Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(fukse @ 2012 08 09, 17:05)
Įmetu pasižiūrėjimui su apvaliu 90cm staliuku, bet kartoju, kad aš taip nedaryčiau, nes man virtuvėje darbo zona turi būti laisva  smile.gif

user posted image

O kaip manote jei nedaryti tos nuo lango is desnes uzsuktos spinteles ir pratesti siena lenktai panaikinus viena nisoje esancia spinta? Gal tada staliukas labiau ten glaustusi ir ne taip maisytu...
Orkaite kelciau i auksta spinta i virsu prie kaires sienos.
Nezinau ar suprantamai cia savo mintis destau blush2.gif

QUOTE(jblmami @ 2012 08 09, 22:05)
Is principo labai neblogas variantas. 
O po langu pakankamai aukscio spintelems?

As ir daug gaminu ir viena. Na kartais merginos padeda. Bet as saldikli specialiai i rusi pasistaciau. Nes taip sutaupoma ir energija. Virsuj( virtuvej smile.gif ) turiu tik nedidele kamera dideliame saldytuve. Bet man visokiom saldytom zolem, ledam, bulkutem puikiausiai uztenka.

Po langu yra aukscio palikta tiek,kad stalvirsis bus ir palange.
Taip, mano panos irgi kartais isisuka i virtuve tongue.gif
Na, cia dar reikes pasukti galva kur ta saldikli geriau ikisti reikes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 10 rugpjūčio 2012 - 14:17
Turiu klausima del FRANKE plautuves:

Siandien jau buvau susiruosus pirkti FRANKE plautuve (ta apvalia, ROG 610-41) , taciau iskilo klausimas ja pamacius: skyle maisytuvui jose visose jau padaryta? Skaiciau internete, kad plautuve buna be skyliu, kad patiems reikia issimust... g.gif
Pardavejas sake, kad dabar visad sitame modelyje daro skyles, bet beda mano atveju tokia, kad skyle desineje puseje, o man maisytuvo reikia butent kaireje doh.gif
Ta plautuve buvo su paprastu ventiliu, tai gal jei imciau su ekscentriniu problema issisprestu - vietoje ventilio rankeneles, kuri buna kaireje, istatyciau maisytuva, o ta rankenele perkelciau i desine puse. Imanoma? g.gif

Buciau labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 10 rugpjūčio 2012 - 16:51
Gal turite patarimu kur uzsisakyneti virtuves baldus? Pagal ka rinktis? Beginio metro kaina ar kitus dalykus pasairenkant kur darytis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mickus: 10 rugpjūčio 2012 - 20:17
QUOTE(kristal @ 2012 08 10, 15:14)
O kaip manote jei nedaryti tos nuo lango is desnes uzsuktos spinteles ir pratesti siena lenktai panaikinus viena nisoje esancia spinta? Gal tada staliukas labiau ten glaustusi ir ne taip maisytu...
Orkaite kelciau i auksta spinta i virsu prie kaires sienos.
Lenktų sienų aš iš viso nemėgėja schmoll.gif
Bet įmetu kaip atrodytų jūsų pageidaujamas variantas(jei teisingai jus supratau), pagal mane, tai pasinaikina daug reikalingų susidėjimui vietų, o vaizdas nei šis, nei tas unsure.gif
p.s. jūsų virtuvėje netinka apvalus stalas pagal mane, o tik kažkur priglaustas prie sienos, zoną dšn pusėje aš atiduočiau šaldytuvo ir spintų su orkaite ir mikrobange blokui.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 08 10, 22:11)
p.s. jūsų virtuvėje netinka apvalus stalas pagal mane, o tik kažkur priglaustas prie sienos, zoną dšn pusėje aš atiduočiau šaldytuvo ir spintų su orkaite ir mikrobange blokui.

