Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(fukse @ 2012 08 10, 22:31)
Šiuo variantu darbastalio lieka 2,1m, jei viryklė ir plautuvė po 60cm:

http://i40.fastpic.r...dd14e486610.jpg



Jei sitam variante sukeisti virykle su kriaukle, tai gaunasi normalus trikampis. Tie uzsukti kampai man atrodo tik erdve suvalgo, o darbastalio prie kurio galima normaliai prieiti nepadaugeja. Nisa, kurioje labai graziai pasislepia saldytuvas ir dideles spintos naudoti stalo pastatymui man neatrodo labai puiki mintis g.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 08 11, 12:12)
Visuose variantuose man labai "trukdo", kad plautuve yra tuoliausiai nuo saldytuvo. Gaminant labai jau prisilakstysi.

O ko ten lakstyti- pasiėmei viską ko reikia ir dirbi, juolab, kad virtuvė ne 50m2 dydžio. Mano šaldytuvas šiuo metu išvis koridoriuje stovi, bet nei nusilastau nei ką...
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 08 11, 12:23)
Jei sitam variante sukeisti virykle su kriaukle, tai gaunasi normalus trikampis. Tie uzsukti kampai man atrodo tik erdve suvalgo, o darbastalio prie kurio galima normaliai prieiti nepadaugeja. Nisa, kurioje labai graziai pasislepia saldytuvas ir dideles spintos naudoti stalo pastatymui man neatrodo labai puiki mintis  g.gif


Bet statant staliuka prie lango tik breziny graziai atrodo. Jei gerai pamenu ten yra tik 2,2 ar 2,4 m plocio. Jei staliukas 90 cm diametro plius dvi kedes. Tai sedesi tikrai jau prie spynteliu. Juk reik ir vietos atsisedimui.
As kogero isvis vengciau dideliu spyntu tokioj virtuvej. Ar neatrodys prislegenciai jos. Nu aisku, priklauso ir nuo pasirinktu pavirsiu ir spalvu.

Jei yra galimybe, as susiklijuociau su dazytojo juostele ir laikrasciu ar popieriu ant grindu toj patalpoj "spynteles", "stalus" ir "kedes". Iskarto pasimatys ar iseina kas ar ne. Cia as taip dariau, kaikuriose namu kritinese vietose. Man labai padejo thumbup.gif .

QUOTE(rasiux- @ 2012 08 11, 12:41)
O ko ten lakstyti- pasiėmei viską ko reikia ir dirbi, juolab, kad virtuvė ne 50m2 dydžio. Mano šaldytuvas šiuo metu išvis koridoriuje stovi, bet nei nusilastau nei ką...


Nu taip mastant, galima saldytuva ir rusy pasideti. biggrin.gif Dar ir naudos bus, nes energijos pataupai thumbup.gif , ir kaloriju padegini ir nestoreji thumbup.gif .
Atsakyti
o saldytuvas gerai taip prie lango? normaliai atsidarys... sako apskritai prie lango nelabai gerai jokia buitine technika



QUOTE(Zaliawarle @ 2012 08 10, 12:23)
Planuoju virtuvės remontą. Kaip jums toks spintelių išdėstymas? Kokių patarimų/pastebėjimų turite?
http://public.fotki....e/untitled.html

Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 08 11, 14:12)
Bet statant staliuka prie lango tik breziny graziai atrodo. Jei gerai pamenu ten yra tik 2,2 ar 2,4 m plocio. Jei staliukas 90 cm diametro plius dvi kedes. Tai sedesi tikrai jau prie spynteliu. Juk reik ir vietos atsisedimui.
As kogero isvis vengciau dideliu spyntu tokioj virtuvej. Ar neatrodys prislegenciai jos. Nu aisku, priklauso ir nuo pasirinktu pavirsiu ir spalvu.

Jei yra galimybe, as susiklijuociau su dazytojo juostele ir laikrasciu ar popieriu ant grindu toj patalpoj "spynteles", "stalus" ir "kedes". Iskarto pasimatys ar iseina kas ar ne. Cia as taip dariau, kaikuriose namu kritinese vietose. Man labai padejo thumbup.gif .
Nu taip mastant, galima saldytuva ir rusy pasideti.  biggrin.gif  Dar ir naudos bus, nes energijos pataupai thumbup.gif , ir kaloriju padegini ir nestoreji thumbup.gif .


