Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

aš irgi už pusiau atvirą erdvę drinks_cheers.gif dabar kur įsireginėjam, tai nors ir ne patys statėmės, bet tas reikalas išspręstas mano požiūriu idealiai, nors į virtuvę įėjimas iš svetainės, bet ne durimis, o siena atskirta su užsisukimu, ir sėdint svetainės minkštų baldų dalyje visai nematai virtuvės, ir dar išėjimas į terasą padarytas toje dalyje kur susijungia virtuvė su svetaine, tai nereikia per visą svetainę indų nešti thumbup.gif šiaip toks virtuvės atskyrimas man buvo vienas net iš pagrindinių kriterijų ieškant pirkti...
Atsakyti
merginos, paziurekit mano virtuve....jusu nuomone?

mikrobange paslepta is kaires 3 stalcius is apacios. indaplove is desines po kriaukles. Kampe vieta arbatinukui ir kavos aparatui. Po kriaukles vieta ruosimui. Po kaitlentes dar nesugalvojau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 14 rugpjūčio 2012 - 14:41
labai didele nuotrauka idejai... unsure.gif

Asmeniskai AS turbut nedaryciau tu siauru spinteliu (ranksluostines?) is abieju orkaites pusiu.
Turbut ir ta kabancia nuleisciau ant zemes... g.gif
dar sulygiuociau antro stalciaus virsu su darbastaliu..
o siaip gal nieko, tik man butu mazai stalciu.. man jie labai patogu smile.gif aisku, kai maza virtuvele nieko neisein isspaust, nes pagrinde buitine technika sudeta...
o kas kampe apacioj bus? kargo koks jei telpa? g.gif

Beje ta kabanti kokio gylio..?. kaip virsutines spinteles?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 14 rugpjūčio 2012 - 13:40
QUOTE(Google @ 2012 08 14, 13:37)
labai didele nuotrauka idejai...  unsure.gif

Asmeniskai AS turbut nedaryciau tu siauru spinteliu (ranksluostines?) is abieju orkaites pusiu.
Turbut ir ta kabancia nuleisciau ant zemes...  g.gif
dar sulygiuociau antro stalciaus virsu su darbastaliu..
o siaip gal nieko, tik man butu mazai stalciu.. man jie labai patogu  smile.gif aisku, kai maza virtuvele nieko neisein isspaust, nes pagrinde buitine technika sudeta...
o kas kampe apacioj bus?  kargo koks jei telpa?  g.gif

Beje ta kabanti kokio gylio..?. kaip virsutines spinteles?

atsiprasau blush2.gif as pirma karta.
dabar as neturiu vietos rakslosciui, ir cia siaubas, visada betvarke, nera jam pastovios vietos. Arciau kriaukles rankslosciams o apacioj valymo priemonems bus. O is kitos puses alejus ir t.t.
Jeigu nuleisti kabancia, nebus nestandartinio vaizdo )))) taip idomiau )))). Taip, kaip virsutines.
Stalciu 2 vnt pakabinamu ir prie pat saldytuvo dar 3. tik durele viena smile.gif
Kampe apacioj karusele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dionka: 14 rugpjūčio 2012 - 14:03
QUOTE(dionka @ 2012 08 14, 14:28)
merginos, paziurekit mano virtuve....jusu nuomone?

mikrobange paslepta is kaires 3 stalcius is apacios. indaplove is desines po kriaukles. Kampe vieta arbatinukui ir kavos aparatui.
Po kriaukles vieta ruosimui.
Po kaitlentes dar nesugalvojau smile.gif

Sumažinau nuotraukytę , nes aname poste bus ištrinta unsure.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 08 14, 14:02)
Sumažinau nuotraukytę , nes aname poste bus ištrinta  unsure.gif

user posted image

aciu labai thumb_yello.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal patartumet kaip virtuvej statyti baldus?
Galvojam apatiniam kairiajam kampe, bet nesinori, kad iejus (apacioj durys), baldai sudarytu koridoriaus ispudi, nes prie iejimo tinkamiausia atrodo vieta saldytuvui. Kanalizacija ir vanduo palei kaire siena. ACiu smile.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=IevaZ,2012 08 14, 17:31]
Sveikos 4u.gif
Gal patartumet kaip virtuvej statyti baldus?
Galvojam apatiniam kairiajam kampe, bet nesinori, kad iejus (apacioj durys), baldai sudarytu koridoriaus ispudi, nes prie iejimo tinkamiausia atrodo vieta saldytuvui. Kanalizacija ir vanduo palei kaire siena. ACiu smile.gif

Kad nebutu koridoriaus ispudzio as rekomeduociau nedidele salele padaryti viduryje, kadangi vietos turite tikrai pakankamai mirksiukas.gif ir tuomet drasiai galesite visus baldus sustatyti kairiajame kampe, kadangi paprasciausiai bus, jei ten vanduo bei kanalizacija smile.gif be to nebutina bus nukabineti sienos spintelemis, kadangi saleleje taip pat galesite susideti daiktus, o is kitos puses tiesiog pastatyti keleta a la baro kedziu mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, kurios braizo planiukus su ALNO Kitchen Planner, gal patarsit kur ieskoti vitrininiu langu programelej? Nerandu tokiu, gal zinot kaip pasidaryti? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyde1 @ 2012 08 14, 11:07)
Jei nenorite vizualiai sumažinti erdvės, galbūt išgelbėtų stiklo pertvara?
,
nepavyks, nėra kaip, labai gaila, bet ne.... schmoll.gif toks projektas buvo sugalvotas, kad niekaip tos virtuvės neatskirsi...prie vienos sienos ir tik taip, langas vienas bendrai erdvei jei būtų kitaip dar galima būtų ką nors sugalvoti....
Atsakyti
Aš esu už atskirą arba pusiau atskirą virtuvę. Turėjau be jokių sienų, labai kvapai eidavo į kambarius. O jei išeini iš namų, tai jaučiai kaip "kvepi" blynais.

Šiuo metu darome virtuvę, ji bus tik su durimis, atskira.
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2012 08 14, 09:55)
mes kol kas tik ruošiamės kraustytis į butą  su bendra svetainės-virtuvės erdve...pasirinkimo neturėjome, dabar kai stato naujus namus, dažniausia taip būna arba jei būna atskira virtuvė tai kaina neįkandama..... ta bendra erdvė yra didelis mano galvos skausmas, esu pratusi turėti atskirą virtuvę, niekada nenorėjau bendros erdvės tai ir nemiegu naktimis, kaip čia bus...kvapai, tvarka ir kiti dalykai.... doh.gif gaminu daug...kažkaip labai daug nerimo dėl to verysad.gif


Mes dabar gyvename,kai virtuve kartu su svetaine. Netrukus kelsimes i nauja buta,ten taip pat bus.Nematau nieko blogo, man tik pliusai, ypac kai yra vaikai nedideli. Juk norisi buti kartu, susitempia visus zaislus, tai siuo atveju tik geriau, nes juos matai, daugiau erdves. O kai ateina sveciai, moteris dazniausiai puse laiko praleidzia virtuvej. Dziaugiuosi, kad tada , nors ir budama virtuveje galiu bendrauti, matyti draugus.
Atsakyti