O as taip svaigau apie maza balta apvalu staliuka... Nezinau ka daryti g.gif gal reikes kazko nediduko kvadratinio tada g.gif arba teks kitems pastoveti, jei as gaminsiu ir nores paplepeti kokia drauge tongue.gif

Tikras galvosukis kaip ta virtuve issiplanuoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 10 rugpjūčio 2012 - 22:02
Jei svajojat apie staliuka ar neuztektu pv tiesios virtuves su ukinem spintom, ar butina ja sukti palei langa? g.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 08 10, 22:59)
Jei svajojat apie staliuka ar neuztektu pv tiesios virtuves su ukinem spintom, ar butina ja sukti palei langa?  g.gif


Taip, imanoma, bet tokiu atveju idejus kriaukle beveik nebelieka darbastalio unsure.gif ir vel negerai...
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2012 08 10, 23:04)
Taip, imanoma, bet tokiu atveju idejus kriaukle beveik nebelieka darbastalio  unsure.gif  ir vel negerai...


Na, aš šiuo momentu darbastalio irgi didelio neturiu. Kažkokių didelių problemų nekyla, nebent mėgstat apsikrauti. lotuliukas.gif O Jums dar ir staliukas prie pat būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane 3 m tokios virtuves, tai darbastalio pakanka man valgiui gaminti. Truktu nebent jei dar uzsimanyciau kokios papildomos technikos nuolat laikomos ant darbastalio (ten jau stovi duonkepe, sulciaspaude or virdulys). Ukines spintos susidejimo klausima irgi puikiai sprendzia. O va tokiu atveju pati virtuve mana trodo erdviausiai ir graziausiai gautusi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2012 08 10, 23:04)
Taip, imanoma, bet tokiu atveju idejus kriaukle beveik nebelieka darbastalio  unsure.gif  ir vel negerai...
Šiuo variantu darbastalio lieka 2,6+1,2m, jei viryklė ir plautuvė po 60cm:
user posted image

Šiuo variantu darbastalio lieka 2,1m, jei viryklė ir plautuvė po 60cm:

user posted image

Dar įmanomas toks variantas, užsukant po 60cm:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 10 rugpjūčio 2012 - 22:53
Dar galimi tokie variantai, priklausomai nuo norimo darbastalio ploto ir spintų kiekio;

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 08 10, 22:09)
Na, aš šiuo momentu darbastalio irgi didelio neturiu. Kažkokių didelių problemų nekyla, nebent mėgstat apsikrauti. lotuliukas.gif  O Jums dar ir staliukas prie pat būtų mirksiukas.gif


Manau ne nuo apsikrovimo priklauso. O nuo gaminimo intensyvumo. Turiu du darbastalius 3m( jame 60cm plautuve) ir 2,4 m(jame 90 cm virykle) . Stovi tik mazyte radio, tosteris, virdulys ir mazytis kavos aparatas. Bet kai pradedu kepti, virti. Tai kartais man ir tokio darbastalio nebeuztenka lotuliukas.gif

QUOTE(fukse @ 2012 08 10, 22:31)
Šiuo variantu darbastalio lieka 2,6+1,2m, jei viryklė ir plautuvė po 60cm:
user posted image

Šiuo variantu darbastalio lieka 2,1m, jei viryklė ir plautuvė po 60cm:

user posted image

Dar įmanomas toks variantas, užsukant po 60cm:

user posted image



QUOTE(fukse @ 2012 08 11, 09:58)
Dar galimi tokie variantai, priklausomai nuo norimo darbastalio ploto ir spintų kiekio;

user posted image

user posted image

Visuose variantuose man labai "trukdo", kad plautuve yra tuoliausiai nuo saldytuvo. Gaminant labai jau prisilakstysi.
O nisoj apvalus staliukas man nesiziuri schmoll.gif . Kaip ten sedeti ir i siena ziureti ir plius ant "praejimo". Sitos dvi kedes tikrai bus "nemylimos".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 11 rugpjūčio 2012 - 12:28