Del virtuves ismatavimu, tai gerai neapziurejau, cia jau virtuves seimininkei reiktu matuotis kokio dydzio stalas telpa ir kas patogu.
Jei vietos mazai, dar galima uzsukti stalvirsi prie lango ir pastatyti grazias kedutes, tai kavai atsigerti ziurint per langa butu pats tas smile.gif

As vaiku kambari planuodama ant grindu su kreida paisiau, lengviau nei karpyti ir klijuoti, nepatiko isvalei ir vel braizai biggrin.gif

Del saldytuvo - jei virtuves plotis tik apie trys metrai, tai ji galima i bet kuri kampa kist, vis tiek tik pora zingsniu iki jo tebus g.gif
Atsakyti
Mano mama tai turi mažą virtuvę. Ji pirko šį
user posted image
Jis aišku nebrangus, bet kaip už tokią kaina (760,00 Lt), tai visai normaliai atrodo ir jau trečius metus tarnauja.
Atsakyti
QUOTE(mikcia @ 2012 07 04, 15:07)
kiek skaičiau seną temą, tai neradau jokių atsiliepimų apie pačius baldininkus g.gif  nes atskiros tokios temos kaip ir neradau... bet gal atsiras galinčių padėt? gal kuri galit parekomenduot baldininkus (virtuvės baldams) Vilniuje? blush2.gif  ir dar, kokia kaina būtų normali (nei per brangu, nei per pigu) už bėginį metrą? g.gif bent jau orientaciniai... realu yra kažin normalią kokybę gaut už 1000-1100 Lt/m? g.gif

Mano 1 draugas daro baldus. Mano tėvam darė virtuvę, mama patenkinta smile.gif

O šiaip... Labas visoms 4u.gif

Mes šiuo metu dar žaliam procese - jau į pabaigą pamatai. Tačiau turiu dar šiokių tokių dvejonių. Kadangi mums namo projektą darė mano draugė, tai ji padarė pirminį variantą, kad gautumėm leidimą statyboms ir sakė, kad išorė svarbu kad neišeitų iš "rėmų", vidų mes bet kada galėsime koreguoti. Taigi... Virtuvė.... Gal galite pasidalinti mintimis - bendra virtuvė su svetaine ar vis dėlto atskira??

Tikiusi į temą aš čia įsipaišiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptele @ 2012 08 13, 16:22)

Mes šiuo metu dar žaliam procese - jau į pabaigą pamatai. Tačiau turiu dar šiokių tokių dvejonių. Kadangi mums namo projektą darė mano draugė, tai ji padarė pirminį variantą, kad gautumėm leidimą statyboms ir sakė, kad išorė svarbu kad neišeitų iš "rėmų", vidų mes bet kada galėsime koreguoti. Taigi... Virtuvė.... Gal galite pasidalinti mintimis - bendra virtuvė su svetaine ar vis dėlto atskira??


Asmeniskai as esu uz atskira erdve. Jeigu nezinote, darykite taip, kad galetumete imontuoti sustumiama (sulankstoma) pertvara (stikline/medine ar pan.).

pvz:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Paslaptele @ 2012 08 13, 18:22)

O šiaip... Labas visoms  4u.gif

Mes šiuo metu dar žaliam procese - jau į pabaigą pamatai. Tačiau turiu dar šiokių tokių dvejonių. Kadangi mums namo projektą darė mano draugė, tai ji padarė pirminį variantą, kad gautumėm leidimą statyboms ir sakė, kad išorė svarbu kad neišeitų iš "rėmų", vidų mes bet kada galėsime koreguoti. Taigi... Virtuvė.... Gal galite pasidalinti mintimis - bendra virtuvė su svetaine ar vis dėlto atskira??

