Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Paslaptele @ 2012 08 13, 17:57)
na virtuvė būtų šalia svetainės. Planavom daryti 2 įėjimus - iš koridoriaus ir iš svetainės. Kol nėra pertvarų, tai galiu dar pasiplanuoti. Pvz daryti tik 1 įėjimą iš koridoriaus arba iš svetainės. Bet iš svetainės man atrodo nelogiška  g.gif
Didelei virtuvei, deja, neturim tokio ploto, kadangi namas nėra didelis (greičiau tik bėgt iš buto  biggrin.gif ) tai virtuvė bus kokių 11-12 kv. jei ji bus uždara.
Papildyta:

O bulvinius blynus dažnai kepi? biggrin.gif Aš kai kepu, įsijungiu gartraukį ir dar visų kambarių duris uždarau, kitaip  doh.gif  jau nekalbu apie kepamą žuvį  doh.gif užtat man toks klausimas natūraliai ir iškilo ar bendrą erdvę daryt, ar atskirai  doh.gif
Aišku, 1 iš bendros erdvės pliusų - mažiau išlaidų  thumbup.gif

Kepu tuos blynus, bet niekas man nesmirdi blink.gif Žuvį tai retai kepu labai, nemėgėjai mes. Nebent lašišą ir tą orkaitėj blush2.gif
O pinigų ant tos vienos ar dviejų sienų ne kažką sutaupysi, tuo labiau, kad ir gartraukio jau galingesnio reiks, o tai irgi kainuoja.
Čia visiems nusispręst, bet aš tik už bendrą.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 08 13, 18:02)
Kepu tuos blynus, bet niekas man nesmirdi blink.gif Žuvį tai retai kepu labai, nemėgėjai mes. Nebent lašišą ir tą orkaitėj blush2.gif
O pinigų ant tos vienos ar dviejų sienų ne kažką sutaupysi, tuo labiau, kad ir gartraukio jau galingesnio reiks, o tai irgi kainuoja.
Čia visiems nusispręst, bet aš tik už bendrą.

Nu ne, nesmirdi, bet pridūmina doh.gif o tie dūmai įsigeria ir į drabužius, ir į baldus doh.gif
Čia pas savo mamą aš kai kepu. Jos virtuvė tokioj kaip nišoj bet be durų ji, tai bėda.

O šiaip ačiū už nuomonę, man ji labai svarbi 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 08 11, 15:12)
Bet statant staliuka prie lango tik breziny graziai atrodo. Jei gerai pamenu ten yra tik 2,2 ar 2,4 m plocio.

Maisote ax.gif lango plotis virtuveje yra 2.2 m, o virtuves plotis ties langu yra ~3.40 m. o ties spintomis ir beveik 4 m susidaro smile.gif nera jau tokia ir miniatiurine ta virtuve. O ilgis 3.20 m
Mano ikeltam brezinuke ne visi ismatavimai pilnai teisingi. Statant kitaip gavosi smile.gif
Uztat parasiau....
QUOTE(Vaidillute @ 2012 08 13, 17:36)
Sveika,
As tai patarciau neuzdaryti virtuves i atskira isvis kampa, manau geriausiai pusiau atvira erdve, tarkim kad virtuve kaip ir pereinama zona o svetaine toliau gale namo su dideliu langu iki zemes iseiti i teras ar kiema. Virtuves nepamazinkit, ir butinai pasidarykit bent jau pusryciu zona atsisesti ramiai uzkasti, nes nevisada bus patogu lakstyti prie didelio valgomojo stalo.

Man irgi atrodo patogiau tureti pusiau uzdara virtuve (galima slankiojancios sistemos ar pan.), nes ne visi kepiniai skleidzia gera kvapa (zuvis, kopustai). Dar pvz as nemegstu kai sveciai stebi kaip as gaminu, jauciuosi kaip per egzamina tada tongue.gif
O svetaines stalas turi buti patogioje erdveje, kur galetu visi patogiai susesti, vaikscioti, iseiti i terasa... Bet is virtuves turetu buti patogus ir tiesus priejimas prie valgomojo stalo, na stalas max 2.5m nuo virtuves.
Vat ir as labai noreciau tos mazytes pusryciu zonos, bet kaip jai vieta atrasti mano virtuveje doh.gif

fukse esu Jums be galo dekinga uz visus brezinukus! aciuks.gif aciuks.gif
Bandysiu kazkaip deliotis ir spresti sita reikala doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 13 rugpjūčio 2012 - 18:00
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 08 13, 17:02)
Kepu tuos blynus, bet niekas man nesmirdi blink.gif Žuvį tai retai kepu labai, nemėgėjai mes. Nebent lašišą ir tą orkaitėj blush2.gif
O pinigų ant tos vienos ar dviejų sienų ne kažką sutaupysi, tuo labiau, kad ir gartraukio jau galingesnio reiks, o tai irgi kainuoja.
Čia visiems nusispręst, bet aš tik už bendrą.


Panasu, kad nekepete pyragu su uogienemis ir uogiene nepradejo laseti ant orkaites...

