokia gera brangesnė. Sakę išorę darom brangesne gera ( balinto ąžuolo spalva), o vidų taupumo sumetimais iš pigesnės pataikėm. Kadangi meistru labai pasitikėjau ( visai mūsų giminei baldus gamina daug metų) tai į medžiagas nesikišau. rinkausi tik formas, išdėstymą ir spalvas.
o stalą tai mama seną atidavė tokį padėvėtą, bet naturalaus medžio kokybišką, tai atsirestauravau, nusišlifavau ir nusilakavau pati.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 16 rugpjūčio 2012 - 19:48
QUOTE(karapuzike @ 2012 08 16, 20:38)


Na va. O aš bijojau, kad kaip ta erdvė atrodys, nes dabar aidas lotuliukas.gif
O kas ten ant sienos tokio gražaus, neįžiūriu g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 08 16, 21:19)
Na va. O aš bijojau, kad kaip ta erdvė atrodys, nes dabar aidas lotuliukas.gif
O kas ten ant sienos tokio gražaus, neįžiūriu g.gif  blink.gif

viena siena ryškūs tapetai
va iš arčiau kaip jie atrodo Pačiupinus atrodo kaip barhatiniai. Senukuose pirkau.
Atsakyti
sveikutes, man tai tokia labai patinka user posted image
nezinote, pas mus kasnors gamina is tokiu medziagu?
Atsakyti
QUOTE(ajja @ 2012 08 17, 00:29)
sveikutes, man tai tokia labai patinka
nezinote, pas mus kasnors gamina is tokiu medziagu?


Cia fanera. Kazkuriam „Mano namai“ numeryje buvo visas interjeras su fanera padarytas. Aisku, ji kazkokia „pagerinta“, bet, manau, ne beda pagaminti ir is jos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 17 rugpjūčio 2012 - 07:26
QUOTE(karapuzike @ 2012 08 16, 20:38)
Ten kur laidas kabo tai bus stalviršio apšvietimas po spintele. Ir dar planuose yra tas vamzdis, kur kabinasi visokie samčiai ir lentynėlės

Tik jau nekabinkite to vamzdžio, chaosas bus didžiulis, juolab, kad virtuvė kartu su valgomuoju ir svetaine.
Pas mane namie nuo buvusiu šeimininkų liko virtuvinis su tuo vamzdžių, tai tik erzina, bet aš ant jo taip nieko ir nekabinu, nors mano virtuvė yra atskiroj erdvėj. Aišku čia skonio reikalas, bet jūsų virtuėj ir taip daug visko - spintelių skirtingų, buitinės technikos ir pan.
Atsakyti