Tikiusi į temą aš čia įsipaišiau  doh.gif

Sveika,
As tai patarciau neuzdaryti virtuves i atskira isvis kampa, manau geriausiai pusiau atvira erdve, tarkim kad virtuve kaip ir pereinama zona o svetaine toliau gale namo su dideliu langu iki zemes iseiti i teras ar kiema. Virtuves nepamazinkit, ir butinai pasidarykit bent jau pusryciu zona atsisesti ramiai uzkasti, nes nevisada bus patogu lakstyti prie didelio valgomojo stalo. Jei turesite zidini butu gerai kad jis matytusi is valgomojo ir svetaines taip pat.
Virtuvei minimum pagal mane reikia apie 20m kv.
sekmes planuojant ir irengiant. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 08 13, 17:26)
Asmeniskai as esu uz atskira erdve. Jeigu nezinote, darykite taip, kad galetumete imontuoti sustumiama (sulankstoma) pertvara (stikline/medine ar pan.).

pvz:


Buvo ir man tokia mintis šovusi. Idėja thumbup.gif Aš šiaip irgi apie atskirą virtuvę galvoju, vis dėlto gaminamo maisto kvapas bendroj erdvėj. g.gif Bet labai įdomu kitų nuomonę išklausyti, vistiek jau patirtim galit pasidalinti, galbūt mano įsitikinimai nėra teisingi unsure.gif


Atsakyti
QUOTE(Paslaptele @ 2012 08 13, 17:37)
Buvo ir man tokia mintis šovusi. Idėja  thumbup.gif  Aš šiaip irgi apie atskirą virtuvę galvoju, vis dėlto gaminamo maisto kvapas bendroj erdvėj.  g.gif  Bet labai įdomu kitų nuomonę išklausyti, vistiek jau patirtim galit pasidalinti, galbūt mano įsitikinimai nėra teisingi  unsure.gif


Bendra erdve naudojuosi ne vienus metus ir naujame name ji bendra bus. Jokių problemų nematau. Ir maisto kvapas netrukdo, gi ne smarvė lotuliukas.gif Aš tik už bendrą, nes, kaip prisimenu, jausdavausi lyg izoliuota. Visi kokį teliką žiūri ar šiaip šnekučiuojasi, o aš kaip pelenė viena. Na, nebent kažkokia sienelę, lyg pusiau pridengiančia. Pliusas dar vienas, tada virtuvėje visada tvarka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 08 13, 17:36)
Sveika,
As tai patarciau neuzdaryti virtuves i atskira isvis kampa, manau geriausiai pusiau atvira erdve, tarkim kad virtuve kaip ir pereinama zona o svetaine toliau gale namo su dideliu langu iki zemes iseiti i teras ar kiema. Virtuves nepamazinkit, ir butinai pasidarykit bent jau pusryciu zona atsisesti ramiai uzkasti, nes nevisada bus patogu lakstyti prie didelio valgomojo stalo. Jei turesite zidini butu gerai kad jis matytusi is valgomojo ir svetaines taip pat.
Virtuvei minimum pagal mane reikia apie 20m kv.
sekmes planuojant ir irengiant.  4u.gif

na virtuvė būtų šalia svetainės. Planavom daryti 2 įėjimus - iš koridoriaus ir iš svetainės. Kol nėra pertvarų, tai galiu dar pasiplanuoti. Pvz daryti tik 1 įėjimą iš koridoriaus arba iš svetainės. Bet iš svetainės man atrodo nelogiška g.gif
Didelei virtuvei, deja, neturim tokio ploto, kadangi namas nėra didelis (greičiau tik bėgt iš buto biggrin.gif ) tai virtuvė bus kokių 11-12 kv. jei ji bus uždara.
Papildyta:
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 08 13, 17:45)
Bendra erdve naudojuosi ne vienus metus ir naujame name ji bendra bus. Jokių problemų nematau. Ir maisto kvapas netrukdo, gi ne smarvė lotuliukas.gif  Aš tik už bendrą, nes, kaip prisimenu, jausdavausi lyg izoliuota. Visi kokį teliką žiūri ar šiaip šnekučiuojasi, o aš kaip pelenė viena. Na, nebent kažkokia sienelę, lyg pusiau pridengiančia. Pliusas dar vienas, tada virtuvėje visada tvarka thumbup.gif

O bulvinius blynus dažnai kepi? biggrin.gif Aš kai kepu, įsijungiu gartraukį ir dar visų kambarių duris uždarau, kitaip doh.gif jau nekalbu apie kepamą žuvį doh.gif užtat man toks klausimas natūraliai ir iškilo ar bendrą erdvę daryt, ar atskirai doh.gif
Aišku, 1 iš bendros erdvės pliusų - mažiau išlaidų thumbup.gif
Atsakyti