Va tada uzdarai virtuve, atidarai langa, ijungi gartrauki ir eini ziureti TV, nes i virtuve ieiti gali tik „ant keliu“ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 08 13, 20:53)
Panasu, kad nekepete pyragu su uogienemis ir uogiene nepradejo laseti ant orkaites...

Va tada uzdarai virtuve, atidarai langa, ijungi gartrauki ir eini ziureti TV, nes i virtuve ieiti gali tik „ant keliu“ biggrin.gif


Na, nesakau, kad nepasitaiko dūmų ar kokių avarijų. Bet tada užsidaryt galii kitam kambary ir tv žiūrėt. Na, čia gal tiems nelabai, kas tik virtuvę ir tą kambarį teturi. Visvien aš tik už bendrą erdvę. Apie 10 m. taip gyvenu ir nieko nekeisčiau schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.... vis seku jusu tema... jusu nuomones patarimus...
norejau paklausti o visos kurios daretes blizgia virtuve daretes is dazytos plokstes??? Gal kas daretes is paprastos blizgios plokstes? noreciau komentaru!?




Neatsimenu kuriai merginai virtuves brokas buvo? dazyta plokste atsilupinejo.... neatsimenu jos niko smile.gif kaip Jums baigesi su ta virtuve... ar gamintojai prisieme atsakomybe????
Atsakyti
Mano svajoniu pusryciu staliukas, kuris turetu stoveti virtuveje (jei tilps rolleyes.gif )
user posted image
Atsakyti

Sveikos, ar kas uzsakinejot virtuves baltus is vokieciu Nolte? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2012 08 13, 22:34)
Mano svajoniu pusryciu staliukas, kuris turetu stoveti virtuveje (jei tilps  rolleyes.gif )
http://www.namudizai.../image_0314.jpg

mano irgi smile.gif smile.gif smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 08 13, 21:40)
Na, nesakau, kad nepasitaiko dūmų ar kokių avarijų. Bet tada užsidaryt galii kitam kambary ir tv žiūrėt. Na, čia gal tiems nelabai, kas tik virtuvę ir tą kambarį teturi. Visvien aš tik už bendrą erdvę. Apie 10 m. taip gyvenu ir nieko nekeisčiau schmoll.gif

mes kol kas tik ruošiamės kraustytis į butą su bendra svetainės-virtuvės erdve...pasirinkimo neturėjome, dabar kai stato naujus namus, dažniausia taip būna arba jei būna atskira virtuvė tai kaina neįkandama..... ta bendra erdvė yra didelis mano galvos skausmas, esu pratusi turėti atskirą virtuvę, niekada nenorėjau bendros erdvės tai ir nemiegu naktimis, kaip čia bus...kvapai, tvarka ir kiti dalykai.... doh.gif gaminu daug...kažkaip labai daug nerimo dėl to verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptele @ 2012 08 13, 18:57)
na virtuvė būtų šalia svetainės. Planavom daryti 2 įėjimus - iš koridoriaus ir iš svetainės. Kol nėra pertvarų, tai galiu dar pasiplanuoti. Pvz daryti tik 1 įėjimą iš koridoriaus arba iš svetainės. Bet iš svetainės man atrodo nelogiška  g.gif
Didelei virtuvei, deja, neturim tokio ploto, kadangi namas nėra didelis (greičiau tik bėgt iš buto  biggrin.gif ) tai virtuvė bus kokių 11-12 kv. jei ji bus uždara.
Papildyta:

O bulvinius blynus dažnai kepi? biggrin.gif Aš kai kepu, įsijungiu gartraukį ir dar visų kambarių duris uždarau, kitaip  doh.gif  jau nekalbu apie kepamą žuvį  doh.gif užtat man toks klausimas natūraliai ir iškilo ar bendrą erdvę daryt, ar atskirai  doh.gif
Aišku, 1 iš bendros erdvės pliusų - mažiau išlaidų  thumbup.gif

Na as vistiek uz pusiau atvira erdve ypac kai virtuvei skirta 11-12 kv , tai jeigu ja uzdaryti tarp sienu tai ten labai jau maza erdve gaunas, o gartraukiu yra galingu mirksiukas.gif nepasklis kvapai po visa nama.
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2012 08 14, 09:55)
mes kol kas tik ruošiamės kraustytis į butą  su bendra svetainės-virtuvės erdve...pasirinkimo neturėjome, dabar kai stato naujus namus, dažniausia taip būna arba jei būna atskira virtuvė tai kaina neįkandama..... ta bendra erdvė yra didelis mano galvos skausmas, esu pratusi turėti atskirą virtuvę, niekada nenorėjau bendros erdvės tai ir nemiegu naktimis, kaip čia bus...kvapai, tvarka ir kiti dalykai.... doh.gif gaminu daug...kažkaip labai daug nerimo dėl to verysad.gif

Jei nenorite vizualiai sumažinti erdvės, galbūt išgelbėtų stiklo pertvara?
Atsakyti