Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Sveiki, na pagaliau ir as ateinu su savo virtuve, vakar tik baige irengineti ja tai dar kai kas nedadaryta , ikeliu foto , nesirinkau moderno stiliaus , nes nelabai tinka prie musu aplinkos, o isrinkau furtnitura pasendinto tipo , sviesia , sienele virs stalvirsio is akmens mases kaip ir stalvirsis , norejom daryti is stiklo su piesiniu bet labiausiai tiko si . I stala ir kedes neziurekite, nes cia dar is senesniu laiku, kaip tik dabar dairausi del stalo ir kedziu ....


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

nezinau foto nelabai kokybiskos, tai gal nelabai matosi , tos fakturos stalvirsio ir pacios plokstes sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulka10 @ 2012 08 16, 10:06)
Sveiki, na pagaliau

idomi tokia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulka10 @ 2012 08 16, 11:06)
Sveiki, na pagaliau ir as ateinu su savo virtuve

man primena angliska arba amerikietiska klasika g.gif
Atsakyti
mamulka, man patiko virtuve, ypac spalvos smile.gif
Atsakyti
mamulka,labai grazi ir skoninga jusu virtuve,klasika niekada neiseinanti is mados....
Atsakyti
Mamulka, o kokia/is ko ten susjungimo juostele stalvirsio ir sieneles? Prie krano yra tarpelis ar kils problemu kai suslaps?
Atsakyti
Labai graži mamulkos virtuvė wub.gif

Man teko laimė susikurti 2 virtuves. tai jau turiu patirties ką daryčiau trečioj ir ko nebedaryčiau biggrin.gif

* spintelės iki pat lubų labai pasiteisino, nes turiu daug vietos susidėti daiktams ir nereikia karts nuo karto lipti aukštai valyti dulkių
* Kad neapsisunkintų virtuvė, bet per stiklines dureles nesimatytų bardako ( kas pas mane neišvengiama) dėjau matinį stiklą ir gavos labai gerai
* Neįvertinau didelių stalčių privalumo ir taupumo sumetimais pasidariau kelias spinteles su durelėmis - kada nors kviesiuosi meistra ir prašysiu tas spinteles visgi perdaryti į stalčius doh.gif
* Niekada daugiau nebedėsiu tamsaus stalviršio - matosi kiekvienas lašiukas ir trupinukas. Nespėju valyti ir blizginti.

Dėl bendros erdvės... turim beveik 50kvm bendra erdvę virtuvė su svetaine. Gaminu tikrai daug. ir kepu ir verdu ir dar visokių "kvarabų" prisigalvoju. Nejaučiu jokio diskomforto ir tikrai neatskirinėčiau virtuvės nuo svetainės... vien malonumas bendrauti su visais sėdinčiais svetainėje ir tuo pačiu ruošti vaišes...

Reikės kada paieškoti normalių savo virtuvinio nuotraukų arba nufotografuoti... Nieko ypatingo, bet gal kam patiks idėjos
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2012 08 16, 14:36)
Labai graži mamulkos virtuvė  wub.gif

Man teko laimė susikurti 2 virtuves. tai jau turiu patirties ką daryčiau trečioj ir ko nebedaryčiau  biggrin.gif



Dėl bendros erdvės... turim beveik 50kvm bendra erdvę virtuvė su svetaine. Gaminu tikrai daug. ir kepu ir verdu ir dar visokių "kvarabų" prisigalvoju. Nejaučiu jokio diskomforto ir tikrai neatskirinėčiau virtuvės nuo svetainės... vien malonumas bendrauti su visais sėdinčiais svetainėje ir tuo pačiu ruošti vaišes...

Reikės kada paieškoti normalių savo virtuvinio nuotraukų arba nufotografuoti... Nieko ypatingo, bet gal kam patiks idėjos


thumbup.gif Laukiam foto, pas mane panaši erdvė 60 kv. Būtų labai įdomu pažiūrėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 08 16, 15:40)
thumbup.gif  Laukiam foto, pas mane panaši erdvė 60 kv. Būtų labai įdomu pažiūrėt blush2.gif


bigsmile.gif Ir man idomu pas mane 70 mkv bet kartu ir laipai joje bus.
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 08 16, 14:54)
bigsmile.gif Ir man idomu pas mane 70 mkv bet kartu ir laipai joje bus.

pas mane irgi laiptai yra kiauri su metaline laiptasija.
Vakare pafotografuosiu vaizdus, nes nuotraukų tai tik valgomojo stalo turiu, virtuvinio beveik ten net nesimato
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 16 rugpjūčio 2012 - 14:07
QUOTE(karapuzike @ 2012 08 16, 16:07)
pas mane irgi laiptai yra kiauri su metaline laiptasija.
Vakare pafotografuosiu vaizdus, nes nuotraukų tai tik valgomojo stalo turiu, virtuvinio beveik ten net nesimato

4u.gif lauksim
Atsakyti
Sveikos,

Ziuriu, faina temute cia pas jus 4u.gif

Gal kuri turite mansardine virtuve? Musu visas gyvenamasis plotas, iskaitant virtuve bus po dvislaicio stogo mansarda, tai mastome dabar visokius sprendimus kaip cia su tais baldais issidelioti. Visi baldai eis palei siena po stogu. Norejom sala daryti, kurioje katlente, kriaukle ir pan., bet visgi atsisakysim, matyt, tos minties, nes valgomojo stalas dar bus, tai per daug viskas sugrusta gautusi..

Kitas klausimukas - gal kuri esate dejusis zaliuzinio tipo dureles virtuveje? ax.gif

Maciau, programelemis naudojates braizymo, gal reikia pabandyti atsisiusti, nebent ten paprastam vartotojui sudetinga bus isikirsti g.gif
Atsakyti